Бурабай ауданында 2011 жылдың қаңтарынан наурызына дейінгі кезенде 1994 жылы туған еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру мен қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 9 шешімі. Ақмола облысы Бурабай аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 5 қаңтарда № 1-19-188 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011.04.13 № 4 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу мақсатында, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бурабай ауданында 2011 жылдың қаңтарынан наурызына дейін «Ақмола облысы Щучинск қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінің әскерге шақыру учаскесіне 1994 жылы туған, тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсін.
3. Осы шешім Бурабай ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Щучинск
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Саманов

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1994 года рождения к призывному участку в период с января по март 2011 года в Бурабайском районе
Решение акимата Бурабайского района Акмолинской области от 8 декабря 2010 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 5 января 2011 года № 1-19-188. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13 апреля 2011 года № 4
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13.04.2011 № 4
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», в целях принятия граждан на воинский учет, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1994 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск Акмолинской области» в период с января по март 2011 года в Бурабайском районе.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Бурабайского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Объединенный отдел
по делам обороны города Щучинск
Акмолинской области»                       Н.Саманов