Негізгі құралдардың, балық ресурстарын және басқа да су жануарларын аулау мен өңдеу бойынша технологиялық жабдықтардың және өзге де материалдық-техникалық құралдардың, сондай-ақ ағымды мелиорацияны жүргізу және жас шабақтарды құтқару үшін техникалық құралдардың болуы туралы анықтаманың, балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтаманың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 6 қыркүйектегі N 574 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 9 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6471 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің м.а. 2013 жылғы 20 тамыздағы № 250-ө бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің м.а. 20.08.2013 № 250-ө бұйрығымен (алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 4 ақпандағы № 102 қаулысымен бекiтiлген Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекiтiп беру бойынша конкурс өткізу ережесін және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекіту туралы, БҰЙЫРАМЫН:
1. Келесі:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес негізгі құралдар, балық ресурстарын және басқа да су жануарларын аулау мен өңдеу бойынша технологиялық жабдықтардың және өзге де материалдық-техникалық құралдардың, сондай-ақ ағымды мелиорацияны жүргізу және шабақтарды құтқару үшін техникалық құралдардың болуы туралы анықтама;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтама нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Табиғат ресурстарын пайдалану стратегиясы департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр м.а.                               Е. Аман
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.
2010 жылғы 6 қыркүйектегі № 574
бұйрығына 1-қосымша
Нысан
Негізгі құралдардың, балық ресурстарын және басқа да су
жануарларын аулау мен өңдеу бойынша технологиялық жабдықтардың
және өзге де материалдық-техникалық құралдардың, сондай-ақ
ағымды мелиорацияны жүргізу және жас шабақтарды құтқару үшін
техникалық құралдардың болуы туралы анықтама
Атауы Өлшем бірлігі Саны
1
2
3
4
1.
Балық аулау өнiмiн мұздату, салқындату және сақтауға арналған ыдыстар
тонна
2.
Балық пен басқа да су жануарларын терең (түпкілікті) өңдеуге арналған цехтар
тонна/тәулiк
3.
Балық аулайтын флот, оның iшiнде:
4.

Об утверждении форм справки о наличии основных средств, технологического оборудования и других материально-технических средств по добыче и переработке рыбных ресурсов и других водных животных, а также технических средств для проведения текущей мелиорации и спасения молоди, справки о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 сентября 2010 года № 574. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2010 года № 6471. Утратил силу приказом и.о Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 20 августа 2013 года № 250-Ө
Сноска. Приказ утратил силу приказом и.о. Министра охраны окружающей среды РК от 20.08.2013 № 250-Ө (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 3.
В соответствии с Правилами проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований предъявленных к участникам конкурса, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы:
1) справки о наличии основных средств, технологического оборудования и других материально-технических средств по добыче и переработке рыбных ресурсов и других водных животных, а также технических средств для проведения текущей мелиорации и спасения молоди согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) справки о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту стратегии использования природных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Е. Аман
Приложение 1
к приказу И.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 6 сентября 2010 года № 574
Форма
Справка
о наличии основных средств, технологического оборудования и
других материально-технических средств по добыче и переработке
рыбных ресурсов и других водных животных, а также технических
средств для проведения текущей мелиорации и спасения молоди
Наименование
Единица
измерения
Количество
1
2
3
4
1.
Емкости для охлаждения, заморозки
и хранения продукции рыболовства
тонн
2.
Цеха для глубокой (конечной)
переработки рыбы и других водных
животных
тонн/сутки
3.
Рыболовный флот, в том числе:

1) өздiгiнен жүретiн (стационарлық қозғалтқышы бар), 40 ат күші бар және одан жоғары
бірлік
2 шағын көлемдi, оның iшiнде өздiгiнен жүрмейтiн, аспалы қозғалтқышы бар
бiрлік
Аулау құралдар, оның iшiнде:
1) сүзекi
дана
2) құрма ау, қабада
дана
5.
Көлiктiк флот
бiрлік/тонна
6.
Басқа (көрсету)
Конкурстық құжаттамамен таныстым.
Осы анықтамадағы көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын растаймын.
Толтырылған күні ______________________________________
Өтініш беруші _________________________________________
(Т.А.Ә. немесе ұйымның атауы)
МӨ
(Болған жағдайда)                   қолы ______________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрінің м.а.
2010 жылғы 6 қыркүйектегі № 574
бұйрығына 2-қосымша
Нысан
Балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін
негізгі құралдардың болуы туралы анықтаманың
Атауы Өлшем бірлігі Саны
1
2
3
4
1.
Балық аулайтын флот
бірлік
2.
Аулау құралдар, оның iшiнде:
1) сүзекi
дана
2) құрма ау, қабада
дана
3.
Көлiктiк флот
бiрлік/тонна
4.
Материалдық-техникалық база
бірлік/дана
5.
Басқа (көрсету)
Конкурстық құжаттамамен таныстым.
Осы анықтамадағы көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын растаймын.
Толтырылған күні ______________________________________
Өтініш беруші _________________________________________
(Т.А.Ә. немесе ұйымның атауы)
МӨ
(Болған жағдайда)                   қолы ______________

1) самоходный (со стационарным
двигателем), 40 лошадиных сил и
выше
единиц
2) маломерный, в том числе не
самоходный, с подвесным двигателем
единиц
4.
Орудия лова, в том числе:
1) невода
штук
2) сети, вентеря
штук
5.
Транспортный флот
единиц/тонн
6.
Другое (указать)
С конкурсной документацией ознакомлен.
Достоверность сведений указанных в настоящей справке подтверждаю.
Дата заполнения _________ Заявитель ___________________________
(Ф.И.О. или наименование организации)
МП
(При наличии)              подпись ______________
Приложение 2
к приказу И.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 6 сентября 2010 года № 574
Форма
Справки
о наличии основных средств для проведения
рыбохозяйственных мелиоративных работ
Наименование
Единица
измерения
Количество
1
2
3
4
1.
Рыболовный флот
единиц
2.
Орудия лова, в том числе:
1) невода
штук
2) сети, вентеря
штук
3.
Транспортный флот
единиц/тонн
4.
Материально-техническая база
единиц/штук
5.
Другое (указать)
С конкурсной документацией ознакомлен.
Достоверность сведений указанных в настоящей справке подтверждаю.
Дата заполнения _________ Заявитель __________________________
(Ф.И.О. или наименование организации)
МП
(При наличии)              подпись ______________