Ақтөбе қаласы белгіленген санаттағы тұлғалары үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 968 қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 сәуірде № 3-1-132 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 3260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 22.08.2016 № 3260 қаулысымен.
Ескерту. Атауға өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2011.04.25 № 966 қаулысымен (бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Белгіленген санаттағы тұлғаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету жөніндегі шараларды кеңейту мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 5-2), 5-5), 5-6) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2011.04.25 № 966 қаулысымен (бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақтөбе қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орнының жалпы санынан жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
мүгедектер үшін 3 % көлемінде;
қылмыстық - атқару инспекциясының пробация қызметі есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орнынан босап шыққан тұлғалар және интернат мекемелерінің кәмелетке толмаған түлектері үшін 3 % көлемінде.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2011.04.25 № 966 қаулысымен (бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2012.07.23 № 2166 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 28 сәуірдегі № 785 "Ақтөбе қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізбесінде 2006 жылдың 16 мамырында № 3-1-50 болып тіркелінген, № 67 "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц определенных категорий города Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 16 апреля 2010 года № 968. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 27 апреля 2010 года № 3-1-132. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 22 августа 2016 года № 3260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 22.08.2016 № 3260.
Сноска. Наименование постановления с изменениями, внесенными постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2011 № 966 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В целях расширения мер по содействию занятости лиц определенных категорий, в соответствии с подпунктами 5-2), 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменениями, внесенными постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2011 № 966 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
1. Установить работодателям города Актобе квоту рабочих мест от общей численности рабочих мест:
для инвалидов в размере 3 %;
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 3 %.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2011 № 966 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 23.07.2012 № 2166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе от 28 апреля 2006 года № 785 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2006 года за № 3-1-50, опубликованное в газетах "Актобе", "Актюбинский вестник" от 6 июня 2006 года в № 67).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.М.Қалдығұловаға жүктелсін.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкімі А.Мұхамбетов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Калдыгулову С.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города А. Мухамбетов