Ақтөбе облысы Алға ауданы Үшқұдық ауылдық округінің Богословка селосын Үшқұдық ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 342 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 390 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 5 қаңтарда № 3353 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Үшқұдық селолық" сөздері "Үшқұдық ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, 27-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тұрғындардың пікірін, Алға ауданының мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының ұсыныстарын ескере отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Алға ауданы Үшқұдық ауылдық округінің Богословка селосы Үшқұдық ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.САҒЫНДЫҚОВ
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың
Б.ОРДАБАЕВ

О переименовании села Богословка Ушкудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области в село Ушкудык
Совместное решение маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2010 года № 342 и постановление акимата Актюбинской области от 13 декабря 2010 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2011 года № 3353
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "аул" заменено словом "село" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, предложений маслихата и акимата Алгинского района, областной ономастической комиссии, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Переименовать село Богословка Ушкудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области в село Ушкудык.
2. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Е.САГИНДИКОВ
Председатель сессии, секретарь
областного маслихата
Б.УРДАБАЕВ