2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № А-8/446 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қаңтарда № 1-2-138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 03-45ш/2838 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.11.2014 № 03-45ш/2838 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы Степногорск қаласының, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінің және Қарабұлақ ауылының ұйымдарында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ ауылындағы ұйымдардың қоса берілген тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және шарттары, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Степногорск қаласы әкімдігінің «2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 22 қаңтардағы № А-1/21 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-127 тіркелген, 2010 жылғы 11 наурызда «Степногорск Ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә.Сәдуақасоваға жүктелсін.
5. Степногорск қаласы әкімдігінің осы қаулысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
КЕЛІСІЛДІ
«Ақмола облысының денсаулық
сақтау басқармасының жанындағы
Степногорск қалалық емхана» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  А.Дүйсенов
Ақмола облысы мұрағаттар мен
құжаттамалар басқармасының
«Степногорск қаласының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Л.Мұхамедина
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Ақмола облысы
бойынша Салық департаменті
«Степногорск қаласы бойынша салық
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Д.Бекболатов
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының
Ішкі істер департаменті Степногорск
қаласының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Мұқанов
«Ақмола облысы Степногорск қаласының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Асылбеков
Қазақстан Республикасының
төтенше жағдайлар жөніндегі
Министрлігі төтенше жағдайлар
жөніндегі департаменті Степногорск
қаласының төтенше жағдайлар жөніндегі
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Шапағатов
«Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігі Ақмола облысы бойынша
Әділет департаменті «Степногорск
қаласының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.Тайшыбеков
Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
Министрлігі Ақмола облысының
«Зейнетақыны төлеу жөніндегі
мемлекеттік орталығы» бөлімшесі
мемлекеттік республикалық қазыналық
кәсіпорыны Степногорск қалалық
зейнетақыны төлеу жөніндегі мемлекеттік
орталығы бөлімшесінің бастығы              Л.Заворыкина
Қазақстан Республикасының статистика
Агенттігі Ақмола облысы статистика
департаменті Степногорск қаласының
статистика басқарамасының бастығы          А.Орлова
Қазақстан Республикасының Жоғарғы
сотының жанындағы әкімшілік соты
бойынша комитеті Ақмола облысының
Әкімшілік соттар Степногорск
қалалық сотының төрағасы                   Қ.Тоқсанбаев
Қазақстан Республикасы экономикалық
қылмысқа және жемқорлыққа қарсы
күрес жөніндегі Агентігі Ақмола
облысының экономикалық қылмысқа және
жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі
Департаменті «Бурабай аймағы бойынша
қаржы полициясының  ауданаралық бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығы               Т.Мамырбаев
Степногорск қаласы әкімдігінің

Об организации общественных работ в 2011 году
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 24 декабря 2010 года № А-8/446. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 17 января 2011 года № 1-2-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 03-45ш/2838)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 05.11.2014 № 03-45ш/2838).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат города Степногорск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2011 году общественные работы в организациях города Степногорск, поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и села Карабулак.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций города Степногорск, поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и села Карабулак, виды, объемы и условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорск «Об организации общественных работ в 2010 году» от 22 января 2010 года № а-1/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-127, опубликовано 11 марта 2010 года в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорск Садвокасову Г.А.
5. Настоящее постановление акимата города Степногорск вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорск и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   А.Никишов
СОГЛАСОВАНО
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
«Степногорская городская поликлиника»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        А.Дуйсенов
Начальник государственного
учреждения «Государственный архив
Степногорска» Управления архивов и
документации Акмолинской области           Л.Мухамедина
Начальник государственного учреждения
«Налоговое управление по городу
Степногорску Налогового департамента
по Акмолинской области министерства
финансов Республики Казахстан»             Д.Бекбулатов
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел города Степногорска
Департамента внутренних дел
Акмолинской области министерства
внутренних дел Республики Казахстан»       Е.Муканов
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Степногорск
Акмолинской области»                       Н.Асылбеков
Начальник государственного
учреждения «Управление по
чрезвычайным ситуациям города
Степногорск Департамента
по чрезвычайным ситуациям
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан»            М.Шапагатов
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
города Степногорска Департамента
юстиции Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Р.Тайшибеков
Начальник Степногорского
городского отделения государственного
центра по выплате пенсии Акмолинского
областного филиала республиканского
государственного казенного предприятия
«Государственный центр по выплате
пенсий» Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан      Л.Заворыкина
Начальник управления статистики
города Степногорска Департамента
статистики Акмолинской области
Агентства статистики
Республики Казахстан                       А.Орлова
Председатель Степногорского
городского суда Администратора
судов Акмолинской области
Комитета по судебному
администрированию при Верховном
суде Республики Казахстан                  К.Токсанбаев
Начальник государственного
учреждения «Межрайонный отдел
финансовой полиции по Бурабайскому
региону» Департамента по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью по Акмолинской области
Агентства по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
Республики Казахстан                       Т.Мамырбаев
Утвержден
постановлением акимата
города Степногорска

2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ А-8/446 қаулысымен
бекітілген
Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской,
Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ ауылындағы
ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі
және шарттары, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері
және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
1
«Степногорск қаласы
әкімінің аппараты» ММ
құжаттарды
өңдеуге
көмектесу
1045 құжат
2
«Ақсу кенті әкімінің
аппараты» ММ
әлеуметтік
карталарды
толтыру кезінде
көмек көрсету
953 құжат
аумақтарын жинау
600000
шаршы метр
3
«Бестөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
аумақтарын жинау
800000 шаршы метр
4
«Заводской кенті әкімінің аппараты» ММ
әлеуметтік карталарды толтыру кезінде көмек көрсету
926 құжат
аумақтарын жинау
85000 шаршы метр
5
«Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
әлеуметтік карталарды толтыру кезінде көмек көрсету
1879 құжат
аумақтарын жинау
600000 шаршы метр
6
«Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты» ММ
әлеуметтік карталарды толтыру кезінде көмек көрсету
318 құжат
аумақтарын жинау
150000 шаршы метр
7
«Степногорск қаласының жер қатынастары бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
840 құжат
8
«Степногорск қаласының ішкі саясат бөлімі» ММ
халықты әлеуметтік сауалнаманы өткізуінде көмек көрсету
4500 адам
9
Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің жанындағы «Горкоммунхоз» ШЖҚ МКК
қала аумақтарын жинау және көгалдандыру
372000 шаршы метр
10
Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Степногорск қалалық емхана» МКҚК
құжаттарды өңдеуге көмектесу
1800 құжат
11
Қазақстан Республикасының Жоғарғы сотының жанындағы әкімшілік соты бойынша комитеті Ақмола облысының Әкімшілік соттарының Степногорск қалалық соты
курьердің жұмысы
1140 құжат
12
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігі Ақмола облысының «Зейнетақыны төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы» бөлімшесі мемлекеттік республикалық қазыналық кәсіпорыны Степногорск қалалық зейнетақыны төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының бөлімшесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
6000 құжат
13
Қазақстан Республикасының статистика Агенттігі Ақмола облысы статистика департаменті Степногорск қаласының статистика басқарамасы
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3960 құжат
14
«Ақмола облысы Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» ММ
курьердің жұмысы
600 құжат
15
«Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
1560 құжат
16
«Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
23117 құжат
17
«Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» ММ Степногорск қаласындағы филиалы
құжаттарды өңдеуге көмектесу
4500 құжат
18
Ақмола облысының мұрағаттық және құжатнама басқармасы «Степногорск қаласының мемлекеттік мұрағат» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
2700 құжат
19
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істер бөлімі» ММ
курьердің жұмысы
1200 құжат
20
«Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысы бойынша Әділет департаменті «Степногорск қаласының әділет басқармасы» ММ
халықты құжаттау, мүлікті тіркеу, азаматтық хал актілерін жазбаларын мәселелері жөніндегі мұрағаттық құжаттарды ресімдеуге көмектесу
400000 құжат
21
Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар жөніндегі Министрлігі төтенше жағдайлар жөніндегі департаменті Степногорск қаласының төтенше жағдайлар жөніндегі басқармасы» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
800 құжат
22
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Ақмола облысы бойынша Салық департаменті «Степногорск қаласы бойынша салық басқармасы» ММ
курьердің жұмысы
25000 құжат
23
Степногорск қаласының білім беру жанындағы «Балалар шығармашылық үйі» ШЖҚ МКҚК
құжаттарды өңдеуге көмектесу
800 құжат
24
«Ақмола облысының сот актілерін орындау жөніндегі Департаментінің Степногорск аумақтық сот орындаушылар бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
1200 құжат
25
Қазақстан Республикасы экономикалық қылмысқа және жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі Агентігі Ақмола облысының экономикалық қылмысқа және жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі Департаменті «Бурабай аймағы бойынша қаржы полициясының ауданаралық бөлімі» ММ
құжаттарды өңдеуге көмектесу
1350 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстардың
шарттары
Қатысушылардың еңбек
ақысының мөлшері
Оларды
қаржыландыру
көздері
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы
мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы
мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
еңбек шарты
ең төменгі еңбек ақы мөлшерінен кем емес
қалалық бюджет
Қысқармалардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме;
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
МҚКК – мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.

от 24 декабря 2010 года
№ А-8/446
Перечень организаций города Степногорск,
поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и села Карабулак,
виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты
труда участников и источники их финансирования
Наименование
организации
Виды
общественных
работ
Объемы
общественных
работ
1
ГУ «Аппарат акима
города Степногорска»
помощь в
обработке
документов
1045 документов
2
ГУ «Аппарат акима
поселка Аксу»
помощь при
заполнении
социальных карт
953 документа
уборка
территорий
600000
квадратных
метров
3
ГУ «Аппарат акима поселка Бестобе»
уборка территорий
800000 квадратных метров
4
ГУ «Аппарат акима поселка Заводской»
помощь при заполнении социальных карт
926 документа
уборка территорий
85000 квадратных метров
5
ГУ «Аппарат акима поселка Шантобе»
помощь при заполнении социальных карт
1879 документов
уборка территорий
600000 квадратных метров
6
ГУ «Аппарат акима села Карабулак»
помощь при заполнении социальных карт
318 документов
уборка территорий
150000 квадратных метров
7
ГУ «Отдел земельных отношений города Степногорска»
помощь в обработке документов
840 документов
8
ГУ «Отдел внутренней политики города Степногорска»
помощь в проведении социальных опросов населения
4500 человек
9
ГКП на ПХВ «Горкоммунхоз» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска
уборка территорий города и озеленение
372000 квадратных метров
10
ГККП «Степногорская городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
помощь в обработке документов
1800 документов
11
Степногорский городской суд Администратора судов Акмолинской области Комитета по судебному администрированию при Верховном суде Республики Казахстан
курьерская работа
1140 документов
12
Степногорское городское отделение государственного центра по выплате пенсии Акмолинского областного филиала республиканского государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий» Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
помощь в обработке документов
6000 документов
13
Управление статистики города Степногорска Департамента статистики Акмолинской области Агентства статистики Республики Казахстан
помощь в обработке документов
3960 документов
14
ГУ «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области»
курьерская работа
600 документов
15
ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска»
помощь в обработке документов
1560 документов
16
ГУ «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска»
помощь в обработке документов
23117 документов
17
Филиал ГУ «Центр обслуживания населения Акмолинской области» города Степногорск
помощь в обработке документов
4500 документов
18
ГУ «Государственный архив города Степногорска» Управления архивов и документации Акмолинской области
помощь в обработке документов
2700 документов
19
ГУ «Отдел внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
курьерская работа
1200 документов
20
ГУ «Управление юстиции города Степногорска Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
помощь в оформлении архивных документов по вопросам документирования населения, регистрации недвижимости, регистрации записей актов гражданского состояния
400000 документов
21
ГУ «Управление по чрезвычайным ситуациям города Степногорск Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»
помощь в обработке документов
800 документов
22
ГУ «Налоговое управление по городу Степногорску Налогового департамента по Акмолинской области Министерства финансов Республики Казахстан»
курьерская работа
25000 документов
23
ГККП «Дом детского творчества» при отделе образования города Степногорска
помощь в обработке документов
800 документов
24
ГУ «Степногорский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Акмолинской области»
помощь в обработке документов
1200 документов
25
ГУ «Межрайонный отдел
финансовой полиции по
Бурабайскому региону»
Департамента по борьбе
с экономической и
коррупционной
преступностью по
Акмолинской области
Агентства по борьбе с
экономической и
коррупционной
преступностью
Республики Казахстан
помощь в обработке документов
1350 документов
продолжение таблицы
Условия
общественных
работ
Размеры оплаты труда
участников
Источники
финансирования
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
городской бюджет
Расшифровка аббревиатур:
ГУ – государственное учреждение;
ГКП на ПХВ – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ГККП – государственное казенное коммунальное предприятие.