"Бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізудің тәртібі мен орнын қосымша регламенттеу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2002 жылғы 2 мамырдағы N 161/30-ІІ шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 28 мамырдағы № 358/48-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 02 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 635 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 175/23-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 24.09.2013 № 175/23-V шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, пикеттер және шерулер өткізу және ұйымдастыру туралы» заңның 10-бабын басшылыққа ала отырып Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2002 жылғы 2 мамырдағы № 161/30-ІІ «Бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізудің тәртібі мен орнын қосымша регламенттеу туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 5 маусымда № 206 тіркелген, 2002 жылғы 15 маусымда № 69 «Вечерняя Астана», 2002 жылғы 20 маусымда № 82 «Астана ақшамы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «Окан Атрико» ААҚ (3 шағын аудан)» сөздері «А. Пушкин көшесі мен Ш. Құдайбердіұлы даңғылының қиылысындағы шағын гүлбақ» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                   Ю. Келигов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       В. Редкокашин

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 2 мая 2002 года № 161/30-II "О дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов и пикетов"
Решение маслихата города Астаны от 28 мая 2010 года № 358/48-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 2 июля 2010 года № 635. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 24 сентября 2013 года № 175/23-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 24.09.2013 № 175/23-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 2 мая 2002 года № 161/30-II "О дополнительном регламентировании порядка и мест для проведения мирных собраний, митингов и пикетов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 июня 2002 года за № 206, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 69 от 15 июня 2002 года, "Астана акшамы" № 82 от 20 июня 2002 года) следующее изменение:
в пункте 1 слова "ОАО "Окан Атрико" (микрорайон 3)" заменить словами "сквер на пересечении улицы А. Пушкина и проспекта Ш. Құдайбердіұлы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Ю. Келигов
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин