Негізгі азық-түлік өнімдер бағасының өсуіне байланысты азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы материалдық көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 3/9 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 ақпанда N 8-3-94 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 03 наурыздағы N 9/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011.03.03 N 9/1 (2011.01.01 бастап күшіне енеді) Қаулысымен.
Негізгі азық-түлік өнімдер бағасының өсуіне байланысты, тұрғындардың әлеуметтік-әлсіз топтарына әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабын басшылыққа ала отырып және нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-89 нөмірмен тіркелген Теміртау қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 23/5 шешімін орындау үшін Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жыл бойында жәрдемақыны тағайындауға өтініш білдірген мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті алушыларға айына айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек көрсетілсін.
2. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) берілетін материалдық көмектің уақытылы тағайындалуын және төленуін қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға материалдық көмекті "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің тізімі бойынша жәрдемақы алушылардың жеке шоттарына аудару арқылы төлесін.
3. "Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жергілікті уәкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" 007 бағдарламасында қарастырылған қаражат есебінен біржолғы материалдық көмек төлемдерін уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2010.03.04 N 8/1 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Теміртау қаласының әкімі                   Н. Сұлтанов

Об оказании материальной помощи отдельным категориям граждан в связи с увеличением цен на основные продукты питания
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 26 января 2010 года N 3/9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 18 февраля 2010 года N 8-3-94. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 03 марта 2011 года N 9/1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 03.03.2011 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2011).
В целях оказания социальной поддержки социально-уязвимых слоев населения, связанной с повышением цен на основные продукты питания, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи", руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение решения 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8–3-89, акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать материальную помощь в размере месячного расчетного показателя в месяц получателям государственной адресной социальной помощи, обратившимся за назначением пособия в течение 2010 года.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау":
1) обеспечить своевременность назначения и выплаты оказываемой материальной помощи;
2) выплату материальной помощи получателям государственной адресной социальной помощи произвести по спискам государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" через лицевые счета получателей пособий.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов города Темиртау" обеспечить своевременность финансирования выплат на оказание единовременной материальной помощи за счет средств, предусмотренных по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Куринную Татьяну Михайловну.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления акимата города Темиртау Карагандинской области от 04.03.2010 N 8/1 (порядок введения в действие см. в пункте 5).
Аким города Темиртау                       Н. Султанов