2010 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № А-6/132 қаулысы. Ақмола облысы Ақкөл аудынының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 шілдеде № 1-3-139 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 7 маусымдағы № А-6/240 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 07.06.2013 № А-6/240 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Ақкөл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінінің шақыру участкесінде шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтар, 2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. 1 - қосымшаға сәйкес аудандық шақыру комиссиясының құрамы құрылсын.
3. 23 – қосымшаларға сәйкес 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу кестесі бекітілсін.
4. Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Ақкөл орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша) шақыру комиссиясының құрамында медициналық куәландыруды өткізу үшін медициналық комиссия құрылсын.

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 18 июня 2010 года № А-6/132. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области от 16 июля 2010 года № 1-3-139. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 7 июня 2013 года № А-6/240
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 07.06.2013 № А-6/240 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, на призывном участке государственного учреждения «Отдел по делам обороны Аккольского района Акмолинской области».
2. Образовать состав районной призывной комиссии согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года согласно приложениям 23.
4. Государственному коммунальному казенному предприятию «Аккольская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию) для проведения медицинского освидетельствования в составе призывных комиссий создать медицинскую комиссию.

5. «Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысының ішкі істер Департаменті Ақкөл аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың әскери бөлімдерге жөнелтілуі және кетуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулысы 2010 жылғы 15 сәуірден туындаған кұқықтық қатынастарға таралады.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.М. Қанатоваға жүктелсін.
8. Осы қаулы Ақкөл аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданы
әкімінің м.а.                              А. Кривицкий
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы Ақкөл
ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    К.Т. Нұрмағамбетов
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Ақкөл орталық аудандық
ауруханасы» мемлекеттік
қазыналық коммуналдық
кәсіпорынның бас дәрігері                  Б.Ғ. Жүнісов
«Қазақстан Республикасының
ішкі істер Министрлігі Ақмола
облыстық ішкі істер Департаменті
Ақкөл ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ж.А. Сәрсембаев
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы «18» маусымдағы
№ А-6/132 қаулысына
1 - қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Нұрмағамбетов                - «Ақмола облысы Ақкөл ауданының
Келден Төлегенұлы              Қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы, комиссия төрағасы
(келісім бойынша)
Ахметқалиева                 - «Ақкөл аудандық ішкі саясат
Мәдинә Шайыхқызы               бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бас маманы, комиссия төрағасының
орынбасары
Комиссия мүшелері:
Сексенов Біржан Қадырұлы     - «Қазақстан Республикасының ішкі
істер Министрлігі Ақмола
облысының ішкі істер
департаменті Ақкөл ауданының
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Гернер Александр Иванович    - «Ақмола облысы Ақкөл ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
әскери қызметкерлерді келісім
шарт бойынша іріктеу және
шақыру бөлімшесінің бастығы
(келісім бойынша)
Тақысов                      - «Ақкөл ауданы әкімі аппараты»
Сайлау Сағындықұлы             мемлекеттік мекемесі заң
бөлімінің Азаматтық қорғаныс
және төтенше жағдайлар
мәселелері жөніндегі бас маманы
Лещинская                    - Ақмола облысы денсаулық сақтау
Ада Қасымқызы                  басқармасы жанындағы «Ақкөл
орталық аудандық ауруханасы»
мемлекеттік қазыналық
коммуналдық кәсіпорынның
бас терапевті, медициналық
комиссияның төрайымы
(келісім бойынша)
Абдуллаева Жәмилә Керімқызы  - Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы «Ақкөл
орталық аудандық ауруханасы»
мемлекеттік қазыналық
коммуналдық кәсіпорынның
жұқпалы ауруды бақылау
медициналық бикесі, комиссия
хатшысы (келісім бойынша)
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы «18» маусымдағы
№ А-6/132 қаулысына
2 - қосымша
Азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусымында
мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу
КЕСТЕСІ
р/
с
Қала
және
ауылдық
(селолық)
округ-
тердің,
ауыл
(село)
атауы
Ша-
қы-
ру-
шы-
лар-
дың
саны
Жұмыс күндері және шақырушылар саны
Сәуір
Мамыр
Маусым
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
04
05
06
01
03
04
1
Ақкөл қаласы

5. Государственному учреждению «Отдел внутренних дел Аккольского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию) обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
6. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 15 апреля 2010 года.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Канатову Р.М.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима Аккольского
района                                     А. Кривицкий
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аккольского района
Акмолинской области»                       Нурмагамбетов К. Т.
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
«Аккольская центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской области        Жунусов Б. Г.
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Аккольского района Департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Сарсембаев Ж. А.
Приложение 1
к постановлению акимата
Аккольского района
от «18» июня 2010 года
№ А-6/132
СОСТАВ
районной призывной комиссии
Нурмагамбетов                - начальник государственного
Кельден Толегенович            учреждения «Отдел по делам
обороны Аккольского района
Акмолинской области»,
председатель комиссии (по
согласованию)
Ахметкалиева                 - главный специалист
Мадина Шайховна                государственного учреждения
«Отдел внутренней политики
Аккольского района»,
заместитель председателя
комиссии
Члены комиссии:
Сексенов                     - заместитель начальника
Биржан Кадырович               государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Аккольского района Департамента
внутренних дел Акмолинской
области Министерства внутренних
дел Республики Казахстан»,
(по согласованию)
Гернер                       - начальник отделения набора
Александр Иванович             военнослужащих по контракту и
призыва «Отдел по делам обороны
Аккольского района Акмолинской
области» (по согласованию)
Такисов                      - главный специалист по вопросам
Сайлау Сагандыкович            гражданской обороны и
чрезвычайных ситуаций
юридического отдела
государственного учреждения
«Аппарат акима Аккольского
района
Лещинская                    - главный терапевт
Ада Касымовна                  государственного  коммунального
казенного предприятия
«Аккольская центральная
районная больница» при
управлении здравоохранения
Акмолинской, председатель
медицинской комиссии (по
согласованию)
Абдуллаева                   - медицинская сестра
Джамиля Керимовна              инфекционного контроля
государственного коммунального
казенного предприятия
«Аккольская центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской
области, секретарь комиссии
(по согласованию)
Приложение 2
к постановлению акимата
Аккольского района
от «18» июня 2010 года
№ А-6/132
График
проведения призыва граждан на срочную
воинскую службу в апреле-июне 2010 года
п/п
Наиме-
нование
города,
аул (сел)
и аульных
(сельских)
округов
Коли-
чес-
тво
при-
зыв-
ни-
ков
Дни работы и количество призывников
Апрель
Май
Июнь
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
04
05
06
01
03
04
1
Город
Акколь