Жер салығының базалық ставкаларын арттыру (төмендету) пайыздарын және салық салу мақсаттары үшін Жезқазған қаласының аумағын аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі N 24/283 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 шілдеде N 8-2-116 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 23/216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 22.05.2018 № 23/216 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына сәйкес, Жезқазған қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1, 2 қосымшаларға сәйкес Жезқазған қаласының аумағын аймақтарға бөлу сызбасы және салық салу мақсаттары үшін аймақтар шекарасының сипаттамасы бекітілсін. Көрсетілген жер салығының базалық ставкаларын арттыру (төмендету) пайыздары автотұрақтарға және автомобильге жанармай құятын станцияларға бөлінген жер телімдеріне таралмайды.
2. 3 қосымшаға сәйкес жер салығының базалық ставкаларын арттыру (төмендету) пайыздары бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы
С.Ж. Төлеуов
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қ.C. Әбдіров
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының жер
қатынастар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Әлменов Талғат Сәруарұлы
2010.20.07.
Жезқазған қалалық мәслихатының
2010 жылғы 16 шілдедегі
N 24/283 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қаласы
аумақтарын салық салу мақсаттарында аймақтандыру
СЫЗБАСЫ
Жезқазған қалалық мәслихатының
2010 жылғы 16 шілдедегі N 24/283
шешіміне 2 қосымша
Салық салу мақсаттары үшін аймақтардың шекараларын сипаттау
Аймақтың және кіші аймақтың N N
Аймақ шекаралары
1
Қамтитын аумақтар:
1) есептік орамдар:
толық: 001; 002;
жартылай: 003; 005; 006.
Солтүстік аймақ шекарасы Алашахан даңғылындағы айналма жолынан басталып, Кеңгір су қоймасының солтүстік және шығыс бойымен өтеді, одан әрі оңтүстікке Холмецкий көшесімен Жастар көшесіне дейін. Жастар көшесімен солтүстікке қарай 2 орам бойынша өтеді, оңтүстік бөлігі Фурманов көшесінен Пушкин көшесіне дейін, одан әрі Пушкин көшесінен оңтүстікке қарай Холмецкий көшесіне дейін. Холмецкий көшесінен Аманжолов көшесіне дейін. Аманжолов көшесімен солтүстік батысқа Сәтбаев көшесіне дейін. Сәтбаев көшесінен батысқа Некрасов көшесіне дейін, одан әрі Некрасов көшесімен Ошақбай Асылбеков көшесіне дейін. Ошақбай Асылбеков көшесінен батысқа Шевченко көшесіне дейін. Шевченко көшесінен солтүстікке С.Сейфуллин бақжолына дейін, одан әрі қарай С.Сейфуллин бақжолы бойынша оңтүстік және батыс бойынша жеке гараждардың оңтүстік және батыс бөлігі бойынша Университет бас корпусына дейін. Одан әрі солтүстік батысқа шығыс айналма жолына дейін. Шығыс айналма жолынан солтүстік шығысқа Алашахан даңғылы айналма жолына дейін.
2
Қамтитын аумақтар:

Об утверждении схемы зонирования территории города Жезказгана для целей налогообложения и процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16 июля 2010 года N 24/283. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 23 июля 2010 года N 8-2-116. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 23/216
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22.05.2018 № 23/216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, с подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования и характеристику границ зон для целей налогообложения территории города Жезказгана согласно приложениям 1, 2. Указанные проценты повышения (понижения) базовой ставки земельного налога не распространяются на земельные участки, выделенные под автостоянки и автозаправочные станции.
2. Утвердить проценты повышения (понижения) базовой ставки земельного налога согласно приложению 3.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Ж. Тулеуов
Секретарь городского маслихата
К.С. Абдиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Жезказгана"
Альменов Талгат Саруарович
Приложение 1
к решению Жезказганского
городского маслихата
N 24/283 от 16 июля 2010 года
СХЕМА
зонирования территории города Жезказган
для целей налогообложения
Приложение 2
к решению Жезказганского
городского маслихата
от 16 июля 2010 года N 24/283
Характеристика границ зон для целей налогообложения
N N зоны и подзоны
Границы зон
1
Охватывает территории:
1) учетных кварталов:
полностью: 001; 002;
частично: 003; 005; 006.
Северная граница зоны начинается с кольцевой дороги проспекта Алашахана, проходит по северу и востоку вдоль Кенгирского водохранилища. Далее на юг по улице Холмецкого до улицы Жастар. По улице Жастар на север проходит по южной части 2 квартала идет по улице Фурманова до улицы Пушкина, далее по улице Пушкина на юг до улицы Холмецкого. От улицы Холмецкого до улицы Аманжолова. По улице Аманжолова на северо-запад до улицы Сатпаева. По улице Сатпаева на запад до улицы Некрасова, далее по улице Некрасова до улицы Асылбека Ошакбаева. От улицы Асылбека Ошакбаева на запад до улицы Шевченко. По улице Шевченко на север до бульвара С. Сейфуллина, далее по бульвару С. Сейфуллина проходит по южной и западной части индивидуальных гаражей до главного корпуса Университета далее на северо-запад до западно-объездной дороги. От восточно-объездной дороги на северо-восток до кольцевой дороги проспекта Алашахана.
2
Охватывает территории:

1) есептік орамдар:
толық: 004; 011; 012; 013; 014; 019; 020; 023;
жартылай: 002; 003; 005; 006.
Солтүстік аймақ шекарасының бөлігі 23 есептік ораммен сәйкес келеді, одан әрі Кеңгір су қоймасының шығыс аймағынан көпірге дейін, одан әрі оңтүстік шығыстан Алашахан даңғылындағы көлік айналма жолына дейін, одан әрі оңтүстік батысты жағалай шығыс айналма жолынан Рыбачий бұрылысына дейін. Рыбачийге бұрылыстан оңтүстік шығысқа Университеттің бас корпусының жанында Байқоныров көшесінің аумағындағы бұрылысқа дейін, одан әрі оңтүстік жеке гараждардың батыс бөлігінен солтүстікке және шығыс бөлігіндегі 70 орамнан Гагарин көшесіне дейін. Гагарин көшесінің батысынан Маметова көшесіне дейін, одан әрі Маметова көшесінен оңтүстікке Абай көшесіне дейін, одан әрі Абай көшесінен шығысқа қарай Байқоңыров көшесіне дейін. Одан әрі Байқоңыров көшесінен солтүстікке Гагарин көшесіне дейін, одан әрі Гагарин көшесінен шығысқа Шевченко көшесіне дейін, содан соң Шевченко көшесінен оңтүстікке Ошақбай Асылбеков көшесіне дейін, Ошақбай Асылбеков көшесінен Некрасов көшесіне дейін, одан әрі Некрасов көшесінен оңтүстікке Сәтбаев көшесіне дейін, одан әрі Сәтбаев көшесінен шығысқа Аманжолов көшесіне дейін. Аманжолов көшесімен оңтүстікке 28 орамның оңтүстік бөлігінің шекарасына дейін. Одан әрі шығысқа 28 орамның оңтүстік бөлігінен Пушкин көшесіне дейін, одан әрі солтүстік батысқа Пушкин көшесінен Фурманов көшесіне дейін, одан әрі шығысқа Жастар көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік шығысқа Жастар көшесімен Холмецкий көшесіне дейін, одан әрі солтүстік шығысқа су қоймасының жағалау аймағына дейін. Жағалау аймағынан оңтүстікке Чехов көшесіне дейін. Одан әрі Чехов көшесінен оңтүстік шығыстағы Жастар көшесімен қиылысады. Жастар саябағының оңтүстік шекарасының Холмецкий көшесіне дейін. Холмецкий көшесінен батысқа Сәтбаев көшесімен айналма жолының қиылысына дейін. Одан әрі оңтүстік батысқа Сәтбаев көшесімен Балқаш көшесіне дейін. Балқаш көшесімен оңтүстік шығысқа Полевая көшесіне дейін, одан Полевая көшесімен солтүстік шығысқа темір жолына дейін, темір жол бойымен оңтүстік шығысқа Қарағанды айналма жолына дейін. Одан батысқа айналма жолымен Жезқазған қалалық ішкі істер басқармасы жол полиция бөлімі бекетінің жанындағы өткелге дейін. Өткелден солтүстік батысқа темір жол бойымен Пугачев көшесінің аумағына дейін. Пугачев көшесіндегі темір жол аумағынан Сарыарқа көшесіне шығады. Одан әрі Сарыарқа көшесімен солтүстік батысқа Абай көшесіне дейін. Одан әрі Абай көшесімен солтүстік шығысқа шығыс айналма жолымен 017-019 есептік орамдардың оңтүстік шекарасының торабына дейін. Одан әрі солтүстікке 017-019 есептік орамның шектесу шекарасынан Иманжан көшесіне дейін. Иманжан көшесінен шығысқа "Самсунг" медициналық орталығының айналма жолына дейін. Одан әрі 23 есептік орамның батыстағы шекарасымен солтүстікке дейін.
3
3-1
Қамтитын аумақтар:

1) учетных кварталов:
полностью: 004; 011; 012; 013; 014; 019; 020; 023;
частично: 002; 003; 005; 006.
В северной части граница зоны совпадает с границей 23 учетного квартала далее на востоке вдоль Кенгирского водохранилища до моста далее на юго-восток до транспортного кольца проспекта Алашахана, далее на юго-запад по восточно объездной автодороге до поворота на Рыбачий. От поворота на Рыбачий на юго-восток до угла поворота улицы Байконурова в районе главного корпуса Университета, далее на юг по западной части индивидуальных гаражей по северу и западной части границы 70 квартала до улицы Гагарина. По улице Гагарина на запад до улицы Маметова, далее на юг по улице Маметовой до улицы Абая, далее по улице Абая на восток до улицы Байконурова, далее на север по улице Байконурова до улицы Гагарина, далее на восток по улице Гагарина до улицы Шевченко, далее на юг по улице Шевченко до улицы Асылбека Ошакбаева, далее на восток по улице Асылбек Ошакбаева до улицы Некрасова, далее на юг по улице Некрасова до улицы Сатпаева, далее на восток по улице Сатпаева до улицы Аманжолова. По улице Аманжолова на юг до южной части границ 28 квартала, далее на восток по южной части 28 квартала до улицы Пушкина, далее на северо-запад по улице Пушкина до улицы Фурманова, далее на восток до улицы Жастар, далее на юго-восток по улице Жастар до улицы Холмецкого, далее на северо-восток до прибрежной зоны водохранилища. По прибрежной зоне на юге до улицы Чехова, далее по улице Чехова на юго-запад пересекает улица Жастар по южной границе парка Жастар до улицы Холмецкого. По улице Холмецкого на запад до транспортного кольца на пересечении улицы Сатпаева. Далее на юго-запад по улице Сатпаева до улицы Балхашской. По улице Балхашской на юго-восток до улицы Полевая, далее по улице Полевая на северо-восток до железной дороги и по железной дороге на юго восток до объездной дороги на Караганду, далее на запад по объездной дороге до переезда в районе поста Отдела дорожной полиции управления внутренних дел города Жезказгана. От переезда на северо-запад по железной дороге до района улицы Пугачева. От железной дороги в районе улицы Пугачева выходит на улицу Сарыарка. Далее по улице Сарыарка на северо-запад до улицы Абая, далее по улице Абая на северо-восток по восточно объездной автодороге до стыка южной границы учетных кварталов 017-019, далее на север по смежной границе учетных кварталов 017-019, до улицы Иманжана, далее по улице Иманжана на восток до транспортного кольца на Медцентр "Самсунг". Далее на север по западной границе 23 учетного квартала.
3
3-1
Охватывает территории:

1) есептік орамдар:
жартылай: 002; 003.
Солтүстік аймақ шекарасы С. Сейфуллин бақжолының батыс бөлігінде орналасқан жеке гараждардың оңтүстік бөлігінен басталады, одан әрі шығысқа С.Сейфуллин бақжолымен Шевченко көшесіне дейін, одан әрі оңтүстікке Шевченко көшесінен Гагарин көшесіне дейін. Одан әрі батысқа Гагарин көшесімен Байқоңыров көшесіне дейін, одан әрі оңтүстікке Байқоңыров көшесімен Абай көшесіне дейін, одан әрі батысқа Абай көшесімен Маметова көшесіне дейін. Маметова көшесінен солтүстікке Гагарин көшесіне дейін, одан әрі шығысқа Гагарин көшесімен Жангелдин көшесіне дейін, одан әрі Жангелдин көшесімен С. Сейфуллин бақжолындағы жеке гараждарға дейін. Осы аймаққа бұрынғы 70, 71, 73, 74, 75 қала орамдары кіреді.
3
3-2
Қамтитын аумақтар:

1) учетных кварталов:
частично: 002; 003.
Северная граница зоны начинается с южной части индивидуальных гаражей, расположенных в западной части бульвара С. Сейфуллина, далее на восток по бульвару С. Сейфуллина до улицы Шевченко, далее на юг по улице Шевченко до улицы Гагарина, далее на запад по улице Гагарина до улицы Байконурова, далее на юг по улице Байконурова до улицы Абая, далее на запад по улице Абая до улицы Маметова. От улицы Маметова на север до улицы Гагарина, далее на восток по улице Гагарина до улицы Жангельдина, далее на север по улице Жангельдина до индивидуальных гаражей по бульвару С. Сейфуллина. В эту зону входят бывшие 70; 71; 73; 74; 75 кварталы города.
3
3-2
Охватывает территории:

1) есептік орамдар:
толық: 018; 021; 022; 024; 025; 026; 027;
жартылай: 015; 031.
Солтүстік аймақ шекарасы 025, 027 есептік орамдардың және қаланың бас жоспарының перспективалық құрылыс салуы аумағының шекараларынан бастап 30 орамды шығыс шекарасымен өтіп және 30, 029, 028, 027 есептік орамның оңтүстік шекарасымен Алашахан даңғылына дейін, одан әрі оңтүстікке Алашахан даңғылымен Иманжан көшесіне дейін. Одан әрі Иманжан көшесімен батысқа 19 есептік орамның шекарасына дейін. Одан әрі оңтүстікке 018-019 есептік орамның шектесу шекарасының бөлігімен Комбинатский кентіне дейін батысқа 017 есептік орамның солтүстігіне дейін, одан әрі оңтүстік батысқа Комбинатский кентінің солтүстік бөлігімен Сарыарқа көшесіне дейін.

1) учетных кварталов:
полностью: 018; 021; 022; 024; 025; 026; 027;
частично: 015; 031.
Северная граница зоны начинается с границ учетных кварталов 025; 027 и территории перспективной застройки по генплану города и проходит по восточной границе 30 квартала, по южной границе учетных кварталов 30, 029, 028, 027 до проспекта Алашахана далее на юг по проспекту Алашахана до улицы Иманжана. Далее по улице Иманжана на запад до границы учетного квартала 019. Далее на юг по смежной части границы учетных кварталов 018-019 и на запад северной границы учетного квартала 017 до поселка Комбинатский, далее на юго-запад по северной части поселка Комбинатский до улицы Сарыарка.

Одан әрі Сарыарқа көшесімен оңтүстік шығысқа Пугачев көшесіне дейін. Пугачев көшесінен оңтүстік батысқа темір жолға дейін, одан әрі оңтүстік шығысқа темір жол Жезқазған қалалық ішкі істер басқармасы жол полиция бөлімі бекетіне дейін. Жезқазған қалалық ішкі істер басқармасы жол полиция бөлімі бекетінен оңтүстік батыстағы 015 есептік орамның шекарасымен Пугачев көшесіне қарама-қарсы темір жолының дәнекерлерінен батыс бөлігіне дейін, одан солтүстік батысқа темір жолының батыс бөлігімен Жол құрылысы басқармасының бұрышының деңгейіне дейін автомобиль жолына ауысуымен Сарыарқа көшесіне дейін. Одан әрі солтүстік батысқа Сарыарқа көшесімен 026 есептік орамның шекарасына дейін және 026, 025, 027 есептік орамдардың солтүстік шекарасымен.
3
3-3
Қамтитын аумақтар:
1) есептік орамдар:
толық: 044;
жартылай: 034.
Солтүстік аймақ шекарасы "Авиатор" бағбандық қоғамның оңтүстік бөлігінен басталады және әуежай аймағындағы ұшып қонатын күтіп ұстау үшін арналған алаңды қамтиды. Аталған аймақта әскери бөлім және "Казаэронавигация" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны орналасқан.
4
4-1
Қамтитын аумақтар:

Далее по улице Сарыарка на юго-восток до улицы Пугачева. От улицы Пугачева на юго-запад до железной дороги, далее на юго восток по железной дороге до поста Отдела дорожной полиции управления внутренних дел города Жезказгана. От поста Отдела дорожной полиции управления внутренних дел города Жезказгана на юго-запад по границе учетного квартала 015 до западной части паики железной дороги напротив улицы Пугачева, далее на северо-запад по западной части железной дороги с переходом на автодорогу в районе Дорожно-строительного управления до улицы Сарыарка. Далее на северо-запад по улице Сарыарка до границы учетного квартала 026 и по северной границе учетных кварталов 026; 025; 027.
3
3-3
Охватывает территории:
1) учетных кварталов:
полностью: 044;
частично: 034.
Северная граница зоны начинается с южной части садоводческого общества Авиатор и охватывает территорию аэропорта с посадочными и обслуживающими полосами. В данной зоне находится воинская часть и Республиканское государственное предприятие "Казаэронавигация".
4
4-1
Охватывает территории:

1) есептік орамдар:
толық: 017;
жартылай: 016.
Аймақтың солтүстік шекарасы 91 орамның оңтүстік бөлігінен басталып 021, 018 есептік орамдардың арасындағы шекарамен өтеді және шығысында 019 есептік орамның шекарасымен шектесіп батыс айналма жолға дейін жетеді. Одан әрі оңтүстік-батысқа батыс айналма жолымен Абай көшесіне дейін. Одан әрі осы бағытта Абай көшесімен Сарыарқа көшесіне дейін, әрі қарай осы көшемен солтүстік-батысқа Комбинатский кентінің солтүстік бөлігіне дейін. Одан әрі солтүстік-шығысқа қарай Жол құрылысының басқармасы және Комбинатский кенті аралығымен 017 есептік орамның шекарасына дейін. Осы жерде солтүстік-батысқа қарай бұрылып 021 есептік орамның оңтүстік шекарасына дейін 016 және 017 есептік орамдар шекарасымен өтеді. Аталған аймаққа Рыбачий және Комбинатский кенттері және N 6 кәсіптік лицей, көлік базары, ветеринарлық зертхана, "Гелиус" жанар-жағар май құю станциясы кіреді.
4
4-2
Қамтитын аумақтар:
1) есептік орамдар:
жартылай: 031.
Бұл аймаққа қаланың батыс бөлігінде орналасқан тұрғын алабымен Геологиялық барлау экспедициясы кіреді.
4
4-3
Қамтитын аумақтар:
1) есептік орамдар:

1) учетных кварталов:
полностью: 017;
частично: 016.
Северная граница зоны начинается с южной части 91 квартала и проходит по смежной границе учетных кварталов 021, 018 и на востоке граничит с 019 учетным кварталом до восточно-объездной автодороги. Далее на юго-запад по восточно-объездной автодороге до улицы Абая. Далее в этом же направлении по улице Абая до улицы Сарыарка, далее по улице Сарыарка на северо-запад до северной части поселка Комбинатский. Далее на северо-восток между Дорожно-строительным управлением и поселком Комбинатский до границы учетного квартала 017. Здесь поворачивает на северо-запад и идет по границе учетных кварталов 016 и 017 до южной границы учетного квартала 021. В данную зону вошли жилой массив поселков Рыбачий и Комбинатский, а также профессиональный лицей N 6, авторынок, ветлаборатория, автозапровочная станция "Гелиус".
4
4-2
Охватывает территории:
1) учетного квартала:
частично: 031.
В данную зону входит территория поселка Геолого-разведочной экспедиции с жилым массивом, расположенным в западной части города.
4
4-3
Охватывает территории:
1) учетных кварталов:

жартылай: 005; 006; 010.
Аймақтың солтүстік шекарасы Балқаш-Сәтбаев көшелерінің қиылысынан басталып, одан әрі солтүстік-шығысқа Сәтбаев көшесімен көлік айналымына дейін, осы бағытпен Холмецкий көшесі айналым жолымен Жастар саябағына дейін, әрі қарай Жастар саябағының оңтүстік бөлігімен Жастар көшесін қиып Чехов көшесімен су қоймасы жағасына дейін барады. Одан әрі жағалаумен оңтүстік батысқа қарай Гидроцехтың оңтүстігіндегі батыс айналым жолының бұрылысы деңгейіне дейін өтеді. Одан әрі батыс айналым жолына шығып Жастар көшесін қиып өтіп "Жезқазған нан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі тұсындағы бұрылысқа дейін және темір жолмен өтіп 5 ауданның тұрғын алабын солтүстік жағымен айналып Пристанционный кентінің шығыс жағына дейін барады. Одан әрі Пристанционный кентінің тұрғын алабының шығыс және оңтүстік жағымен Балқаш көшесіне дейін өтеді және Балқаш көшесімен солтүстік-батысқа Сәтбаев көшесіне дейін.
4
4-4
Қамтитын аумақтар:
1) есептік орамдар:
толық: 035; 036; 037; 038; 039; 040; 041; 042; 043; 044; 045; 046; 047; 048; 049.
Бұл аймаққа бағбандық учаскелері және сауықтыру кәсіпорындары кіреді. ("Здравница" бағбандық қоғамы, "Автомобилист" бағбандық қоғамы, аэропорт аумағындағы бағбандық учаскелер, "Спутник" бағбандық қоғамы, "Литейщик" бағбандық қоғамы, "Орленок", "Дружба" сауықтыру лагерлері)
5
Қамтитын аумақтар:
1) есептік орамдар:

частично: 005; 006; 010.
Северная граница зоны начинается с пересечения улицы Балхашская-Сатпаева, далее на северо-восток по улице Сатпаева до транспортного кольца. От транспортного кольца в этом же направлении по объездной автодороге улицы Холмецкого до парка Жастар. Далее проходит по южной части парка Жастар, пересекает улицу Жастар по улице Чехова до прибрежной зоны водохранилища. Далее по прибрежной зоне на юго-восток проходит до уровня поворота западно-объездной автодороги в южной части Гидроцеха, далее по объездной автодороге на юго-запад пересекает улицу Жастар до поворота на товарищество с ограниченной ответственностью "Жезказган нан" и по железной дороге обходит жилой массив 5 района по северной части, идет до восточной части Пристанционного поселка. Далее проходит по восточной и южной части жилого массива поселка Пристанционный до улицы Балхашской и по улице Балхашской на северо-запад до улицы Сатпаева.
4
4-4
Охватывает территории:
1) учетного квартала:
полностью: 035; 036; 037; 038; 039; 040; 041; 042; 043; 044; 045; 046; 047; 048; 049.
В данную зону входит садоводческие участки и оздоровительные предприятия (садоводческое общество "Здравница", садоводческое общество "Автомобилист", садовые участки в районе аэропорта, садоводческое общество "Спутник", садоводческое общество "Литейщик", оздоровительные лагеря "Орленок", "Дружба").
5
Охватывает территории:
1) учетного квартала:

толық: 008; 009; 028; 029; 030; 034; 051; 052.
жартылай: 006; 007; 010; 015; 031; 034.
Бұл аймаққа өндірістік нысандар кіреді.
Берілген аймақтың солтүстік шығыс шекарасы ауыл шаруашылығына арналған, автомобиль, теміржол көлігі мен желілік нысандары, артық қоймалар мен жартасты карьерлер жерінен басталады, сондай-ақ, осы бағытта N 1 және N 2 Байыту фабрикасы, Жылу электро орталығы, Құю механикалық зауыты, Керамикалық зауыт, Автокөлік кәсіпорыны, N 1 Автокөлік кәсіпорыны, "Қазахмыс корпорациясының" шлак тастары тұрмыстық жабдықтау базасы және "Қазмысқұрлыс" акционерлік қоғамының, Ішкі істер басқармасы нысандары, тұндыру және тазарту имараттары сияқты нысандар орналасқан.
Аймақтың оңтүстік бөлігі Мыс қорыту зауытынан, ал аймақтың оңтүстік батыс бөлігі асфальтбетон зауытынан басталады, осы бағытта оңтүстік өнеркәсіп торабының өнеркәсіп кәсіпорын нысандары: ет комбинаты, сүт зауыты, "Еркін-Кварц" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өнеркәсіп базасы және бұрынғы ауыл шаруашылық техникасының базасы, ұн тарту комбинаты, "Жезқазғансуқұрылысның" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бұрынғы аумағы, етсүтбалық сауданың бөлу тоңазытқышы, "Жезқазған электр тарату компаниясы" акционерлік қоғамының өндірістік базасы, жанар-жағар май құю қоймасы және басқада өндірістік нысандар орналасқан.
Жезқазған қалалық мәслихатының

полностью: 008; 009; 028; 029; 030; 034; 051; 052;
частично: 006; 007; 010; 015; 031; 007; 034.
В данную зону входят промышленные объекты.
Северо-восточная граница данной зоны начинается с земель сельскохозяйственного назначения, автомобильного, железнодорожного транспорта и линейных объектов, хвостохранилища и скального карьера, также по этому направлению расположены объекты, как Обогатительная фабрика N 1 и N 2, Тепло-электро централь, Литейно механический завод, Керамический завод, Автотранспортное предприятие, Автотранспортное предприятие N 1, шлакоотвал "Корпорации "Казахмыс", базы снабжения и сбыта, и бывшее акционерное общество "Казмыскұрылыс", объекты Управления внутренних дел, отстойники, очистные сооружения.
Южная часть зоны начинается с Медоплавильного завода, а юго-западная часть зоны начинается с асфальто-бетонного завода, по этому направлению расположены объекты промышленного предприятия южно промышленной зоны: мясокомбинат, молокозавод, промышленная база товарищества с ограниченной ответственностью "Еркин-Кварц" и бывшая база сельхозтехники, мелькомбинат, бывшая территория товарищества с ограниченной ответственностью "Жезказганводстрой", распределительный холодильник мясомолочной рыбной торговли, промышленная база акционерного общества "Жезказганская распределительная электросетевая компания", склады горюче-смазочных материалов и другие производственные объекты.
Приложение 3
к решению Жезказганского
городского маслихата