Ақтөбе қаласындағы шағын ауданның және қала аумағындағы елді мекендердің атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 966 қаулысы және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 255 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда № 3-1-135 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 13 бабының 4 тармағына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласының 11 шағын ауданының атаусыз көшесі «Әз Наурыз»;
«Заречный-2» поселкесінің атаусыз көшесі Нұрсұлу Тапалова;
«Заречный-4» поселкесінің атаусыз көшесі Әйтек Сәрсеков болып аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім ресми жарияланған алғашқы күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының            Ақтөбе қалалық мәслихатының
әкімі                       сессия төрағасы
А.Мұхамбетов                         В.Друзьяк

О присвоении наименований безымянным улицам микрорайона и населенных пунктов города Актобе
Совместное постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 16 апреля 2010 года № 966 и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 16 апреля 2010 года № 255. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 11 мая 2010 года № 3-1-135
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Актобе РЕШАЕТ:
1. Присвоить наименования:
безымянной улице 11 микрорайона города Актобе «Әз Наурыз»;
безымянной улице поселка «Заречный-2» имя Нурсулу Тапаловой;
безымянной улице поселка «Заречный-4» имя Айтека Сарсекова.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                     Председатель сессии
Актобе                     маслихата города Актобе
А.Мухамбетов                         В.Друзьяк