Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 қазандағы N 37-212 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 27 қазанда 2059 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабы 1-тармағына, 2 тармағының 2 және 4–тармақшаларына, 108–бабы 4–тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына, 2010 жылғы 6 қазандағы Қазақстан Республикасы "2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қазандағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1053 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне (2009 жылғы 25 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2041 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы N 4-5 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 19 қаңтардағы N 8 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 27-173, 2010 жылғы 11 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2045 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 11 наурыздағы N 32 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 11 наурыздағы N 32 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 25 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 31-185, 2010 жылғы 30 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2047 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 сәуірдегі N 43 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 6 сәуірдегі N 43 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 32-188, 2010 жылғы 22 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2049 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 6 мамырдағы N 54 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 16 маусымдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 34-201, 2010 жылғы 25 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2055 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 1 шілдедегі N 78 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 1 шілдедегі N 78 "Жетісу" газеттерінде жарияланған және Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 16 тамыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 36-209, 2010 жылғы 25 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2058 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 4 қыркүйектегі N 103 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 4 қыркүйектегі N 103 "Жетісу" газеттерінде жарияланған шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген), төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 13 октября 2010 года N 37-212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 октября 2010 года N 2059
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1подпунктами 2 и 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 октября 2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2010 N 1053 "О внесений изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года N 2162", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 декабря 2009 года за N 2041, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2010 года N 4-5 и "Жетісу" от 19 января 2010 года N 8, внесены изменения решениями Алматинского областного маслихата от 28 января 2010 года N 27-173 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 февраля 2010 года за N 2045, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 марта 2010 года N 32 и "Жетісу" от 11 марта 2010 года N 32, от 25 марта 2010 года N 31-185 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 марта 2010 года за N 2047, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 апреля 2010 года N 43 и "Жетісу" от 6 апреля 2010 года N 43, от 12 апреля 2010 года N 32-188 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2010 года за N 2049, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 мая 2010 года N 54 и "Жетісу" от 29 апреля 2010 года N 52, от 16 июня 2010 года N 34-201 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 июня 2010 года за N 2055, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 1 июля 2010 года N 78 и "Жетісу" от 1 июля 2010 года N 78 и от 16 августа 2010 года N 36-209 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 августа 2010 года за N 2058, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 4 сентября 2010 года N 103 и "Жетісу" от 4 сентября 2010 года N 103) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "170305993" саны "167009156" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "17359541" саны "17960027" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "35194" саны "66194" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "152908056" саны "148979733" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" – "133394336" саны "129464191" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы мақсатты трансферттер" "28022109" саны "27950164" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"білім беруге" "1689394" саны "1689049" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "6169574" саны "6227936" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "1097477" саны "1084202" санына ауыстырылсын;
"елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін" "44113" саны "61405" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидиялар" "6654728" саны "6520749" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған мақсатты трансферттер" "31572230" саны "27714032" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"білім беру объектілерін салу және жаңғыртуына" "3819336" саны "3998208" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін сейсмикасын күшейтуге" "427458" саны "422577" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтау объектілерін салу және жаңғыртуына" "6923260" саны "6645022" санына ауыстырылсын;
"индустриалдық аймақтың инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайғастыруға (серіктес қалаларды дамыту) "7842000" саны "3479576" санына ауыстырылсын;
"ауылдық (селолық) елді мекендерді ауыз сумен жабдықтау объектілерін салу және жаңғыртуға" "1106862" саны "1715333" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "167537649" саны "164520721" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "680644" саны "373975" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік несиелер" "1468252" саны "1161583" санына ауыстырылсын.
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "5367203" саны "5393963" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "5367203" саны "5393963" санына ауыстырылсын.
2-тармақтағы "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төленетін төлемақы" деген сөздерден кейін "Жергілікті бюджеттен берілген пайдаланбаған бюджеттік кредиттерді қайтару" деген сөздер толықтырылсын.
5-тармақтағы:
"2575965" саны "2575769" санына ауыстырылсын;
"271509" саны "271313" санына ауыстырылсын.
8-тармақтағы:
"6169574" саны "6227936" санына ауыстырылсын;
"106581" саны "88098" санына ауыстырылсын;
"229684" саны "254051" санына ауыстырылсын;
"56661" саны "54954" санына ауыстырылсын;

1) "Доходы" цифру "170305993" заменить на цифру "167009156", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "17359541" заменить на цифру "17960027";
"неналоговым поступлениям" цифру "35194" заменить на цифру "66194";
"поступлениям трансфертов" цифру "152908056" заменить на цифру "148979733";
"трансферты из республиканского бюджета - всего" цифру "133394336" заменить на цифру "129464191", из них:
"целевые текущие трансферты" цифру "28022109" заменить на цифру "27950164", в том числе:
"образование" цифру "1689394" заменить на цифру "1689049";
"здравоохранение" цифру "6169574" заменить на цифру "6227936";
"социальную помощь" цифру "1097477" заменить на цифру "1084202";
"реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" цифру "44113" заменить на цифру "61405";
"субсидии направленные на развитие сельского хозяйства" цифру "6654728" заменить на цифру "6520749";
"целевые трансферты на развитие" цифру "31572230" заменить на цифру "27714032", в том числе:
"строительство и реконструкцию объектов образования" цифру "3819336" заменить на цифру "3998208";
"сейсмоусиление объектов образования" цифру "427458" заменить на цифру "422577";
"строительство и реконструкцию объектов здравоохранения" цифру "6923260" заменить на цифру "6645022";
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры индустриальных зон (развитие городов спутников)" цифру "7842000" заменить на цифру "3479576";
"строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения аульных (сельских) населенных пунктов" цифру "1106862" заменить на цифру "1715333".
2) "Затраты" цифру "167537649" заменить на цифру "164520721".
3) чистое бюджетное кредитование цифру "680644" заменить на цифру "373975", в том числе:
бюджетные кредиты цифру "1468252" заменить на цифру "1161583".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "5367203" заменить на цифру "5393963", в том числе:
приобретение финансовых активов цифру "5367203" заменить на цифру "5393963".
в пункте 2 после слов "Плата за эмиссии в окружающую среду" добавить слова: "Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета".
в пункте 5:
цифру "2575965" заменить на цифру "2575769";
цифру "271509" заменить на цифру "271313".
в пункте 8:
цифру "6169574" заменить на цифру "6227936";
цифру "106581" заменить на цифру "88098";
цифру "229684" заменить на цифру "254051";
цифру "56661" заменить на цифру "54954";

"44194" саны "43195" санына ауыстырылсын;
"454636" саны "439509" санына ауыстырылсын;
"659346" саны "729058" санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы:
"609234" саны "595959" санына ауыстырылсын;
"465560" саны "456962" санына ауыстырылсын;
"80168" саны "90049" санына ауыстырылсын.
11-тармақтағы:
"44113" саны "61405" санына ауыстырылсын.
13-тармақтағы:
"6654728" саны "6520749" санына ауыстырылсын;
"377739" саны "254797" санына ауыстырылсын;
"302258" саны "477446" санына ауыстырылсын;
"177233" саны "237233" санына ауыстырылсын;
"1147917" саны "947917" санына ауыстырылсын;
"404446" саны "494446" санына ауыстырылсын;
"383385" саны "248099" санына ауыстырылсын;
"2331" саны "1392" санына ауыстырылсын.
17-тармақтағы:
"10203219" саны "6114336" санына ауыстырылсын;
"1123727" саны "1133616" санына ауыстырылсын.
18-тармақтағы:
"6273758" саны "6298632" санына ауыстырылсын.
19-тармақтағы:
"3141703" саны "3813972" санына ауыстырылсын.
22-тармақтағы:
"655640" саны "648971" санына ауыстырылсын.
23-тармақтағы:
"5371929" саны "4877774" санына ауыстырылсын.
24-тармақтағы:
"7335373" саны "7349691" санына ауыстырылсын.
29-тармақтағы:
"4558104" саны "4591504" санына ауыстырылсын.
30-тармақтағы:
"291559" саны "110166" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 18-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 20-қосымшасы осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

цифру "44194" заменить на цифру "43195";
цифру "454636" заменить на цифру "439509";
цифру "659346" заменить на цифру "729058".
в пункте 9:
цифру "609234" заменить на цифру "595959";
цифру "465560" заменить на цифру "456962";
цифру "80168" заменить на цифру "90049".
в пункте 11:
цифру "44113" заменить на цифру "61405".
в пункте 13:
цифру "6654728" заменить на цифру "6520749";
цифру "377739" заменить на цифру "254797";
цифру "302258" заменить на цифру "477446";
цифру "177233" заменить на цифру "237233";
цифру "1147917" заменить на цифру "947917";
цифру "404446" заменить на цифру "494446";
цифру "383385" заменить на цифру "248099";
цифру "2331" заменить на цифру "1392".
в пункте 17:
цифру "10203219" заменить на цифру "6114336";
цифру "1123727" заменить на цифру "1133616".
в пункте 18:
цифру "6273758" заменить на цифру "6298632".
в пункте 19:
цифру "3141703" заменить на цифру "3813972".
в пункте 22:
цифру "655640" заменить на цифру "648971".
в пункте 23:
цифру "5371929" заменить на цифру "4877774".
в пункте 24:
цифру "7335373" заменить на цифру "7349691".
в пункте 29:
цифру "4558104" заменить на цифру "4591504".
в пункте 30:
цифру "291559" заменить на цифру "110166".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.

576470
004
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
0
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
181244
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін
7783
2
Қаржылық қызмет
185349
257
Облыстың қаржы басқармасы
185349
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90721
003
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолғы талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
51765
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
17000
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
5250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20613
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
140189
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
140189
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облыстық басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126410
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
13779
02
Қорғаныс
1485346
1
Әскери мұқтаждар
24321
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
24321
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16243
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
8078
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1461025
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1024373
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27479
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
8442
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
384196
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
604256
271
Облыстың құрылыс басқармасы
436652
036
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу

576470
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
181244
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
7783
2
Финансовая деятельность
185349
257
Управление финансов области
185349
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
90721
003
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
51765
009
Организация приватизации коммунальной собственности
17000
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
5250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20613
5
Планирование и статистическая деятельность
140189
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
140189
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
126410
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
13779
02
Оборона
1485346
1
Военные нужды
24321
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
24321
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16243
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
8078
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1461025
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
1024373
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
27479
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
8442
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
384196
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
604256
271
Управление строительства области
436652
036
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий

261
Облыстың білім беру басқармасы
3198981
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3198981
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
789150
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23240
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
23240
261
Облыстың білім беру басқармасы
765910
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
203422
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
562488
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
16675651
261
Облыстың білім беру басқармасы
9792680
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51733
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9893
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3942
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
86410
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
366416
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
100627
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
121838
014
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық жарақтандыру
980
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
753100
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378084
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7732348
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

261
Управление образования области
3198981
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3198981
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
789150
253
Управление здравоохранения области
23240
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
23240
261
Управление образования области
765910
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
203422
060
Подготовка и переподготовка кадров
562488
9
Прочие услуги в области образования
16675651
261
Управление образования области
9792680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
51733
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
9893
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
3942
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
86410
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
366416
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
100627
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
121838
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
753100
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
378084
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
167404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7732348
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

197302
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
384000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
384054
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
207905
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
713745
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
713745
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

197302
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
384000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4000
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
384054
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
207905
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
713745
256
Управление координации занятости и социальных программ области
713745
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

61319
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3115
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
100000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
549311
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20385915
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7247952
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7247952
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
547616
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
5234576
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
879760
2
Коммуналдық шаруашылық
13137963
271
Облыстың құрылыс басқармасы
205000
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
205000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
12932963
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98779
002
Ақпараттық жүйелер құру
60000
004
Елді мекендерді газдандыру
224750
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2416
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3813972
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2146213
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

61319
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
3115
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
100000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
549311
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20385915
1
Жилищное хозяйство
7247952
271
Управление строительства области
7247952
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
547616
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5234576
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
879760
2
Коммунальное хозяйство
13137963
271
Управление строительства области
205000
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
205000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
12932963
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
98779
002
Создание информационных систем
60000
004
Газификация населенных пунктов
224750
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2416
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3813972
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2146213
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

818370
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1537587
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1037848
113
Жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2334188
114
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
595611
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
263229
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6107750
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1235171
262
Облыстың мәдениет басқармасы
854736
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20399
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
240246
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
159333
007
Театр және музыка өнерін қолдау
262329
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
980
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
171449
271
Облыстың құрылыс басқармасы
380435
016
Мәдениет объектілерін дамыту
380435
2
Спорт
3694561
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1556595
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32655
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
87804
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1435156
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
980
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2137966
017
Спорт объектілерін дамыту
2137966
3
Ақпараттық кеңiстiк
702716
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
166970
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

818370
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1537587
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1037848
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2334188
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
595611
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
263229
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6107750
1
Деятельность в области культуры
1235171
262
Управление культуры области
854736
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
20399
003
Поддержка культурно-досуговой работы
240246
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
159333
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
262329
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
171449
271
Управление строительства области
380435
016
Развитие объектов культуры
380435
2
Спорт
3694561
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1556595
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
32655
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
87804
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1435156
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
271
Управление строительства области
2137966
017
Развитие объектов спорта
2137966
3
Информационное пространство
702716
259
Управление архивов и документации области
166970
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом

021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
10737
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жаңарту
100000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
10000
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
83158
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
61405
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61405
271
Облыстың құрылыс басқармасы
24398
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
24398
2
Су шаруашылығы
242385
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
240993
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
64500
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135410
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
41083
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1392
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1392
3
Орман шаруашылығы
579431
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
579431
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
579431
5
Қоршаған ортаны қорғау
503911
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
279139
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52827
008
Қоршаған ортаны қорғау жөнінде іс-шаралар
224167
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2145
271
Облыстың құрылыс басқармасы
224772
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
224772
6
Жер қатынастары
162318
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
162318
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29773
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128332
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
10737
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
100000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
83158
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
61405
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
61405
271
Управление строительства области
24398
020
Развитие объектов сельского хозяйства
24398
2
Водное хозяйство
242385
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
240993
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
64500
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
135410
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
41083
255
Управление сельского хозяйства области
1392
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1392
3
Лесное хозяйство
579431
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
579431
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
579431
5
Охрана окружающей среды
503911
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
279139
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
52827
008
Мероприятия по охране окружающей среды
224167
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
2145
271
Управление строительства области
224772
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
224772
6
Земельные отношения
162318
251
Управление земельных отношений области
162318
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
29773
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
360
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
128332
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

3853
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары жөнiндегi өзге де қызметтер
7124348
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5051248
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
3867183
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
902354
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266377
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
15334
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2073100
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1382067
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
691033
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
843031
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
843031
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
30673
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29363
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1310
271
Облыстың құрылыс басқармасы
546665
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46943
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1140
050
Төтенше жағдайлар нәтижесінде зардап шеккен әлеуметтік сала объектілерін және азаматтардың тұрғын үйлерін қалпына келтіру жөніндегі іс-шаралар
12000
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6300
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу

3853
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7124348
255
Управление сельского хозяйства области
5051248
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
3867183
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
902354
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
266377
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
15334
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2073100
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1382067
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
691033
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
843031
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
843031
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
30673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
29363
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
1310
271
Управление строительства области
546665
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
46943
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1140
050
Мероприятия по восстановлению объектов социальной сферы и жилья граждан пострадавших в результате чрезвычайных ситуаций
12000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6300
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

480282
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
265693
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22722
003
Ақпараттық жүйелер құру
20000
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3150
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210926
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8895
12
Көлiк және коммуникация
7475139
1
Автомобиль көлiгi
4350291
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4350291
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4237504
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
112787
4
Әуе көлiгi
225566
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
225566
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
225566
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2899282
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2899282
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26715
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
354000
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1856
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1249834
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
798399
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

480282
272
Управление архитектуры и градостроительства области
265693
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22722
003
Создание информационных систем
20000
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
3150
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
210926
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
8895
12
Транспорт и коммуникации
7475139
1
Автомобильный транспорт
4350291
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4350291
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4237504
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
112787
4
Воздушный транспорт
225566
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
225566
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
225566
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2899282
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2899282
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
26715
002
Развитие транспортной инфраструктуры
354000
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
1856
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1249834
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
798399
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров

382425
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен берілген нысаналы трансферттер есебінен жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар салдарын жою үшін даму шығындарына іс-шаралар өткізу
33053
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53000
13
Басқалар
1794935
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
147042
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
147042
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58342
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін даму нысаналы трансферттер
87700
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
11900
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
11900
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
11900
9
Басқалар
1635993
257
Облыстың қаржы басқармасы
110166
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
110166
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
43700
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
43700
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
973327
014
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
317097
015
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
605593
016
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
50637
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
508800
024
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
508800
15
Трансферттер
49633703
1
Трансферттер
49633703
257
Облыстың қаржы басқармасы
49633703
007
Субвенциялар
32939291
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

382425
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
33053
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
53000
13
Прочие
1751235
1
Регулирование экономической деятельности
147042
265
Управление предпринимательства и промышленности области
147042
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
58342
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
1000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
87700
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
11900
265
Управление предпринимательства и промышленности области
11900
011
Поддержка предпринимательской деятельности
11900
9
Прочие
1635993
257
Управление финансов области
110166
012
Резерв местного исполнительного органа области
110166
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
43700
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
43700
265
Управление предпринимательства и промышленности области
973327
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
317097
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
605593
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
50637
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
508800
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
508800
15
Трансферты
49633703
1
Трансферты
49633703
257
Управление финансов области
49633703
007
Субвенции
32939291
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

257
Облыстың қаржы басқармасы
777808
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
777808
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 13 қазандағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 37-212 шешіміне
2-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
4-қосымша
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010
жылдарға мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға аудандық және
қалалық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомасын
бөлу
N
Аудан
(облыс-
тық
мәні
бар
қала)
атауы
Барлығы
республикалық бюджеттен алынатын
трансферттер есебінен
облыстық
бюджет
есебінен
биоло-
гия
каби-
нетте-
рін
сатып
алуға
мектеп-
терге
линга-
фондық
және
мульти-
медия-
лық
каби-
неттер
жасауға
"Өзін-өзі
тану" пәні
бойынша
мектепке
дейінгі білім
беру
ұйымдарын,
орта білім
беру,
техникалық
және кәсіптік
білім беру,
орта білімнен
кейінгі білім
беру
ұйымдарын,
біліктілікті
арттыру
институттарын
оқу
материалдары-
мен
қамтамасыз
етуге
Мектеп-
ке
дейін-
гі
білім
беру
ұйым-
дарын-
да
мемле-
кеттік
білім
беру
тапсы-
рыста-
рын
іске
асыру-
ға
Жаңа-
дан
іске
қосы-
латын
білім
беру
объек-
тіле-
рін
ұстау-
ға
білім
беруді
ақпа-
раттан-
дыруға
Мектеп-
ке
дейін-
гі
білім
беру
мекеме-
лерін
күрде-
лі
жөндеу
бала-
бақша-
лар
мектеп-
тер
1
Ақсу

257
Управление финансов области
777808
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
777808
Приложение 2
утвержденное решением
маслихата Алматинской области
от 13 октября 2010 года N 37-212
"О внесении изменений и дополнений
в решение Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Приложение 4
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов на реализацию Государственной программы развития
образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы
(тыс.тенге)
N
Наиме-
нование
Всего
за счет трансфертов из республиканского
бюджета
за
счет средств
областного
бюджета
на
приоб-
ретение
кабине-
тов
биоло-
гии
на
приоб-
ретение
линга-
фонных
и
мульти-
медий-
ных
кабинетов
на
обеспечение
учебными
материалами
дошкольных
организаций
образования,
организаций
среднего,
технического и
профессио-
нального,
послесреднего
образования,
институтов
повышения
квалификации
по предмету
"Самопознание"
на
реали-
зацию
госу-
дарс-
твен-
ного
общео-
бразо-
ватель-
ного
заказа в
дошколь-
ных
органи-
зациях
образо-
вания
на
содер-
жание
вновь
вводи-
мых
объек-
тов
образо-
вания
на
инфор-
матиза-
цию
образо-
вания
на
капи-
таль-
ный
ремонт
ДДУ
дет-
сады
школы
1
Аксус-
кий