Алматы облысындағы кейбір ауылдық округтер мен ауылдардың атауларын өзгерту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 қазандағы N 37-213 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2010 жылғы 13 қазандағы N 148 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 11 қарашада 2060 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабындағы 4-тармағына сәйкес, тиісті аумақтардағы халықтың пікірін ескере отырып, Ақсу, Алакөл, Қаратал, Еңбекшіқазақ, Райымбек аудандарының мәслихаттары мен әкімдіктерінің ұсыныстары бойынша облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданының Қызылту ауылдық округі мен Қызылту ауылы Барлыбек Сырттанов ауылдық округі және Барлыбек Сырттанов ауылы атауына өзгертілсін.
2. Алакөл ауданының Герасимовка ауылдық округінің атауы Сапақ ауылдық округі атауына өзгертілсін.
3. Қаратал ауданының Қарашеңгел ауылдық округінің атауы Жолбарыс батыр ауылдық округі атауына өзгертілсін.
4. Еңбекшіқазақ ауданының Рахат ауылдық округінің Красный Восток ауылының атауы Өрікті ауылы атауына өзгертілсін.
5. Еңбекшіқазақ ауданының Көктөбе ауылдық округінің Совет ауылының атауы Қызылжар ауылы атауына өзгертілсін.
6. Еңбекшіқазақ ауданының Нұра ауылдық округінің атауы Сөгеті ауылдық округі атауына өзгертілсін.
7. Еңбекшіқазақ ауданының Октябрь ауылдық округінің атауы Бартоғай ауылдық округі атауына өзгертілсін.
8. Райымбек ауданының Қарабұлақ ауылдық округінің Кіші Жалаңаш ауылының атауы Ақай Нүсіпбеков ауылы атауына өзгертілсін.
9. Осы бірлескен Алматы облыстық әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Мырзағалиев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық

О переименовании некоторых сельских округов и сел в Алматинской области
Решение маслихата Алматинской области от 13 октября 2010 года N 37-213 и постановление акимата Алматинской области от 13 октября 2010 года N 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 ноября 2010 года N 2060
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 11 пункта 4 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующих территорий и по предложению маслихатов и акиматов Аксуского, Алакольского, Каратальского, Енбекшиказахского, Райымбекского районов акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать сельский округ Кызылту и село Кызылту Аксуского района в сельский округ Барлыбека Сырттанова и село Барлыбека Сырттанова.
2. Переименовать сельский округ Герасимовка Алакольского района в сельский округ Сапак.
3. Переименовать сельский округ Карашенгель Каратальского района в сельский округ Жолбарыс батыра.
4. Переименовать село Красный Восток сельского округа Рахат Енбекшиказахского района в село Орикти.
5. Переименовать село Совет сельского округа Коктобе Енбекшиказахского района в село Кызылжар.
6. Переименовать сельский округ Нура Енбекшиказахского района в сельский округ Согеты.
7. Переименовать сельский округ Октябрь Енбекшиказахского района в сельский округ Бартогай.
8. Переименовать село Киши Жаланаш сельского округа Карабулак Райымбекского района в село Акай Нусипбекова.
9. Настоящее совместное постановление акимата Алматинской области и решение Алматинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Умбетов
Председатель сессии
областного маслихата                       М. Мырзагалиев
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык