2010 жылға аң аулау мерзімін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 19 тамыздағы N 520 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 23 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6405 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 15 қыркүйектегі № 601 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2010.09.15 № 601 (2010 жылғы 27 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1458 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағындағы Аң аулау Ережесінің (бұдан әрі - Ереже) 25-тармағына сәйкес және республикадағы өрт қауіпсіздігі жағдайының көбеюіне байланысты, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының аумағында күз кезеңінде аң аулау мерзімін бастау 2010 жылғы 1-қыркүйектен 16-қыркүйекке ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті тұрғындарды Ереженің сақталуы және мерзімінің ауысқаны туралы хабарландырсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Орман және аңшылық шаруашылығы комитетіне (Е.Н. Нысанбаев) жүктелсін.
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде, белгілеген заңнамалық тәртіппен мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Күрішбаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.          С. Ырсалиев

О переносе срока охоты в 2010 году
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 августа 2010 года № 520. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2010 года № 6405. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2010 года № 601
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 15.09.2010 № 601 (вводится в действие с 27.08.2010).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 5.
В соответствии с пунктом 25 Правил охоты на территории Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1458 (далее - Правила), и в связи с высокой пожароопасной ситуацией в республике, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Перенести срок начала охоты осеннего периода на территории Республики Казахстан с 1 сентября на 16 сентября 2010 года.
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить информирование населения о переносе срока охоты и соблюдение Правил.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Комитет лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Нысанбаев Е.Н.).
4. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев
Согласовано:
И.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан               С. Ирсалиев