"Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 575 бұйрығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 319 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 15 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6292 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы «Тұқым шаруашылығы туралы» Заңының 6-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
«Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің м.а. 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 575 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5342 болып тіркелген, 2008 жылғы 7 қарашада № 170 (1570) «Юридическая газета» газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау ережесінде:
7-тармақтың 3) тармақшасында «жерлерге» деген сөзден кейін «және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің питомниктеріне» деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақтың 1) тармақшасында «жерлерге» деген сөзден кейін «және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің питомниктеріне» деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақтың 4) тармақшасында «жерлерге» деген сөзден кейін «және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің питомниктеріне» деген сөздермен толықтырылсын;
20-тармақтың үшінші абзацында «екі» деген сөз «үш» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті (Буць А.А.) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен кейін жиырма бір күндік мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                            А. Күрішбаев

О внесении дополнений и изменения в приказ И.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 сентября 2008 года № 575 "Об утверждении Правил аттестации производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян и признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 319. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2010 года № 6292. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ И.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 сентября 2008 года № 575 "Об утверждении Правил аттестации производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян и признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5342, опубликованный в "Юридической газете" от 7 ноября 2008 года № 170 (1570)) следующие дополнения и изменение:
в Правилах аттестации производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян, утвержденных указанным приказом:
в подпункте 3) пункта 7 после слова "земли" дополнить словами "и на питомники плодово-ягодных культур и винограда";
в подпункте 1) пункта 8 после слова "земли" дополнить словами "и на питомники плодово-ягодных культур и винограда";
в подпункте 4) пункта 9 после слова "земли" дополнить словами "и на питомники плодово-ягодных культур и винограда";
в абзаце третьем пункта 20 слово "два" заменить словом "три".
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности (Буць А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после его официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев