Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № С-23/4 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде № 1-10-116 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы № С-30/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.03.16 № С-30/6 шешімімен
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106 бабы 2 тармағы 4) тармақсашына және 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2010 – 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-107 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2010 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетіне жарияланған) шешіміне келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы «1490834» саны «1495000,3» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы «1501882» саны «1517806» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасындағы «-30857» саны «-42614,7» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасындағы «30857» саны «42614,7» санымен ауыстырылсын.
2) 3 тармақта:
«12004» саны «18397» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзац келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«6393 мың теңге мектепке дейінгі бiлiм беретiн ұйымдарда мемлекеттiк білім беру тапсырысын iске асыруға»;
3) 4 тармақта:
екінші абзац келесідей редакцияда баяндалсын:
«4946,3 мың теңге – Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) босатылғандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейін ұрысқа қатысқан армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында, «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған тұлғаларға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда алты айдан кем емес жұмыс (қызмет) атқарғандарға және Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдеріне, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жол жүруді қамтамасыз етуге, Ұлы Отан соғысы жеңісінің 65 жылдығына бір жолғы материалдық көмек төлеуге, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығындарды төлеуді қамтамасыз етуге;».

О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 21 декабря 2009 года № С-20/2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № С-23/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 23 апреля 2010 года № 1-10-116. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2011 года № С-30/6
Сноска. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16.03.2011 № С-30/6
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2010 - 2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С-20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-107, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 16 января 2010 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1 пункта 1 цифру «1490834» заменить на цифру 1495000,3»;
в подпункте 2 пункта 1 цифру «1501882» заменить на цифру «1517806»;
в подпункте 5 пункта 1 цифру «-30857» заменить на цифру «-42614,7»;
в подпункте 6 пункта 1 цифру «30857» заменить на цифру «42614,7».
2) в пункте 3:
цифру «12004» заменить на цифру «18397»;
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«6393 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
3) в пункте 4:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«4946,3 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;».

4) 6 тармақта:
«8400» саны «8090» санымен ауыстырылсын.
5) 7 тармақта:
«14699» саны «16262» санымен ауыстырылсын.
6) 9 тармақта:
«92899» саны «51450» санымен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«41449 мың теңге – еңбекақы төлеуге».
7) 10 тармақта:
төртінші абзац келесідей редакцияда баяндалсын:
«3329 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген әскери қызметшілерге соның ішінде запасқа (отставкаға) босатылғандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейін ұрысқа қатысқан армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарда, «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған тұлғаларға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда 6 айдан кем емес жұмыс (қызмет) атқарған тұғаларға Ұлы Отан соғысы жеңісінің 65 жылдығына бір жолғы материалдық көмек төлеуге;».
2. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2010 – 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-107 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2010 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетіне жарияланған) шешімінің 1, 6 қосымшалары осы шешімінің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сесиясының төрағасы                        А. Бузань
Аудандық мәслихатың
хатшысы                                    М. Исажанов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданынын әкімі                Т. Хамитов
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының «Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Р. Нұрғалиев
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы

4) в пункте 6:
цифру «8400» заменить на цифру «8090».
5) в пункте 7:
цифру «14699» заменить на цифру «16262».
6) в пункте 9:
цифру «92899» заменить на цифру «51450»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«41449 тысячи тенге – на выплату заработной платы».
7) в пункте 10:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«3329 тысячи тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;».
2. Приложения 1, 6 к решению Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2010 - 2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С-20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-107, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 16 января 2010 года в районной газете «Сельская новь») изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Бузань
Секретарь районного
маслихата                                  М. Исажанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Т. Хамитов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Р. Нургалиев
Приложение 1 к решению
районного маслихата
"О внесении изменений и дополнений
в решение Енбекшильдерского
районного маслихата
от 21 декабря 2009 года № С-20/2