Аршалы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 "2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 қарашадағы № 31/2 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қарашада № 1-4-176 тіркелді.Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы № 35/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011.02.09 № 35/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2, 4 тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-164 тіркелген, 2010 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
«2 648 774,2» саны «2 621 603,6» санымен ауыстырылсын;
«387 388» саны «384 934» санымен ауыстырылсын;
«12 805» саны «12 844» санымен ауыстырылсын;
«35 000» саны «37 415» санымен ауыстырылсын;
«2 213 581,2» саны «2 186 410,6» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«2 702 988,9» саны «2 675 818,3» санымен ауыстырылсын;
3 тармақшада:
«таза бюджеттік несиелеу-24036 мың теңге, оның ішінде:» жолына;
«24 036» саны «23 635,4» санымен ауыстырылсын;
«0» саны «400,6» санымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«- 78 250,7» саны «-77 850,1» санымен ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«78 250,7» саны «77 850,1» санымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақта:
«934 405,3» саны «897 417,6» санымен ауыстырылсын;
3) 6 тармақта:
«750 811» саны «719 360» санымен ауыстырылсын;
1 тармақшада:
«12 346» саны «28 425» санымен ауыстырылсын;
«4 097» саны «4 095» санымен ауыстырылсын;
«5 541» саны «5 537» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«722 380» саны «690 935» санымен ауыстырылсын;
«722 380 мың теңге – Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі Жібек жолы ауылында Степной көшесінде мемлекеттік тілде дәріс берілетін 600 орындық мектептің құрылысына;» жолына;
«722 380» саны «690 935» санымен ауыстырылсын;
4) 7 тармақта:
«10 066,3» саны «9 958,3» санымен ауыстырылсын;
1 тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Аршалынского районного маслихата от 15 декабря 2009 года № 24/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолиской области от 4 ноября 2010 года № 31/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 15 ноября 2010 года № 1-4-176.Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2011 года № 35/8
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2011 № 35/8
В соответствии с подпунктами 2, 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010–2012 годы» от 15 декабря 2009 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-164, опубликовано 19 января 2010 года в районной газете «Вперед», 22 января 2010 года в районной газете «Аршалы айнасы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «2 648 774,2» заменить на цифры «2 621 603,6»;
цифры «387 388» заменить на цифры «384 934»;
цифры «12 805» заменить на цифры «12 844»;
цифры «35 000» заменить на цифры «37 415»;
цифры «2 213 581,2» заменить на цифры «2 186 410,6»;
в подпункте 2:
цифры «2 702 988,9» заменить на цифры «2 675 818,3»;
в подпункте 3:
в строке «чистое бюджетное кредитование – 24036 тысяч тенге, в том числе:»;
цифры «24 036» заменить на цифры «23 635,4»;
цифру «0» заменить на цифры «400,6»;
в подпункте 5:
цифры «-78 250,7» заменить на цифры «-77 850,1»;
в подпункте 6:
цифры «78 250,7» заменить на цифры «77 850,1»;
2) в пункте 5:
цифры «934 405,3» заменить на цифры «897 417,6»;
3) в пункте 6:
цифры «750 811» заменить на цифры «719 360»;
в подпункте 1:
цифры «12 346» заменить на цифры «28 425»;
цифры «4 097» заменить на цифры «4 095»;
цифры «5 541» заменить на цифры «5 537»;
в подпункте 2:
цифры «722 380» заменить на цифры «690 935»;
в строке «722 380 тысяч тенге – строительство школы на 600 ученических мест с государственным языком обучения по улице Степной в ауле Жибек Жолы аульного округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области;»;
цифры «722 380» заменить на цифры «690 935»;
4) в пункте 7:
цифры «10 066,3» заменить на цифры «9 958,3»;
в подпункте 1:

«6 316,3» саны «6 208,3» санымен ауыстырылсын;
«3 750 мың теңге – ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекпен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдем ақы төлеуге;» деген жол келесі редакцияда баяндалсын:
«3 750 мың тенге-мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекпен 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;»;
5) 8 тармақта:
«25 302» саны «73 907» санымен ауыстырылсын;
«25 302 мың теңге – Ақмола облысы Аршалы ауданы Раздольное және Байдалы селоларының су құбыры жүйесін қайта қалпына келтіруге;» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«44 000 мың теңге - Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінің су құбыры жүйесін қайта қалпына келтіруге;»;
«4 605 мың теңге – «Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінің су құбыры жүйесін қайта қалпына келтіру» нысандары бойынша жобалы сметалық құжаттаманы істеп шығуға;»;
6) 10 тармақта:
«2010 жылдың аудандық бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың селолық тұрғындық пунктердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несие 24 036 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін;» деген жылдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«2010 жылдың аудандық бюджетінде 400,6 мың теңге ауылды елді мекендердің әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға 2010 жылы республикалық бюджеттен бөлінген несиенің қайтару қаралған ескеруге;»;
7) 11 тармақта:
1 тармақшада:
«11 605,6» саны «11 389» санымен ауыстырылсын;
«933» саны «579,4» санымен ауыстырылсын;
«724,6» саны «861,6» санымен ауыстырылсын;
8) 13 тармақта:
«15» саны «0» санымен ауыстырылсын.
2. Аршалы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-164 тіркелген, 2010 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            Т. Шатрова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
«Аршалы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.Чернова
Аршалы ауданының 2010 жылғы 4 қарашадағы
№ 31/2 шешіміне 1 қосымша
Аршалы ауданының 2009 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 24/1 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға аудандық бюджет
Са-
нат-
тар
К
л
а
с
с
Сы-
нып-
ша
АТАУЛАР
Сома,
мың теңге
1
2
3
4
5
I Кiрiстер

цифры «6 316,3» заменить на цифры «6 208,3»;
строку «3 750 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;» изложить в следующей редакции:
«3 750 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;»;
5) в пункте 8:
цифры «25 302» заменить на цифры «73 907»;
после строки «25 302 тысяч тенге – на реконструкцию водопроводных сетей в селах Раздольное и Байдалы Аршалынского района Акмолинской области;» дополнить строками следующего содержания:
«44 000 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей поселка Аршалы Аршалынского района Акмолинской области;»;
«4 605 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция водопроводных сетей поселка Аршалы Аршалынского района Акмолинской области;»;
6) в пункте 10:
после строки «Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 24 036 тысяч тенге;» дополнить строкой следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат кредитов, выделенных из республиканского бюджета в 2010 году на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 400,6 тысяч тенге;»;
7) в пункте 11:
в подпункте 1:
цифры «11 605,6» заменить на цифры «11 389»;
цифры «933» заменить на цифры «579,4»;
цифры «724,6» заменить на цифры «861,6»;
8) в пункте 13:
цифры «15» заменить на цифру «0».
2. Приложения 1, 5 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 15 декабря 2009 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-164, опубликовано 19 января 2010 года в районной газете «Вперед», 22 января 2010 года в районной газете «Аршалы айнасы») изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Шатрова
Секретарь
районного маслихата                        Ю. Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Аршалынского района»          Т. Чернова
Приложение 1
к решению Аршалынского районного маслихата
от 4 ноября 2010 года № 31/2
Приложение 1
к решению Аршалынского районного маслихата
от 15 декабря 2009 года № 24/1
Районный бюджет на 2010 год
Ка-
те-
го-
рия
Кла-
сс
Под-
класс
Наименование
Сумма,
тыс.тенге
1
2
3
4
5
I. Доходы

89289,3
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4932
002
Ақпараттық жүйелер құру
50
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4581
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10370
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
110
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
69246,3
467
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1158900,6
037
Білім беру объектілерін салу және қайта құру
1158900,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
67610,3
2
Әлеуметтiк көмек
56731,3
123
Қаладағы аудандық әкім аппараты, аудандық мағынадағы қалада, кентте,ауылда, ауылдық (селолық) округте
8216
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8216
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48515,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19559
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1360
006
Тұрғын үй көмегі
859
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6802
010
Үйден оқытылып және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалды қамсыздандыру
339
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
345
016
18 жасқа дейінгіі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4721
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметін көрсету
3023
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

89289,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
4932
002
Создание информационных систем
50
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4581
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10370
007
Проведение школьных олимпиад,внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
110
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
69246,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1158900,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1158900,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
67610,3
2
Социальная помощь
56731,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8216
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48515,3
002
Программа занятости
19559
005
Государственная адресная социальная помощь
1360
006
Жилищная помощь
859
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6802
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
339
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
345
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4721
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3023
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне