2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 3 маусымдағы № 178 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 маусымда № 3336 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 443 қаулысымен. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2014 № 443 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2014 № 443 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 27-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 31 наурыздағы № 259 қаулысымен бекітілген Өңiрлiк жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын iске асыру шеңберiнде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттерiн және республикалық ұйымдарға бөлiнетiн қаражатты пайдалану ережесi 19-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 «Білім туралы» Заңы 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасын, 8-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010-2011 оқу жылына республикалық және облыстық бюджеттің қаржысы есебінен колледждерде және кәсіптік лицейлерде мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Ақтөбе облысының қаржы басқармасы» ММ (С.Еңсегенұлы) колледждерді және кәсіптік лицейлерді уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Нұрқатоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
І.Өмірзақов
Облыс әкімдігінің
2010 жылғы 3 маусымдағы
№ 178 қаулысына
қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2011 учебный год
Постановление акимата Актюбинской области от 3 июня 2010 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июня 2010 года № 3336. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 11 декабря 2014 года № 443
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2014 № 443.
В целях реализации подпункта 8) пункта 2 статьи 6, пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 «Об образовании», в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 19 Правил использования целевых текущих трансфертов и целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы и средств, выделяемых республиканским организациям в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 259, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в колледжах и профессиональных лицеях за счет средств республиканского и областного бюджета на 2010-2011 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. ГУ «Управление финансов Актюбинской области» (Енсегенулы С.) обеспечить своевременное финансирование колледжей и профессиональных лицеев.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркатову С.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
И.Умурзаков
Приложение
к постановлению акимата
от 3 июня 2010 года № 178