"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/3-09 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 қазандағы № 4С-28/3-10 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда № 1-9-160 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 4С-35/10-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011.04.26 № 4С-35/10-11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/3-09 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің № 1-9-140 Тізімінде тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2010 жылдың 11 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2010 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
«2 114 004,6» сандары «2 109 594,6» сандарына ауыстырылсын;
«1 678 792,6» сандары «1 674 382,6» сандарына ауыстырылсын;
2)-тармақшада:
«2 141 546,2» сандары «2 137 136,2» сандарына ауыстырылсын;
7-тармақта:
«143 949» сандары «139 539» сандарына ауыстырылсын;
15-тармақта:
«5 823» сандары «2 699,7» сандарына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мәлімденсін.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының
сессия төрағасы                            В. Житин
Ерейментау аудандық
мәслихатының
хатшысы                                    Қ. Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданының әкімі                 Н Ә Ережепов
«Ерейментау ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ Ж Құдабаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
19 қазандағы № 4С-28/3-10
шешімімен бекітілген
1 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2009 жылғы
20 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 20 декабря 2009 года № 4С-22/3-09 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 октября 2010 года № 4С-28/3-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 28 октября 2010 года № 1-9-160. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2011 года № 4С-35/10-11
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26.04.2011 № 4С-35/10-11
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 20 декабря 2009 года № 4С-22/3-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-140, опубликовано 11 января 2010 года в районной газете «Ереймен», 11 января 2010 года в районной газете «Ерейментау) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 114 004,6» заменить на цифры «2 109 594,6»;
цифры «1 678 792,6» заменить на цифры « 1 674 382,6»;
в подпункте 2):
цифры «2 141 546,2» заменить на цифры «2 137 136,2».
в пункте 7:
цифры «143 949» заменить на цифры «139 539».
в пункте 15:
цифры «5 823» заменить на цифры «2 699,7».
2. Приложения 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1,2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  В. Житин
Секретарь
Ерейментауского районного
маслихата                                  К. Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Ерейментауского района                Н. А. Ережепов
Начальник Государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Ерейментауского района»)      К.Ж. Кудабаев
Приложение 1
утверждено решением
Ерейментауского районного маслихата
от 19 октября 2010 года
№ 4С-28/3-10
Приложение 1
утверждено решением
Ерейментауского районного маслихата
от 20 декабря 2009 года

3340
6
Тұрғын үй көмегі
2544
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8779
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1127
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
415
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6655
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21687
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4423
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
332,1
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
11018,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
90800,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің аппараты
11866,4
8
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2786,4
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5573
10
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
872
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2635
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69973
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1739
12
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
1540
18
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
90
26
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4350
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту

3340
6
Жилищная помощь
2544
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8779
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1127
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
415
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6655
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
21687
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов объязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4423
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
332,1
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
11018,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
90800,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения ,поселка ,аула(села), аульного
(сельского) округа
11866,4
8
Освещение улиц населенных пунктов
2786,4
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5573
10
Содержание мест захоронений и погребение безродных
872
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2635
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
69973
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1739
12
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1540
18
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
90
26
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района
4350
32
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров