Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының N 19/219 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 21/246 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 наурызда N 8-2-111 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 195/04 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды  (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011.05.11 N 195/04 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының N 19/219 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-101 нөмірімен тіркелген 2010 жылдың 13 қаңтардағы N 3 (7620), 2010 жылдың 15 қаңтардағы N 4 (7621), 2010 жылдың 20 қаңтардағы N 5 (7622), 2010 жылдың 22 қаңтардағы N 6 (7623), 2010 жылдың 27 қаңтардағы N 7 (7624), 2010 жылдың 29 қаңтардағы N 8 (7625) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 15 қаңтардағы N 2 (172), 2010 жылдың 10 ақпандағы N 7 (177), 2010 жылдың 17 ақпандағы N 9 (179), 2010 жылдың 24 ақпандағы N 11 (181), 2010 жылдың 3 наурыздағы N 13 (183) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшасындағы:
"3496470" деген сандар "3607609" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"0" деген сандар "-111139" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бірінші және төртінші абзацтағы "0" деген сандар "111139" деген сандармен ауыстырылсын;
2) аталған шешімнің 1, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            С. Тысевич
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Әбдіров
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.А. Ставицкая
Жезқазған қалалық мәслихатының
XXI сессиясының
2010 жылғы 12 наурыздағы
N 21/246 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
XIX сессиясының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
N 19/219 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған бюджет
санаты
2010 жыл (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
ерекшелiгі
Атауы
1
2
3
4
5
6
1. Түсімдер

О внесении изменений в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 марта 2010 года N 21/246. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 30 марта 2010 года N 8-2-111. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 195/04)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата от 11.05.2011 № 195/04).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-2-101, опубликованное 13 января 2010 года N 3 (7620), 15 января 2010 года N 4 (7621), 20 января 2010 года N 5 (7622), 22 января 2010 года N 6 (7623), 27 января 2010 года N 7 (7624), 29 января 2010 года N 8 (7625) газеты "Сарыарқа" и 15 января 2010 года N 2 (172), 10 февраля 2010 года N 7 (177), 17 февраля 2010 года N 9 (179), 24 февраля 2010 года N 11 (181), 3 марта 2010 года N 13 (183) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "3496470" заменить цифрами "3607609";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-111139";
в подпункте 6):
в абзацах первом и четвертом цифры "0" заменить цифрами "111139";
2) приложения 15678 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        С. Тысевич
Секретарь городского маслихата             К. Абдиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Жезказгана"                         В.А. Ставицкая
Приложение 1
к решению XXI сессии
Жезказганского городского маслихата
от 12 марта 2010 года N 21/246
Приложение 1
к решению XIX сессии
Жезказганского городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/219
Бюджет на 2010 год
Категория
2010 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Поступления

709
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1800
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4900
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
8500
5
Ойын бизнесіне салық
5500
02
Тіркелген салық
5500
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
34659
1
Мемлекеттік баж
34659
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
30000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
2800
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
300
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
2
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
25
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1000
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

709
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1800
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4900
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
8500
5
Налог на игорный бизнес
5500
02
Фиксированный налог
5500
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
34659
1
Государственная пошлина
34659
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
30000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2800
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительство и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
300
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
2
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
25
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1000
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7.5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

187676
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35796
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1160
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5500
006
Тұрғын үй көмегі
809
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44773
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1407
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
21770
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
37485
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2983
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
13730
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
1113
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
21150
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9000
012
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
9000
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20089
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20089
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16639
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
450
012
Ақпараттық жүйелер құру
1000
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2000
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
436668
01
Тұрғын үй шаруашылығы
138793
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3372
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3372
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
135421
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
90000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру

187676
002
Программа занятости
35796
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1160
005
Государственная адресная социальная помощь
5500
006
Жилищная помощь
809
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44773
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1407
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
21770
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37485
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2983
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13730
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1113
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21150
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9000
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9000
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20089
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20089
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
16639
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450
012
Создание информационных систем
1000
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
2000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
436668
01
Жилищное хозяйство
138793
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3372
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3372
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
135421
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
90000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры