2011 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № А-12/266 қаулысы. Ақмола облысы Егіндікөл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қаңтарда № 1-8-106. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 1153 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 06.11.2014 қарашадағы № 1153 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 31 бабының 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-2 тармақшасына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз көлемінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Егіндікөл ауданы әкімдігінің «2010 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз көлемінде жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы» 2010 жылғы 1 сәуірдегі № а-4/66 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-94 тіркелген, аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде 2010 жылғы 9 мамырда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.С.Ысқақоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на 2011 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 27 декабря 2010 года № А-12/266. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 18 января 2011 года № 1-8-106. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 6 ноября 2014 года № 1153)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 06.11.2014 № 1153).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на 2011 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на 2010 год» от 1 апреля 2010 года № а-4/66 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-8-94, опубликовано 9 мая 2010 года в районной газете «Шұғыла-Целинная нива»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакову Ж.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов