№ 1, № 7 сайлау округтері бойынша Жақсы аудандық мәслихатының депутаттығына кандитаттар үшін Жақсы ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 6 қазандағы № А-9/244 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қазанда № 1-13-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қаңтардағы № а-0/33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011.01.14 № а-0/33 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, сондай-ақ «Ақмола облыстық мәслихатынан шыққан депутаттардың орнына депутаттарды сайлауды белгілеу туралы» Ақмола облыстық сайлау комиссиясының 2010 жылғы 23 тамыздағы № 11 шешіміне сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, № 1, № 7 сайлау округтері бойынша Жақсы аудандық мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін Жақсы ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар, қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары А.Д.Бралинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          С.Өтешев
КЕЛІСІЛДІ
Жақсы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Қ.Дүзелбаев

Об определении мест в Жаксынском районе для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Жаксынского районного маслихата по избирательным округам № 1, № 7
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 6 октября 2010 года № А-9/244. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 15 октября 2010 года № 1-13-117. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 января 2011 года № а-0/33
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14.01.2011 № а-0/33
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», а также с решением Акмолинской областной избирательной комиссии от 23 августа 2010 года № 11 «О назначении выборов депутатов маслихатов Акмолинской области вместо выбывших», акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жаксынской районной территориальной избирательной комиссией, места в Жаксынском районе для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Жаксынского районного маслихата по избирательным округам № 1,№ 7 согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Бралину А.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима Жаксынского района                   С.Утишев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Жаксынской
районной территориальной
избирательной комиссии                     К.Дузелбаев