Іле ауданы Ащыбұлақ ауылдық округіндегі ТФС (тауарлары сүт фермасы) елді мекенін ауыл категориясына жатқызып, Төле би ауылы атауын беру туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 32-192 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 42 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 21 мамырда N 2051 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік -аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 34-тармақтарына сәйкес, ұсынылған материалдарды қарай келе, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: Алматы облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданының Ащыбұлақ ауылдық округіндегі ТСФ (тауарлы сүт фермасы) елді мекені жер пайдалану шекарасы шегінде ауыл категориясына жатқызылсын.
2. Елді мекенге Төле би ауылы атауы берілсін.
3. Алматы облыстық статистика Департаменті (Б.Төлепбаев) облыс елді мекендерінің есебі мен тіркеуіне тиісті өзгерістер енгізсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А. Баталовқа жүктелсін.
5 . Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облысы мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Ахметжанов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық

Об отнесении населенного пункта МТФ (молочно-товарная ферма) Ащибулакского сельского округа Йлийского района к категории сел и присвоении ему наименования - село Толе би
Решение маслихата Алматинской области от 12 апреля 2010 года N 32-192 и постановление акимата Алматинской области от 12 апреля 2010 года N 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 мая 2010 года N 2051
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", рассмотрев представленные материалы, акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ: Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отнести населенный пункт МТФ (молочно товарная ферма) Ащибулакского сельского округа Илийского района в границах его землепользования к категории сел.
2. Присвоить населенному пункту наименование село Толе би.
3. Департаменту статистики Алматинской области (Толепбаев Б.) внести соответствующие изменения в учет и регистрацию административно территориальных единиц области.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на первого заместителя акима области Баталова А.
5. Настоящее совместное постановление акимата Алматинской области и решение Алматинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С.Умбетов
Председатель сессии
областного маслихата                       Х.Ахметжанов
Секретарь областного
маслихата                                  А.Сыдык