2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 60/09 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 8-1-125 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекiтiлген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне" сәйкес Қарағанды қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесi, жұмыс түрлерi мен көлемi, қаржыландыру көзi мен қатысу мерзiмi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына екi ең төменгi жалақы мөлшерiнде бекiтiлсiн.
3. Уәкiлеттi орган "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (Ысқақов Жанай Боранқұлұлы) жұмыс берушiлермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгiлiк шарттар жасасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкiмiнiң орынбасары Халел Мұқатайұлы Мақсұтовқа жүктелсiн.

Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2011 год
Постановление акимата города Караганды Карагандинской области от 14 декабря 2010 года N 60/09. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 30 декабря 2010 года N 8-1-125
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2011 год, виды и объемы работ, источник финансирования и срок участия согласно приложению.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
3. Уполномоченному органу государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Искаков Жанай Боранкулович) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Максутова Халела Мукатаевича.

5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Қала әкімі                                 Б. Әбдішев
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
N 60/09 қаулысына
қосымша
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011.07.28 N 33/02 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.
N р/с
Мекемелердің атауы
адам саны
жұмыс түрлері
Қаржыландыру көзі
жұмыс көлемі, теңге
Қатысу мерзімі, ай
1
"Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
67
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Аким города                                Б. Абдишев
Приложение к постановлению
акимата города Караганды
14 декабря 2010 года N 60/09
Перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2011 год
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Караганды от 28.07.2011 N 33/02 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
N п/п
Наименование организаций
Количество человек
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, в тенге
Срок участия, месяц
1
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство"
67
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды

4287732
2
2
"Мәдениет және демалыс бақтарының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
Көркейту, көгалдандыру, аймақтарды тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
5759640
2
3
"Қалалық жарық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
16
Жарық беру желілерін күтіп ұстау бойынша жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті
1023936
2
4
Октябрь ауданы әкімінің аппараты
140
Ауданды көркейту, бос жерлерді санитарлық тазарту, парктер мен скверлерді жинау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифтілік шаруашылықты түгендеу, газ тарату қондырғыларын тексеру, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
8959440
2
5
Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты
100
Ауданды көркейту, бос жерлерді санитарлық тазарту, парктер мен скверлерді жинау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифтілік шаруашылықты түгендеу, газ тарату қондырғыларын және ауданды жарықпен безендіруді тексеру, іс жүргізу мен ауданның әлеуметтік картасын жасау
Қарағанды қаласының бюджеті
6399600
2
6
Қарағанды қаласы әкімінің аппараты
60
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
3839760
2
7
Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданы бойынша салық басқармасы
30
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
8
Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша салық басқармасы
30
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
9
"Шахтер" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
Тұрғылықты жері бойынша аула клубтарында жасөспірімдермен және жастармен жұмыс, іргелес аумақты тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
4479720
2
10
"Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
11
"Қарағанды қаласы Октябрь ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
12
Қарағанды облысының әділет департаменті
127
Әділет органдарында құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс, Жылжымайтын мүлік Тіркелімінің Электрондық Мұрағатын қалыптастыру бойынша жұмыстарды орындау
Қарағанды қаласының бюджеті
8127492
2
13
"Қарағанды қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Жолаушылар мен жүкті тасымалдау келісімшартын жасау жөніндегі, тұрғын үй алуға кезекке қою бойынша құжаттарды өңдеу, құжаттар тарату, мұрағат құжаттарын өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
14
"Қарағанды қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарын контент-талдау, жастар ұйымдары мен ұлттық - мәдени орталықтардың мәліметтер базасын жаңарту
Қарағанды қаласының бюджеті
1279920
2
15
"Қарағанды қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Электрондық база жүргізу, құжаттарды өңдеу жұмыстары
Қарағанды қаласының бюджеті
1279920
2
16
"Қарағанды қаласының жер қатынастар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Тізілімдер мен хабарландыру хаттарды дайындау жұмысы, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
17
"Қарағанды қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Дағдарысқа қарсы бағдарламаларды орындау бойынша құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1919880
2
18
"Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
89
Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында аула аралау, қаланың әлеуметтік картасын нақтылау, құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті

4287732
2
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками культуры и отдыха"
90
Благоустройство, озеленение, уборка территории
Бюджет города Караганды
5759640
2
3
Коммунальное государственное предприятие "Горсвет"
16
Работа по содержанию линий освещения
Бюджет города Караганды
1023936
2
4
Аппарат акима Октябрьского района
140
Благоустройство района, санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок
Бюджет города Караганды
8959440
2
5
Аппарат акима района имени Казыбек би
100
Благоустройство района, санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок и светового оформления района, делопроизводство и разработка социальной карты района
Бюджет города Караганды
6399600
2
6
Аппарат акима города Караганды
60
Обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Караганды
3839760
2
7
Налоговое управление по району имени Казыбек би города Караганды
30
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1919880
2
8
Налоговое управление по Октябрьскому району города Караганды
30
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1919880
2
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтер"
70
Работа с подростками и молодежью в дворовых клубах по месту жительства, уборка прилегающих территорий
Бюджет города Караганды
4479720
2
10
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны района имени Казыбек би города Караганды"
30
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1919880
2
11
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Октябрьского района города Караганды"
30
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1919880
2
12
Департамент юстиции Карагандинской области
127
Работа по обработке документов в органах юстиции, выполнение работ по формированию Электронного Архива Регистра Недвижимости
Бюджет города Караганды
8127492
2
13
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды"
30
Обработка документов по заключению договоров перевозок пассажиров и багажа, по постановке в очередь на получение жилья, разноска документов, обработка архивной документации
Бюджет города Караганды
1919880
2
14
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Караганды"
20
Контент-анализ местных средств массовой информации, обновление базы данных молодежных организаций и национальных культурных центров
Бюджет города Караганды
1279920
2
15
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Караганды"
20
Ведение электронной базы, обработка документов
Бюджет города Караганды
1279920
2
16
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Караганды"
30
Работа по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Караганды
1919880
2
17
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства"
30
Обработка документов по выполнению антикризисной программы
Бюджет города Караганды
1919880
2
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды"
89
Подворный обход с целью выявления граждан, имеющих право на социальные выплаты, уточнение социальной карты города, обработка документов
Бюджет города Караганды