2010 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № А-04/315 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 мамырда № 1-7-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 9 ақпандағы № А-02/24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы  әкімдігінің 2011.02.09 № А-02/24 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 08 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Бұланды ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлім» мемлекеттік мекемесі арқылы 2010 жылдың сәуір – маусымында және қазан - желтоқсанында мұрсат мерзімге құқығы жоқ немесе шақырудан босатылмаған, он сегізден жиырма жетіге дейінгі жастағы, сондай-ақ оқу орнынан шығып қалған, жасы жиырма жетіге толмаған және белгіленген мерзімді әскери қызметін өтемеген ер азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. 1 қосымшаға сәйкес аудандық шақыру комиссиясы құрылсын және оның құрамы бекітілсін.
3. 2, 3 қосымшаларға сәйкес мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыру кестесі бекітілсін.
4. Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Бұланды орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша) шақыру комиссиясының құрамында медициналық куәландыруды өткізу үшін медициналық комиссия құрсын.
5. «Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Бұланды ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткiзудi, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың әскери бөлiмдерге жөнелтiлуi және кетуi кезiнде қоғамдық тәртiптiң сақталуын қамтамасыз етсін.

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 22 апреля 2010 года № А-04/315. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 21 мая 2010 года № 1-7-117. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 9 февраля 2011 года № А-02/24
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 09.02.2011 № А-02/24
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе»Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через государственное учреждение «Отдел по делам обороны Буландынского района Акмолинской области».
2. Образовать и утвердить состав районной призывной комиссии согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу согласно приложений 2, 3.
4. Государственному коммунальному казенному предприятию «Буландынская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию) для проведения медицинского освидетельствования в составе призывных комиссий создать медицинскую комиссию.
5. Государственному учреждению «Отдел внутренних дел Буландынского района департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию) обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.

6. Бұланды ауданы әкімдігінің «2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және оны өткізуді қамтамасыз ету туралы» 2009 жылғы 12 мамырдағы № А-05/109 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-83 тіркелген, 2009 жылғы 25 маусымда «Бұланды таңы» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімнің орынбасары Б.С. Ізбасароваға жүктелсін.
8. Осы қаулының күші 2010 жылдың 15 сәуірінен бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
9. Осы қаулы Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы
Бұланды ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлім» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.М.Камалиев
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
департаменті Бұланды ауданының
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Қ.Омаров
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Бұланды орталық
аудандық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорынының
бас дәрігері                               А.Ж.Нұрсадықова
Қосымша 1
Бұланды ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 22.04. № А-04/315
қаулысымен бекітілген
Аудандық шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Камалиев                  -      «Ақмола облысы
Қуанышбек Манысбекұлы            Бұланды ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлім»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы, комиссия төрағасы
(келісім бойынша)
Салий                            Бұланды ауданының
Владимир Иванович         -      «Тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы, комиссия төрағасының
орынбасары
Комиссия мүшелері:
Апсаметов                 -      «Қазақстан Республикасының
Еркеш Құсманұлы                  Ішкі істер министрлігі Ақмола
облысының ішкі істер
департаменті Бұланды
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығының қызмет жөніндегі
орынбасары (келісім бойынша)
Садуақасов                -      Ақмола облысы денсаулық
Тайбасар Төлегенұлы              сақтау басқармасы жанындағы
«Бұланды орталық аудандық
ауруханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорынының хирургия
бөлімшесінің дәрігер хирургі,
медициналық комиссиясының
төрағасы (келісім бойынша)
Достовалова               -      Ақмола облысы денсаулық
Татьяна Алексеевна               сақтау басқармасы жанындағы
«Бұланды аудандық емханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорынының
медициналық статисті, комиссия
хатшысы (келісім бойынша)
Қосымша 2
Бұланды ауданы әкімдігінің
22.04.2010 № А-04/315
қаулысымен бекітілген
Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі
№ п/п
С/о және а/о атауы
Барлығы
15.
04.
2010
жыл
16.
04.
2010
жыл
19.
04.
2010
жыл
20.
04.
2010
жыл
21.
04.
2010
жыл
1
Журавлевка с/о
70
2
Капитоновка с/о
23
3
Новобратск с/о
25
4
Даниловка с/о
43
5
Вознесенка с/о
63
6
Карамышевка с/о
50
7
Қараөзек а/о
37
8
Никольск с/о
50
9
Ерголка а/о
54
10
Айнакөл с/о
8
11
Амангелді а/о
37
12
Макинск қ.

6. Признать утратившим силу постановление акимата Буландынского района «Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» от 12 мая 2009 года № А-05/109 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-83, опубликовано 25 июня 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы»).
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Избасарову Б.С.
8. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 15 апреля 2010 года.
9. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Буландынского
района Акмолинской области»                К.М.Камалиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Буландынского района
департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Н.К.Омаров
Главный врач
государственного коммунального
казенного предприятия
«Буландынская центральная
районная больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        А.Ж.Нурсадыкова
Приложение 1
утверждено постановлением
акимата Буландынского
района № А-04-315
от 22.04.2010 г.
СОСТАВ
районной призывной комиссии
Камалиев                  -      начальник государственного
Куанышбек Манысбекович           учреждения «Отдел по делам
обороны Буландынского района
Акмолинской области»,
председатель комиссии
(по согласованию)
Салий                     -      начальник государственного
Владимир Иванович                учреждения «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог»
Буландынского района,
заместитель председателя
комиссии
Члены комиссии:
Апсаметов                 -      заместитель начальника
Еркеш Кусманович                 государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Буландынского района
департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан» по
службе (по согласованию)
Садвакасов                -      врач-хирург хирургического
Тайбасар Тулегенович             отделения государственного
коммунального казенного
предприятия «Буландынская
центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской
области, председатель
медицинской комиссии
(по согласованию)
Достовалова               -      медицинский статист
Татьяна Алексеевна               государственного
коммунального казенного
предприятия «Буландынская
районная поликлиника» при
управлении здравоохранения
Акмолинской области,
секретарь комиссии
(по согласованию)
Приложение 2
утверждено постановлением
акимата Буландынского района
№ А-04/315 от  22.01.2010
График
проведения призыва граждан на срочную воинскую службу
№ п/п
Наименование с/о и а/о
Всего
15.04.2010
год
16.04.
2010
год
19.04.
2010
год
20.04.
2010
год
21.04.
2010 год
1
Журавлевский с/о
70
2
Карамышевский с/о
23
3
Новобратский с/о
25
4
Даниловский с/о
43
5
Вознесенский с/о
63
6
Капитоновский с/о
50
7
Караузекский а/о
37
8
Никольский с/о
50
9
Ергольский а/о
54
10
Айнакольский с/о
8
11
Амангельдинский а/о
37
12
г. Макинск