Теміртау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 04 наурыздағы N 8/1 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 05 сәуірде N 8-3-100 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 03 наурыздағы N 9/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011.03.03 N 9/1 (2011.01.01 бастап күшіне енеді) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 3/8 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызмет көрсетуге шығындарды төлеу үшін материалдық көмек көрсету туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-95 нөмірмен тіркелген, "Зеркало" газетінің 2010 жылғы 24 ақпандағы N 08 нөмірінде, "Теміртау" газетінің 2010 жылғы 3 наурыздағы N 9 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
4 тармақ келесі мәтінде берілсін:
"4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.".
2. Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 3/9 "Негізгі азық – түлік өнімдер бағасының өсуіне байланысты азаматтардың жекеленген санаттарына біржолғы материалдық көмек көрсету туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-94 нөмірмен тіркелген, "Зеркало" газетінің 2010 жылғы 24 ақпандағы N 08 нөмірінде, "Теміртау" газетінің 2010 жылғы 3 наурыздағы N 9 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
5 тармақ келесі мәтінде берілсін:
"5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.".
3. Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 3/10 "Қалалық бюджет қаражатынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-93 нөмірмен тіркелген, "Зеркало" газетінің 2010 жылғы 24 ақпандағы N 08 нөмірінде, "Теміртау" газетінің 2010 жылғы 3 наурыздағы N 9 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2-қосымшадағы 11 тармақ келесі мәтінде берілсін:
"11. Учаскелік полиция инспекторларына халықпен жұмыс істеуіне көмек көрсету.".
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 04 марта 2010 года N 8/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 05 апреля 2010 года N 8-3-100. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 03 марта 2011 года N 9/1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 03.03.2011 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2011).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Темиртау от 26 января 2010 года N 3/8 "Об оказании материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-95, опубликовано в газетах "Зеркало" 24 февраля 2010 года N 08 и "Темиртау" 3 марта 2010 года N 9) внести следующее изменение:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2010 года.".
2. В постановление акимата города Темиртау от 26 января 2010 года N 3/9 "Об оказании материальной помощи отдельным категориям граждан в связи с увеличением цен на основные продукты питания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-94, опубликовано в газетах "Зеркало" 24 февраля 2010 года N 08 и "Темиртау" от 3 марта 2010 года N 9) внести следующее изменение:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2010 года.".
3. В постановление акимата города Темиртау от 26 января 2010 года N 3/10 "Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-93, опубликовано в газетах "Зеркало" 24 февраля 2010 года N 08 и "Темиртау" 3 марта 2010 года N 9) внести следующее изменение:
в приложении 2 пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Оказание содействия участковым инспекторам полиции по работе с населением.".
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Куринную Татьяну Михайловну.

5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Теміртау қаласының әкімі                   Н. Сұлтанов

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау                       Н. Султанов