"Жолаушыларды және багажды автомобиль көлігімен тасымалдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 113-І бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің м.а. 2010 жылғы 3 маусымдағы N 262 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 20 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6342 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 тамыздағы № 496 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011.08.06 № 496 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Жолаушыларды және багажды автомобиль көлігімен тасымалдауды ұйымдастыруды одан әрі жетілдіруді қамтамасыз ету мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жолаушыларды және багажды автомобиль көлігімен тасымалдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 113-І бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2809 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жолаушыларды және багажды автомобиль көлігімен тасымалдау ережесінде:
36-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«36-1. Такси сыртқы екі бүйірі бойынша шахматтық тәртіппен орналасқан қара және сары шаршылардан құралған белдеумен мынадай өлшемде ресімделеді:
биіктігі – 30 сантиметр;
ұзындығы – 100 сантиметрден кем емес.»
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Ә. Барменқұлов) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы                                          Д. Көтербеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
С.Н. Баймағанбетов _________
2010 жылғы 21 маусым
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Ж.А. Досқалиев ____________
2010 жылғы 4 маусым

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 113-1 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом"
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 июня 2010 года № 262. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июля 2010 года № 6342. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2011 года № 496
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 06.08.2011 № 496.
В целях обеспечения дальнейшего совершенствования организации перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 113-1 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2809) следующее изменение:
в Правилах перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных указанным приказом:
пункт 36-1 изложить в следующей редакции:
"36-1. Такси внешне по боковым сторонам оформляется поясом, состоящим из черных и желтых квадратов, расположенных в шахматном порядке, размером:
высота - 30 сантиметров;
длина - не менее 100 сантиметров.".
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Барменкулов А.Н.) обеспечить представление настоящего приказа для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Д. Кутербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Баймаганбетов С.Н.
21 июня 2010 года
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Доскалиев Ж.А.
4 июня 2010 года