Алматы облысындағы ауылдық округтің және ауылдың атауларын өзгерту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 ақпандағы N 11 қаулысы және Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы N 28-179 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 19 наурызда N 2046 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабындағы 4-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төмендегі ауылдық округтің, ауылдың атауы:
1) Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округін Үшқоңыр ауылдық округі;
2) Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округіне қарасты Шамалған ауылы Үшқоңыр ауылы деп өзгертілсін.
2. Алматы облысының статистика департаменті (Б. Төлепбаев) облыстың әкімшілік-аумақтық бірліктерін есепке алу мен тіркеуіне өзгерістер енгізсін.
3. Осы бірлескен Алматы облыстық әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының
әкімі                                      С. Үмбетов
Алматы облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Ж. Мықитанов

О переименовании сельского округа и села в Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 10 февраля 2010 года N 11 и решение маслихата Алматинской области от 10 февраля 2010 года N 28-179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 марта 2010 года за N 2046
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать:
1) Шамалганский сельский округ Карасайского района на Ушконырский сельский округ;
2) село Шамалган, расположенное на территории Шамалганского сельского округа, Карасайского района на село Ушконыр.
2. Алматинскому областному департаменту статистики (Толепбаев Б) внести изменения в учет и регистрацию административно - территориальных единиц области.
3. Настоящее совместное постановление акимата Алматинской области и решение Алматинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Умбетов
Председатель сессии
Алматинского областного
маслихата                                  Ж. Мыкитанов