Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 123 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 61 "Әлеуметтік көмек көрсету туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 234 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қарашада № 3-6-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 313 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.09.27 № 313 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардығы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 61 «Әлеуметтік көмек көрсету туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 123 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-65 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 13 мамырда «Қарғалы» газетінін № 21-22 жарияланған) шешімі келесі мазмұндағы 2 тармақпен толықтырылсын: «Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі»
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                  Аудандық мәслихат
сессия төрағасы                           хатшысы
С.Алмағамбетов                          Ж.Құлманов

О внесении дополнений в решение районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 123 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 апреля 2008 года № 61 "Об оказании социальной помощи"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22 октября 2010 года № 234. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 19 ноября 2010 года № 3-6-110. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 сентября 2011 года № 313
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27.09.2011 № 313.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Решение районного маслихата «О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 апреля 2008 года № 61 «Об оказании социальной помощи» от 24 апреля 2009 года № 123 (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-65, опубликовано 13 мая 2008 года в газете «Қарғалы» № 21-22) дополнить пунктом 2 следующего содержания: «Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования»
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
С. Алмагамбетов                       Ж. Кульманов