2011 жылы Көкшетау қаласындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың жұмыспен қамтылуына көмек көрсету олардың қосымша тізімін белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/1744 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қалалық Әділет басқармасында 2010 жылы 31 желтоқсанда № 1-1-135 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 01-33-282 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 19.03.2013 № 01-33-282 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Занының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарының 5 бабы 2 тармағы және 7 бабы 2 тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы Көкшетау қаласындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың жұмыспен қамтылуына көмек көрсетіліп олардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы (бір жылдан астам) жұмыс істемеген тұлғалар;
2) 29 (жиырма тоғыз) жасқа дейінгі жастар;
3) 50 (елу) жастан асқан тұлғалар;
4) орта арнаулы (техникалық) және бастапқы кәсіби білім ұйымдарының бітірушілері.
2. «Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі нысаналы топтарға жататын тұлғаларды қосымша әлеуметтік қорғау және жұмыс бастылығына жәрдемдесу бойынша шаралармен уақытылы қамтамасыз етсін.
3. 2010 жылғы 27 қазандағы № 1-1-129 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген (2010 жылғы 4 қарашадағы № 44 «Степной маяк» және 2010 жылғы 4 қарашадағы № 44 «Көкшетау» газеттерінде жарияланған) Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 1 қазандағы № А-10/1352 «2010 жылы Көкшетау қаласындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың жұмыспен қамтылуына көмек көрсету олардың қосымша тізімін белгілеу туралы» қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по содействию их занятости в городе Кокшетау в 2011 году
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 14 декабря 2010 года № А-12/1744. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 31 декабря 2010 года № 1-1-135. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19 марта 2013 года № 01-33-282)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19.03.2013 № 01-33-282).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения в городе Кокшетау в 2011 году:
1) лица длительное время (более одного года) не работающие;
2) молодежь в возрасте до 29 (двадцати девяти) лет;
3) лица в возрасте старше 50-ти (пятидесяти) лет;
4) выпускники организаций, средне–специального (технического) и начально-профессионального образования.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау от 1 октября 2010 года № А-10/1352 «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по содействию их занятости в городе Кокшетау в 2010 году», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 октября 2010 года № 1-1-129 (опубликованное в газетах «Степной маяк» от 4 ноября 2010 года № 44 и «Көкшетау» от 4 ноября 2010 № 44).
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Мусралимову А.Е.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов