Аршалы ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № А-329 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 тамыздағы № 1-4-173 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011.02.23 № А-56 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Аршалы ауданы халқының мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (12 айдан артық);
2) 28 жасқа дейінгі жастар;
3) бұрын жұмыс істемейтін тұлғалар;
4) уақытша және маусымдық жұмыс мерзімдерінің аяқталуына байланысты жұмыстан шыққан тұлғалар;
5) жоғары, техниқалық және кәсіби білімді бітіруші жастар;
6) жалғыз тұратын азаматтар;
7) ЖИТС және АИТВ жұқтырғандар;
8) әлеуметтік-психологиялық курстан өткен нашақорлыққа тәуелді тұлғалар.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары міндетін атқарушысы Акшинеев Бекет Тұрсынханулына жүктелсін.
3. Осы қаулы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Маржықпаев Е.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 29 июля 2010 года № А-329. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 26 августа 2010 года № 1-4-173. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 23 февраля 2011 года № А-56
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 23.02.2011 № А-56
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района:
1) лица, длительно не работающие (более 12 месяцев);
2) молодежь в возрасте до 28 лет;
3) лица, ранее не работавшие;
4) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временных работ;
5) молодежь из числа выпускников организаций высшего, технического и профессионального образования;
6) одиноко проживающие граждане;
7) инфицированные ВИЧ/СПИДом;
8) наркозависимые лица, прошедшие курс социально - психологической реабилитации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Бекета Турсунхановича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Е. Маржикпаев