2011 жылға Егіндікөл ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсанда № А-12/269 қаулысы. Ақмола облысы Егіндікөл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қаңтарда № 1-8-107 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 495 хатымен)
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының 10.06.2013 № 495 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландырудың Ережесінің 78 тармақтарына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.2011 жылға Егіндікөл ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2.Қоса берілген 2011 жылы Егіндікөл ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақы мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін.
3. Егіндікөл ауданы әкімдігінің «2010 жылы Егіндікөл ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 15 наурыздағы № а-3/56 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-93 тіркелген, аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде 2010 жылғы 26 сәуірде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.С.Ысқақоваға жүктелсін.
5.Осы қаулы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
«Егіндікөл ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Камиев
КЕЛІСІЛДІ
«Егіндікөл ауданының экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығының м.а                 С.Придан
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ А-12/269 қаулысымен
бекітілген
2011 жылы Егіндікөл ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары,
қатысушылардың еңбек ақы мөлшері және оларды қаржыландырудың
көздері
Ұйымдардың
атаулары
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың
еңбек ақы
мөлшері
Қаржыландырудың көздері
«Егіндікөл
ауданы Абай
ауылы әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Ауылды
көгалдандыру
және
көркейту
3600
шаршы
метр
Еңбек
шарты
Ең төменгі
еңбек ақысынан
кем емес
Аудан
бюджеті
«Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру және көркейту
5400
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
Ұйымдарға аумақты жинауға көмектесу
4500
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
«Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру және көркейту
4500
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
«Егіндікөл ауданы Бауман ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ұйымдарға аумақты жинауға көмектесу
3000
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
Ауылды көгалдандыру және көркейту
4500
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
«Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру және көркейту
3600
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
«Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру және көркейту
12600
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
Халықтың, малдың санағын алу үшін аулаларды аралау
1488 аула
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
Әлеуметтік-
мәдени
тұрмыстық
нысандарды
жөндеу
жұмыстарына
көмек
2000
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
Ұйымдарға аумақты жинауға көмектесу
4500
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
«Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру және көркейту
1800
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
«Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру және көркейту
3600
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті
«Егіндікөл
ауданы Ұзынкөл
ауылдық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Ауылды көгалдандыру және көркейту
9900
шаршы метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақысынан кем емес
Аудан бюджеті

Об организации общественных работ в Егиндыкольском районе на 2011 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 29 декабря 2010 года № А-12/269. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 18 января 2011 года № 1-8-107. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 495)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 10.06.2013 № 495).
В соответствии c подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Организовать общественные работы в Егиндыкольском районе на 2011 год.
2.Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Егиндыкольскому району на 2011 год.
3.Признать утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района «Об организации общественных работ в Егиндыкольском районе на 2010 год» от 15 марта 2010 года № а-3/56, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-8-93, опубликовано 26 апреля 2010 года в районной газете «Шұғыла – Целинная нива»).
4.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакову Ж.С.
5.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ Егиндыкольского района»           Б.Камиев
СОГЛАСОВАНО
И.о начальника
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Егиндыкольского района»                    С.Придан
Утвержден
постановлением акимата
Егиндыкольского района
от 29 декабря 2010 года
№ А-12/269
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования
по Егиндыкольскому району на 2011 год
Наименование
организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источник финансирования
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
села Абай
Егиндыкольского
района»
Озеленение и благоустройства села
3600 квадратных метров
Трудовой
договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыкольского района»
Озеленение и благоустройства села
5400 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Помощь организациям в уборке территории
4500 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Государственное учреждение «Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
Озеленение и благоустройства села
4500 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Государственное учреждение «Аппарат акима Бауманского сельского округа Егиндыкольского района»
Помощь организациям в уборке территории
3000 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Озеленение и благоустройства села
4500 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Государственное учреждение «Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
Озеленение и благоустройства села
3600 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Государственное учреждение «Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
Озеленение и благоустройства села
12600 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Подворный обход по переписи населения, скота
1488 дворов
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Помощь в ремонтных работах объектов социально- культурного быта
2000 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Помощь организациям в уборке территории
4500 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Жалманкулакс-
кого сельского
округа
Егиндыкольского
района»
Озеленение и благоустройства села
1800 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коржинколь Егиндыкольского района»
Озеленение и благоустройства села
3600 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
Озеленение и благоустройства села
9900 квадратных метров
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет
района