"2010-2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 ақпандағы № 235 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 9 наурызда № 3-1-129 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 327 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.01.28 № 327 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 44 бабының 5 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2, 3 тармақтарына және «2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 11 ақпандағы № 279 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 3-1-126 санымен тіркелген, 2010 жылғы 3 ақпандағы № 17-18 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған «2010 - 2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «18 555 452» сандары «19 502 013» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері «6 287 713» сандары «7 234 274» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «17 481 452» сандары «18 593 030,1» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
1қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо «0» саны «60 000 мың» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «0» саны «60 000 мың» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет профициті «1 074 000» сандары «848 982,9» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет профицитін пайдалану «-1 074 000» сандары «-848 982,9» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
7 азат жол бөлігінде:
«5 847» сандары «5 695» сандарымен ауыстырылсын.
3) 12 тармақтағы:
4 азат жол бөлігінде:
«200 000» сандары «50 000» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
сумен жабдықтау және су бұрғыш жүйесінің жұмыс жасауына – 100 000 мың теңге;
коммуналдық меншіктегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыруға – 100 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2009 года № 211 "О бюджете города Актобе на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 17 февраля 2010 года № 235. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 9 марта 2010 года № 3-1-129. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 января 2011 года № 327
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.01.2011 № 327.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 5 статьи 44, пункта 5 статьи 104, пунктами 2, 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решением Актюбинского областного маслихата от 11 февраля 2010 года № 279 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 «Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 211 «О бюджете города Актобе на 2010 - 2012 годы», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 января 2010 года за № 3-1-126, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 февраля 2010 года № 17-18 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «18 555 452» заменить цифрами «19 502 013», в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «6 287 713» заменить цифрами «7 234 274»;
в подпункте 2):
затраты цифры «17 481 452» заменить цифрами «18 593 030,1»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифру «0» заменить цифрами «60 000 тысяч», в том числе:
приобретение финансовых активов цифру «0» заменить цифрами «60 000 тысяч»;
в подпункте 5):
профицит бюджета цифры «1 074 000» заменить цифрами «848 982,9»;
в подпункте 6):
использование профицита бюджета цифры «- 1 074 000» заменить цифрами «- 848 982,9».
2) в пункте 6:
в части абзаца 7:
цифры «5 847» заменить цифрами «5 695».
3) в пункте 12:
в части абзаца 4:
цифры «200 000» заменить цифрами «50 000»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
на функционирование системы водоснабжения и водоотведения – 100 000 тысяч тенге;
на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности – 100 000 тысяч тенге;

қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 150 000 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға – 200 000 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 150 000 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға және Ұлы Отан соғысы жылдары тылда еңбек еткен тұлғаларға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге – 55 513 мың теңге;
білім беру ұйымдарын күтіп ұстауға және материалдық - техникалық жарақтандыруға – 102 200 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын күтіп ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 100 000 мың теңге;

на развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 150 000 тысяч тенге;
на развитие объектов культуры – 200 000 тысяч тенге;
на обеспечение жильем отдельных категорий граждан – 150 000 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам приравненным к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и труженикам тыла в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 55 513 тысяч тенге;
на содержание и материально-техническое оснащение организаций образования – 102 200 тысяч тенге;
на содержание и материально- техническое оснащение организаций культуры – 100 000 тысяч тенге;