Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы № 253/32-ІІІ «Қоғамдық көлікте білім алушылардың жеңілдікпен жүруі туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы № 374/49-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 15 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 640 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 410/57-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 23.09.2015 № 410/57-V (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Нормативтік-құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы № 253/32-ІІІ «Қоғамдық көлікте білім алушылардың жеңілдікпен жүруі туралы» шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006 жылғы 23 маусымда № 442 болып тіркелген, 2006 жылғы 13 шілдеде № 105 «Вечерняя Астана», 2006 жылғы 15 шілдеде № 112-114 «Астана хабары» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесіндегі «52-баптың» деген сөзі және цифрі «55-баптың» деген сөзімен және цифрімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                               Ю. Келигов
Астана қаласы мәслихатының хатшысы              В. Редкокашин

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года № 253/32-III "О льготном проезде обучающихся на общественном транспорте"
Решение маслихата города Астаны от 17 июня 2010 года N 374/49-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 июля 2010 года N 640. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 23 сентября 2015 года № 410/57-V
Сноска. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 23.09.2015 № 410/57-V (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с  подпунктом 1) пункта 1 статьи 43 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года № 253/32-III "О льготном проезде обучающихся на общественном транспорте" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июня 2006 года за № 442, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 105 от 13 июля 2006 года, "Астана хабары" № 112-114 от 15 июля 2006 года) следующее изменение:
в преамбуле решения слово и цифру "статьи 52" заменить словом и цифрой "статьи 55".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Ю. Келигов
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин