Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 наурыздағы № 4С-26/1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 наурызда № 1-7-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 4С-34/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011.06.23 № 4С-34/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-100 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«1931739» цифрлары «1949389» цифрларына ауыстырылсын;
«1535862» цифрлары «1553512» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«1860528» цифрлары «1878178» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«533147» цифрлары «550797» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтың 3) тармақшасында:
«114561» цифрлары «132211» цифрларына ауыстырылсын;
«30000» цифрлары «47650» цифрларына ауыстырылсын;
Бұланды аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-100 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 26-сессияның
төрағасы                                   Ш.Құсайынов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П. Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
Бұланды ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ә.Рақымжанов
Бұланды аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2010 года № 4С-26/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 19 марта 2010 года № 1-7-110. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № 4С-34/8
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.06.2011 № 4С-34/8
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-100, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1931739» заменить на цифры «1949389»;
цифры «1535862» заменить на цифры «1553512»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1860528» заменить на цифры «1878178»;
в пункте 5:
цифры «533147» заменить на цифры «550797»;
в подпункте 3) пункта 5:
цифры «114561» заменить на цифры «132211»;
цифры «30000» заменить на цифры «47650»;
приложение 1 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-100, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 26 внеочередной
сессии                                     Ш.Кусаинов
Секретарь районного маслихата              П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Буландынского района                  Е. Нугманов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Буландынского района                       А. Рахимжанов
Приложение к решению
Буландынского районного маслихата