Жаңабірлік және Тобылжан ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Астрахан ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 21 маусымдағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 шілдеде № 1-6-131 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Астрахан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан ауданы Астрахан ауылдық округі әкімінің 27.02.2017 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1 Жаңабірлік және Тобылжан ауылдарының көшелеріне атаулар берілсін:
Жаңабірлік ауылына- Жеңіс атауы;
Тобылжан ауылына – Речная атауы.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Астрахан ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауылдық
округінің әкімі
Б.Алтаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.Сексенбаев
Астрахан ауданының "Сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Герасимова

О присвоении наименовании улицам сел Жанабирлик и Таволжанка
Решение акима Астраханского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 21 июня 2010 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 26 июля 2010 года № 1-6-131.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким Астраханского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Астраханского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27.02.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1.Присвоить наименования улицам сел Жанабирлик и Таволжанка:
в селе Жанабирлик – наименование Женис.
в селе Таволжанка – наименование Речная.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского
сельского округа
Б.Алтаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков"
Астраханского района
М.Сексенбаев
Начальник Государственного
учреждения "Отдел архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.Герасимова