Эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын сатуға арналған тұрақты үй-жайды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 18 ақпандағы N 06/12 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 наурызда N 8-4-171 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 44/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 30.10.2014 № 44/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1999 жылғы 23 шілдедегі "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Заңдарына сәйкес және Қарағанды облысының әкімиятының 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 09/16 "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын бөлшек саудада сату Қағидасын бекіту туралы" қаулысын (2005 жылғы 1 маусымдағы Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2005 жылдың 1 маусымында N 1787 тіркелген, 2005 жылғы 11 маусымында "Индустриальная Караганда", N 70 (20153), "Орталық Қазақстан" N 115-116 газеттерінде жария етілді) орындау мақсатында, Балқаш қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Эротикалық сипаттағы материалдарды жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарын сатуға арналған тұрақты үй-жай ретінде Балқаш қаласы, Шашубай мөлтек ауданы, 3 мекен-жайында орналасқан "Луч" дүкені белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Людмила Мырзахметқызы Түкбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Балқаш қаласының әкімі                     Қ. Тейлянов

Об определении стационарного помещения, предназначенного для продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 18 февраля 2010 года N 06/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 12 марта 2010 года N 8-4-171. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 30 октября 2014 года № 44/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 30.10.2014 № 44/01.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 июля 1999 года "О средствах массовой информации" и во исполнение постановления акимата Карагандинской области от 28 апреля 2005 года N 09/16 "Об утверждении Правил розничной продажи периодическими печатными изданиями, публикующими материалы эротического характера" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области от 1 июня 2005 года за N 1787, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда", N 70 (20153), "Орталық Қазақстан" N 115-116 от 11 июня 2005 года), акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить стационарное помещение, предназначенное для продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера магазин "Луч", расположенный по адресу: город Балхаш, микрорайон Шашубая, дом 3.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаша Тукбаеву Людмилу Мурзахметовну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаша                        К. Тейлянов