2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда № 1-6-146 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 5С-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012.03.26 № 5С-17 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетінің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 1818679,4 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 274877 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13987,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13256 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1516558,9 мың теңге;
2) шығындар – 1840659,1 мың теңге
3) таза бюджеттік несие беру – 25080 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26623 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1543 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 19980 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 19980 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 67039,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 67039,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 16914 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5663,9 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың қалдықтарын пайдалану – 55789,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. 4 қосымшаға сәйкес 2011 жылғы аудандық бюджет көлемінде мақсатты трансферттер және республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер қарастырылғаны ескерілсін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2011 жылғы аудандық бюджет көлемінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
4. 1543 мың теңге сомасында 2010 жылы ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бөлінген, 2011 жылғы аудандық бюджетте бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарыздарды өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
4-1. Аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының таратылуына байланысты, 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен 560 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.09.06 № 4С-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 10 января 2011 года № 1-6-146. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 марта 2012 года № 5С-17
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26.03.2012 № 5С-17
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011–2013 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 1818679,4 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления - 274877 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13987,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 13256 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1516558,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1840659,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25080 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26623 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1543 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19980 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 19980 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67039,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67039,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 16914 тысяч тенге;
погашение займов – 5663,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55789,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-1 (вводится в действие с 01.01.2011)
2. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 1543 тысяч тенге.
4-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год трансферты в вышестоящий бюджет в сумме 560 тысяч тенге в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствие с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 06.09.2011 № 4С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011)

4-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 жылы берілген 4120,9 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
5. 2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 1158 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
6. Аудандық мәслихатпен келісілген тізімге сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына, қала жағдайында қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақысы мен және еңбекақы мөлшерімен салыстыру бойынша жиырма бес пайыз мөлшерінде қосымша ақы белгіленсін.
7. 6 қосымшаға сәйкес, 2011 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының берілген шығын көлемі бекітілсін.
8. 7 қосымшаға сәйкес, 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестріленуге жатпайтын, аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
9. Шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е.Құрманов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
Астрахан ауданының «Экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ғ.Шонабаева
«Қазақстан Республикасының Қаржы
Министрлігі салық комитетінің
Ақмола облысы бойынша салық
Департаментінің Астрахан ауданы
бойынша салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г.Пугачева
Астрахан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С-28-3 «2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджет
туралы» шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Атаулар
I. КІРІСТЕР

4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержке специалистов в сумме 4120,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-1 (вводится в действие с 01.01.2011)
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2011 год в сумме 1158 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-1 (вводится в действие с 01.01.2011)
6. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованного с районным маслихатом.
7. Утвердить прилагаемый объем затрат местных бюджетных программ поселка, аула (села), аульных (сельских) округов на 2011 год, согласно приложению 6.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 7.
9. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Е.Курманов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Астраханского района           Г.Шонабаева
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по Астраханскому району
Налогового Департамента по
Акмолинской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан                       Г.Пугачева
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № 4С-28-3
"О районном бюджете
на 2011-2013 годы"
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-1 (вводится в действие с 01.01.2011)
Районный бюджет на 2011 год
категория
Сумма
класс
подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

5401,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5401,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5401,0
9
Басқалар
13375,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7025,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарды саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7025,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6350,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6350,0
III. Таза бюджеттік несие беру
0,0
Бюджеттік несиелер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша
15000,0
Қаржы активтерін сатып алу
15000,0
13
Басқалар
15000,0
9
Басқалар
15000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15000,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
15000,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С-28-3 «2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджет туралы»
шешіміне 4 қосымша
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2011 жылға арналған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері мен бюджеттік несиелер
Атаулар
Сома
БАРЛЫҒЫ
99765,9
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
79961,9
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3749,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру
3749,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
54302,9
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
21525,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін жабдықтау
4096,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға
5411,9
Жетім баланы (балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8753,0
Мектеп ұстаздарына және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне білікті жұмысы үшін қосымша төлем мөлшерін арттыруға

5401,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5401,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5401,0
9
Прочие
13375,0
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7025,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7025,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6350,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6350,0
III.Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
15000,0
Приобретение финансовых активов
15000,0
13
Прочие
15000,0
9
Прочие
15000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15000,0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
15000,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № 4С-28-3
"О районном бюджете
на 2011-2013 годы"
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-1 (вводится в действие с 01.01.2011)
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из
республиканского бюджета на 2011 год
Наименование
Сумма
ВСЕГО
99765,9
Целевые текущие трансферты
79961,9
в том числе
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3749,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
3749,0
Отдел образования района (города областного значения)
54302,9
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
21525,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4096,0
На создание лингафонных и мультемидийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5411,9
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
8753,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

14517,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8019,0
Еңбекақыны ішінара субсидиялау
958,0
Көшу үшін субсидиялар ұсыну
625,0
Жұмыспен қамту орталығын құруға
6436,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
13891,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
13891,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
2890,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2890,0
"Бесбидайық ауылында су құбыры жүйелерін қайта құру" жобасы бойынша жобалы-сметалы құжаттаманы құруға
2890,0
Бюджеттік несиелер
16914,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16914,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер
16914,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С-28-3 «2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджет
туралы» шешіміне 5 қосымша
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2011 жылға облыстық бюджеттен
нысаналы трансферттер
Атаулар
Сома
БАРЛЫҒЫ
268670,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
140762,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2427,1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсетуге коммуналдық қызмет шығындарына
480,1
Астрахан ауданының аз қамтылған және көп балалы отбасыларынан шыққан студенттеріне колледжде оқуын төлеу
1947,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
99970,0
Первомайка ауылының бала бақшасына күрделі жөндеу жүргізу
44760,0
Первомайка ауылындағы бала бақшаның материалды-техникалық базасын нығайту үшін
15240,0
Ковыленка негізгі мектебінің күрделі жөндеу жұмыстары
39970,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38364,9
Ұзынкөл ауылында су құбыры желілеріне күрделі жөндеу жүргізу
29390,1
Астрахан ауылында су құбыры желілеріне күрделі жөндеу жүргізу
8974,8
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
127908,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
127908
Зеленое ауылындағы су құбыры желілерін қайта құру үшін
40114
Астрахан ауылындағы ШЖҚ бар "Комхоз" МКК № 2 (шаруашылық жүргізуге құқығы бар "Комхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын) қазандығының төрт пешін қайта құру үшін
87794
Азиялық даму банкісімен келісім шеңберінде "Ауылдық аумақтарды сумен қамту және канализация" жобасын жүзеге асыру мақсатында жобалы,сметалы, іздеу жұмыстарын жүргізу және құрылысты бақылау
0
Астрахан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С-28-3 "2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджет
туралы" шешіміне 6 қосымша
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2011 жылға ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламалары
№ п/п
Сома
АБП
Бағдарлама
Атаулар
Барлығы

14517,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8019,0
На частичное субсидирование заработной платы
958,0
На предоставление субсидий на переезд
625,0
На создание центра занятости
6436,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
13891,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13891,0
Целевые трансферты на развитие
2890,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
2890,0
На разработку проектно-сметной докуметнации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей в селе Бесбидайык
2890,0
Бюджетные кредиты
16914,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16914,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
16914,0
Приложение 5 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № 4С-28-3
"О районном бюджете
на 2011-2013 годы"
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-1 (вводится в действие с 01.01.2011))
Целевые трансферты из областного
бюджета на 2011 год
Наименование
Сумма
ВСЕГО
268670,0
Целевые текущие трансферты
140762,0
в том числе
Отдел занятости и социальных программ района
2427,1
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
480,1
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Астраханского района и многодетных семей сельской местности Астраханского района
1947,0
Отдел образования района (города областного значения)
99970,0
На капитальный ремонт детского сада в селе Первомайка
44760,0
На укрепление материально-технической базы детского сада в селе Первомайка
15240,0
На капитальный ремонт Ковыленской основной школы
39970,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38364,9
На капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Узунколь
29390,1
На капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Астраханка
8974,8
Целевые трансферты на развитие
127908,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
127908
На реконструкцию водопроводных сетей в селе Зеленое
40114
На реконструкцию котельной № 2 ГКП на ПХВ "Комхоз"(государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Комхоз") на четыре котла в селе Астраханка
87794
На выполнение проектных, сметных, изыскательских работ и надзора за строительством, с целью реализации отраслевого проекта "Водоснабжение и канализация сельских территорий" в рамках соглашения с Азиатским банком развития
0
Приложение 6 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № 4С-28-3
"О районном бюджете
на 2011-2013 годы"
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-1 (вводится в действие с 01.01.2011)
Бюджетные программы аульных (сельских)
округов на 2011 год
№ п/п
Сумма
АБП
Программа
Наименование
Всего