Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы"
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № А-8/305 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 14 қыркүйекте № 3371 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
«Жекешелендіру туралы» 1995 жылғы 23 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда «Арқа ажары» газетінде және 2008 жылғы 20 мамырда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен  толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесінде:
реттік нөмірі 49-жолында «№ 1 жатын корпусының ғимараты» сөздері «№ 1 негізгі тұрғын үй корпусы» сөздерімен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 50-жолында «№ 2 жатын корпусының ғимараты» сөздері «№ 2 шлактан құйылған корпус» сөздерімен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 52-жолында «әкімшілік–шаруашылық ғимараты» сөздері «әкімшілік–шаруашылық корпусы» сөздерімен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 27, 85-жолдары алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 161-166 жолдарымен толықтырылсын:
161
Қойма ғимараты
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданының Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
162
Автотұрақ ғимараты
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданы Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
163
Күрке
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданы Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
164
Көкөніс қоймасы
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданы Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
165
Қазандық ғимараты
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданы Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
166
1993 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 166 КР, УАЗ 3306 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 23 августа 2010 года № А-8/305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 сентября 2010 года № 3371. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года «О приватизации», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года № А-3/134 (зарегистрировано в  Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 года в газете «Арка Ажары» и 20 мая 2008 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в перечне объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденном вышеуказанным постановлением:
в строке, порядковый номер 49, слова «здание спальный корпус № 1» заменить словами «основной жилой корпус № 1»;
в строке, порядковый номер 50, слова «здание спальный корпус № 2» заменить словами «шлаколитой корпус № 2»;
в строке, порядковый номер 52, слова «административно-хозяйственное здание» заменить словами «административно-хозяйственный корпус»;
строки, порядковые номера 27, 85, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 161-166 следующего содержания:
161
Здание склада
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
162
Здание автогаража
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
163
Беседка
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
164
Овощехранилище
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
165
Здание котельной
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
166
Автомашина УАЗ 3303, 1993 года выпуска, государственный номер С 166 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»

2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                   С. Дьяченко

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                 С. Дьяченко