Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы аудан және Октябрь ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімдердің шақыру учаскелеріне 1994 жылы туған азаматтарды тіркеуге алуды өткізу туралы
Қарағанды қаласы әкімінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 12/01 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 желтоқсанда N 8-1-120 тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды қаласы әкімі аппаратының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 1-16.2684 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды қаласы әкімі аппаратының 14.07.2015 № 1-16.2684 хаты).
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабы 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Қарағанды қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылғы қаңтар айынан наурыз айына дейін Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы аудан және Октябрь ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімдердің шақыру учаскелеріне 1994 жылы туған азаматтарды тіркеуге алу заңмен белгіленген тәртіпте өткізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Х.М. Мақсұтовқа және Қарағанды қаласының аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімдердің бастықтарына (С.В. Жаров, Ю.А. Хритов) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Б. Әбдішев
КЕЛІСІЛДІ
Қарағанды қаласы Қазыбек би
атындағы ауданның қорғаныс
істері жөніндегі бөлім бастығы             С.В. Жаров
Қарағанды қаласы Октябрь
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығы                    Ю.А. Хритов

О проведении приписки граждан 1994 года рождения к призывным участкам Отделов по делам обороны Октябрьского района и района имени Казыбек би города Караганды
Решение акима города Караганды от 20 декабря 2010 года N 12/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 24 декабря 2010 года N 8-1-120. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо аппарата акима города Караганды от 14 июля 2015 года № 1-16.2684)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо аппарата акима города Караганды от 14.07.2015 № 1-16.2684).
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Караганды РЕШИЛ:
1. Провести, в установленном законодательством порядке, приписку граждан 1994 года рождения к призывным участкам Отделов по делам обороны Октябрьского района и района имени Казыбек би города Караганды с января по март 2011 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Караганды Максутова Х.М. и начальников Отделов по делам обороны города Караганды (Жаров С.В., Хритов Ю.А.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       Б. Абдишев
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела по делам
обороны района имени Казыбек би
города Караганды                           С.В. Жаров
Начальник отдела по делам
обороны Октябрьского района
города Караганды                           Ю.А. Хритов