2010 жылға Атбасар ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/16 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 наурызда № 1-5-130 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 қаңтардағы № а-1/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2011.01.05 № а-1/1 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес, жұмыс іздеуде қиыншылық көріп жүрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін Атбасар ауданының әкімдігі қаулы етеді:
1. 2010 жылға Атбасар ауданында қоғамдық жұмыстары ұйымдастырылсын.
2. 2010 жылға Атбасар ауданындағы ұйымдардың қосымша тізбесі қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітелсін.
3. «Атбасар ауданының қаржы бөлімі» Мемлекеттік мекемесіне 2010 жылға бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз ету.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Ж.Г.Қаженовке жүктелсін.
5. Осы қаулының әрекеті 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтың қатынастарға таратылады.
6. Осы қаулы Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының
әкімі                                      Р.Әубәкіров
КЕЛІСІЛДІ:
Атбасар аудандық
сотының төрағасы                           Б.Нұрмағамбетов
Жер ресурстары және
жерге орналастыру
мемлекеттік ғылыми-
өндірістік орталығы
(МЖҒӨО) РМК «Ақмола
мемлекеттік жерге
орналастыру жөніндегі
институты» еншілес мемлекеттік
кәсіпорнының Атбасар
аудандық жер-кадастырлық
филиалының директоры                       Қ.Құжұнтаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі тіркеу
қызметі және құқықтық
көмек көрсету комитетінің
«Ақмола облысы бойынша
жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталығы»
Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорынының
Атбасар филиалы басқарушысы                Т.Борамбаев
Атбасар аймағы бойынша
ауданаралық қаржы полиция
бөлімінің бастығы                          С.Әбішев
«Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Атбасар орталық аудандық
ауруханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері                  Т.Махамбетова
«Қазақстан Республикасының
ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының
ішкі істер департаменті
Атбасар ауданының
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығы               М.Әбдірахманов
«Ақмола облысы
Атбасар қаласының
қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығы                           А.Әубәкіров
«Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігінің
Салық комитеті Ақмола облысы
бойынша Салық департаментінің
Атбасар ауданы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесі бастығы                           Қ.Садықов
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Акмола облысының
Әдилет департаменті
Атбасар ауданының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығы               А.Арынтаев
Атбасар ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша

Об организации общественных работ в Атбасарском районе на 2010 год
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 20 января 2010 года № А-1/16. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области от 2 марта 2010 года № 1-5-130. Утратило силу - постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 5 января 2011 года № а-1/1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 05.01.2011 № а-1/1
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Атбасарском районе в 2010 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций в Атбасарском районе, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, и источники их финансирования на 2010 год.
3. Государственному учреждению «Отдел финансов Атбасарского района» обеспечить финансирование общественных работ согласно утвержденному плану финансирования на 2010 год.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Каженова Ж.Г.
5. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского
района                                     Р.Аубакиров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атбасарского
районного суда                             Б.Нурмагамбетов
Директор Атбасарского
районного земельно-кадастрового
филиала дочернего государственного
предприятия РГП государственного
научно производственного
центра земельных ресурсов и
землеустройства (ГосНПЦзем)
«Акмолинский государственный
институт по землеустройству»               К.Кужунтаев
Управляющий Атбасарского филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия
«Центр по недвижимости по
Акмолинской области
Комитета регистрационной
службы и оказания правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан                       Т.Борамбаев
Начальник межрайонного
отдела финансовой полиции по
Атбасарскому региону                       С.Абишев
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Атбасарская
центральная районная больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области»                       Т.Махамбетова
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Атбасарского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      М.Абдрахманов
Начальник государственного
учреждения «Объединенный отдел по
делам обороны города Атбасар
Акмолинской области»                       А.Аубакиров
Начальник государственного
учреждения «Налоговое
управление по Атбасарскому району
Налогового департамента по
Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан                       К.Садыков
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
Атбасарского района»
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      А.Арынтаев
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района

20.01.2010 жылы № А-1/16
2010 жылға Атбасар ауданы ұйымдардың қосымша тізбесі қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру
Ұйымдардың аты
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Көлемдер
1
2
3
4
1.
Атбасар ауданы әкімі
аппараты жаңындағы
«Тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық
Департаменті»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорын
Тұрғын үй қорының
нысаналарын күзетуде
көмек көрсету
1 нысан
Көркейту
974 метр
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
Ғимараттарды жинау және
жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Көгалдандыру
525 шаршы метр
2.
Атбасар ауданы
әкімдігі жаңындағы
«Атбасар су»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорын
Құжаттарды өндеуде
көмек көрсету
50 іс
3.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету
комитетінің
«Ақмола облысы бойынша
жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталығы»
Республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорынының Атбасар
филиалы (келісім
бойынша)
Құжаттарды өндеуде
көмек көрсету
50 іс
4.
Жер ресурстары және
жерге орналастыру
мемлекеттік ғылыми-
өндірістік орталығы
(МЖҒӨО) РМК «Ақмола
мемлекеттік жерге
орналастыру жөніндегі
институты» еншілес
мемлекеттік
кәсіпорнының Атбасар
аудандық жер-
кадастырлық филиалы
(келісім бойынша)
Құжаттарды өндеуде
көмек көрсету
50 іс
5.
«Ақмола облысы
денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы
«Атбасар орталық
аудандық ауруханасы»
мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорын (келісім
бойынша)
Ғимараттарды жинау және
жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
6.
Атбасар аудандық соты
(келісім бойынша)
Құжаттарды өндеуде
көмек көрсету
50 іс
7.
Атбасар аймағы бойынша
ауданаралық қаржы
полициясының бөлімі
(келісім бойынша)
Құжаттарды өндеуде
көмек көрсету
50 іс
Ғимараттарды күзетуге
көмек көрсету
1 нысан
Ғимараттарды жинау және
жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
8.
«Қазақстан
Республикасы ішкі
істер Министрлігі
Ақмола облысының ішкі
істер Департаментінің
Атбасар ауданық ішкі
істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
(бұдан әрі-ММ)
(келісім бойынша)
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
9.
«Қазақстан
Республикасы Әділет
министрлігі Акмола
облысының Әдилет
департаменті Атбасар
ауданының әділет
басқармасы» ММ
(келісім бойынша)
Құжаттарды өндеуде
көмек көрсету
50 іс
10
«Қазақстан
Республикасы қаржы
Министрлігінің Салық
комитеті Ақмола облысы
бойынша Салық
департаментінің
Атбасар ауданы бойынша
салық басқармасы» ММ
(келісім бойынша)
Құжаттарды өндеуде
көмек көрсету
50 іс
Салық жинау бойынша
жұмысты ұйымдастыруға
көмек көрсету
2-3 көше
11
«Ақмола облысы Атбасар
қаласының қорғаныс
істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі»
ММ (келісім бойынша)
Құжаттарды өндеуде
көмек көрсету
50 іс
Ғимараттарды жинау және
жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
12
«Атбасар ауданының
білім беру бөлімі» ММ
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
Ғимараттарды жинау және
жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Аспазшы көмекшісі
180 сағат
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
13
«Атбасар ауданының жер
қатынастары бөлімі» ММ
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
14
«Атбасар ауданының
ауыл шаруашылық
бөлімі» ММ
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
15
«Атбасар ауданының
Адыр селолық округі
әкімінің аппараты» ММ
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Көркейту
974 метр
Әлеуметтiк қызмет
көрсету қатысу
көрсетуге
180 сағат
16
«Атбасар ауданының
Борисовка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды жинау және
жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
17
«Атбасар ауданының
Есенгелді ауылдық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Ғимараттарды жинау және жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
18
«Атбасар ауданының
Макеевка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
19
«Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды жинау және
жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
Балалар үшін бос
уақытты ұйымдастыруда
көмек көрсету
1 аулалық клубы
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Салық жинау бойынша
жұмысты ұйымдастыруға
көмек көрсету
2-3 көше
20
«Атбасар ауданының
НовоАлександровка
селолық округі
әкімінің аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Ғимараттарды жинау және
жөндеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
бойынша
Салық жинау бойынша
жұмысты ұйымдастыруға
көмек көрсету
2-3 көше
21
«Атбасар ауданының
Новосельский селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды жинау және
жөңдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Салық жинау бойынша
жұмысты ұйымдастыруға
көмек
2-3 көше
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Мәдени-бұқаралық
шараларды жүргізуге
көмек көрсету
180 сағат
22
«Атбасар ауданының
Октябрьский селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Көркейту
974 метр
Мәдени-бұқаралық
шараларды жүргізуге
көмек көрсету
180 сағат
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
50 іс
23
«Атбасар ауданының
Покровка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Әлеуметтік карталарды
өңдеуге көмек көрсету
50 іс
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
24
«Атбасар ауданының
Полтавка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Ғимараттарды жинау және
жөңдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
50 іс
25
«Атбасар ауданының
Садовое селолық округі
әкімінің аппараты»ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
Ғимараттарды жинау және
жөңдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
26
«Атбасар ауданының
Сепе селолық округі
әкімінің аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
27
«Атбасар ауданының
Сергеевка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Әлеуметтік карталар
бойынша жұмысты
жүргізуге көмек көрсету
50 отбасы
Салық жинау бойынша
жұмысты ұйымдастыруға
көмек көрсету
2-3 көше
Ғимараттарды жинау және
жөңдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Мәдени-бұқаралық
шараларды жүргізуге
көмек көрсету
180 сағат
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
28
«Атбасар ауданының
Сочинский селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Балалар үшін бос
уақытты ұйымдастыруда
көмек көрсету
1 аулалық
клубы
Ғимараттарды жинау және
жөңдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Әлеуметтік карталарды
өңдеуге көмек көрсету
50 іс
29
«Атбасар ауданының
Телман селолық округі
әкімінің аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды жинау және
жөңдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Спортты-бұқаралық
шараларды жүргізуге
көмек көрсету
180 сағат
Салық жинау бойынша
жұмысты ұйымдастыруға
көмек көрсету
2-3 көше
30
«Атбасар ауданы
Шұңқыркөл селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды жинау және
жөңдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
Балалар үшін бос
уақытты ұйымдастыруда
көмек көрсету
1 аулалық
клубы
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
31
«Атбасар ауданының
Ярославка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Көркейту
974 метр
Ғимараттарды күзету
және жылу беруде көмек
көрсету
1 нысан
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
50 іс
Ғимараттарды жинау және
жөңдеуде көмек көрсету
500 шаршы метр
Ветеринарлық шараларды
жүргізуге көмек көрсету
50 бас
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстардың нақты
шарттары
Қатысушылардың еңбекақысының өлшемдерi
Қаржыландыру көздері
5
6
7
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
Еңбек келiсiм-шарты бойынша
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет

от 20.01.2010 года № А-1/16
Перечень
организаций в Атбасарском районе, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, и источники их финансирования на 2010 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы
1
2
3
4
1.
Государственное
коммунальное предприятие
на праве хозяйственного
ведения «Департамент
жилищно-коммунального
хозяйства» при аппарате
акима Атбасарского
района
Помощь в охране
объектов жилищного
фонда.
1 объект
Благоустройство
974 метра
квадратных
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Озеленение
525 метров
квадратных
2.
Государственное
коммунальное предприятие
на праве хозяйственного
ведения «Атбасар Су» при
акимате Атбасарского
района
Помощь в обработке документов
50 дел
3.
Атбасарский филиал
Республиканского
государственного
казенного предприятия
«Центр недвижимости по
Акмолинской области»
Комитета регистрационной
службы и оказания
правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан
(по согласованию)
Помощь в обработке
документов
50 дел
4.
Атбасарский районный
земельно-кадастровый
филиал дочернего
государственного
предприятия РГП
государственного
научно-производственного
центра земельных
ресурсов и
землеустройства
(ГосНПЦзем) «Акмолинский
государственный институт
по землеустройству»
(по согласованию)
Помощь в обработке
документов
50 дел
5.
Государственное
коммунальное казенное
предприятие «Атбасарская
центральная районная
больница при управлении
здравоохранения
Акмолинской области»
(по согласованию)
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
6.
Атбасарский районный суд
(по согласованию)
Помощь в обработке
документов
50 дел
7.
Межрайонный отдел
финансовой полиции по
Атбасарскому региону
(по согласованию)
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в охране зданий
1 объект
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
8.
Государственное
учреждение (далее–ГУ)
«Отдел внутренних дел
Атбасарского района
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики
Казахстан»
(по согласованию)
Помощь в обработке
документов
50 дел
9.
ГУ «Управление юстиции
Атбасарского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
(по согласованию)
Помощь в обработке
документов
50 дел
10
ГУ «Налоговое управление
по Атбасарскому району
Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»
(по согласованию)
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в организации
работ по сбору налогов
2-3 улицы
11
ГУ «Объединенный отдел
по делам обороны города
Атбасар Акмолинской
области»
(по согласованию)
Помощь в проведении
призывной компании
50 дел
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
12
ГУ «Отдел образования
Атбасарского района»
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощник повара
180 часов
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
13
ГУ «Отдел земельных
отношений Атбасарского
района»
Помощь в обработке
документов
50 дел
14
ГУ «Отдел сельского
хозяйства Атбасарского
района»
Помощь в обработке
документов
50 дел
15
ГУ «Аппарат акима
Адырского сельского
округа Атбасарского
района»
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект по
трудовому
договору
Благоустройство
974 метра
квадратного
Участие в оказании
социальных услуг
180 часов
16
ГУ «Аппарат акима
Борисовского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
17
ГУ «Аппарат акима
Есенгельдинского
аульного округа
Атбасарского района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
18
ГУ «Аппарат акима
Макеевского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
19
ГУ «Аппарат акима
Мариновского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в организации
досуга для детей
1 дворовый клуб
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в организации
работ по сбору налогов
2-3 улицы по
трудовому
договору
20
ГУ «Аппарат акима
Ново-Александровского
сельского округа
Атбасарского района».
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров квадратных
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в организации
работ по сбору налогов
2-3 улицы
21
ГУ «Аппарат акима
Новосельского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в организации
работ по сбору налогов
2-3 улицы
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в проведении
культурно-массовых
мероприятий
180 часов по
трудовому
договору
22
ГУ «Аппарат акима
Октябрьского сельского
округа Атбасарского
района»
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в проведении
культурно-массовых
мероприятий
180 часов
Помощь в обработке
документов
50 дел
23
ГУ «Аппарат акима
Покровского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в обработке
социальных карт
50 дел
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
24
«Аппарат акима
Полтавского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в обработке
документов
50 дел
25
ГУ «Аппарат акима
Садового сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра квадратного
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
26
ГУ «Аппарат акима
Сепеевского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
27
ГУ «Аппарат акима
Сергеевского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в проведении
работ по социальным
картам
50 семей
Помощь в организации
работ по сбору налогов
2-3 улицы
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в организации и
проведении
культурно-массовых
мероприятий
180 часов
Помощь в обработке
документов
50 дел
28
ГУ «Аппарат акима
Сочинского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в организации
досуга для детей
1 дворовый
клуб
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в обработке
социальных карт
50 дел
29
ГУ «Аппарат акима
Тельманского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в организации
спортивно массовых
мероприятий
180 часов
Помощь в организации
работ по сбору налогов
2-3 улицы
30
ГУ «Аппарат акима
Шункыркольском сельскому
округу Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
Помощь в организации
досуга для детей
1 дворовый
клуб
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в обработке
документов
50 дел
31
ГУ «Аппарат акима
Ярославского сельского
округа Атбасарского
района»
Благоустройство
974 метра
квадратного
Помощь в охране и
отоплении зданий
1 объект
Помощь в обработке
документов
50 дел
Помощь в уборке и
ремонте зданий
500 метров
квадратных
Помощь в проведении
ветеринарных
мероприятий
50 голов
продолжение таблицы
Конкретные
условия
общественных
работ
Размеры оплаты труда участников
Источники
финансирования
5
6
7
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет
По трудовому
договору
Не менее минимальной заработной
платы
Районный бюджет