2011 жылы Бурабай ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/583 қаулысы. Ақмола облысы Бурабай аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 14 қаңтарда № 1-19-190 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № А-13/561 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 28.12.2011 № А-13/561 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзу басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2 тармақшасына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2011 жылы Бурабай ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалардың (бір жылдан астам);
2) жиырма төрт жасқа дейінгі жастар;
2. Бурабай ауданы әкімдігінің «Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» 2010 жылғы 21 мамырдағы № а4/219 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-180 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 8 шілдедегі аудандық «Бурабай», «Луч» газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Б. Нұрпановаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы Бурабай ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    В. Балахонцев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2011 год в Бурабайском районе
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 31 декабря 2010 года № А-12/583. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 14 января 2011 года № 1-19-190. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 28 декабря 2011 года № А-13/561
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 28.12.2011 № А-13/561.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2011 год в Бурабайском районе:
1) лица, длительное время не работающие (более одного года);
2) молодежь в возрасте до двадцати четырех лет;
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бурабайского района «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения» от 21 мая 2010 года № а-4/219 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-180, опубликованное 8 июля 2010 года в районных газетах «Луч», «Бурабай»).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М. Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Бурабайского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В. Балахонцев