2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы N 04/04 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 наурызда N 8-14-114 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2010.12.20 N 27/03 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесіне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Нұра ауданының кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі, жұмыс түрлері мен көлемдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Жүпенова Гүлнәр Тақуқызы) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға типтік шарттар жасасын.
3. Нұра ауданының қаржы бөлімі (Мақсүтов Данияр Зарлықұлы) 2010 жылғы қоғамдық жұмыстарды өткізу шараларына бюджет қаражатында осы мақсаттарға сәйкес қарастырылған қаржыландыруды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
5. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Қарағанды облысы Нұра ауданының әділет басқармасында 2009 жылдың 31 наурызында тіркелінген, тіркеу N 8-14-92) N 04/01 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Шайдаров
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданының қорғаныс істер
жөніндегі бөлімінің бастығы
Қ.Ш. Жолболдин
25 ақпан 2010 жыл
Нұра ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы
Т.Ш. Күлмағамбетов
25 ақпан 2010 жыл
Нұра ауданының әділет
басқармасының бастығы
Г.Б. Тоқжұманов
25 ақпан 2010 жыл
Нұра ауданы бойынша
қылмыстық–атқару инспекциясының
аға инспекторы
А.В. Цой
25 ақпан 2010 жыл
Қарттар мен жалғызіліктілерді
күту және асыру жөніндегі
қоғамдық бірлістігінің төрағасы
Г.І. Түсүпбекова
25 ақпан 2010 жыл
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 25 ақпандағы
N 04/04 қаулысының қосымшасы
2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Нұра ауданының кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі, жұмыс түрлері мен көлемдері:

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2010 год
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 25 февраля 2010 года N 04/04. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 10 марта 2010 года N 8-14-114. Утратило силу - постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 20 декабря 2010 года N 27/03
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 20.12.2010 N 27/03.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций, учреждений Нуринского района, организующих общественные работы на 2010 год, виды и объемы работ согласно приложения.
2. Отделу занятости и социальных программ Нуринского района (Жупенова Гульнар Такуевна) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
3. Отделу финансов Нуринского района (Максутов Данияр Зарлыкович) осуществлять финансирование мероприятий по организации оплачиваемых общественных работ на 2010 год согласно предусмотренных бюджетных средств на эти цели.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
5. Признать утратившим силу постановление акимата района "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год" N 04/01 от 10 марта 2009 года (зарегистрированное в управлении юстиции Нуринского района Карагандинской области 31 марта 2009 года, регистрационный N 8-14-92).
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Шайдаров
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела по делам
обороны Нуринского района
Жолболдин К.Ш.
25 февраля 2010 года
Начальник
Налогового управления
по Нуринскому району
Кульмагамбетов Т.Ш.
25 февраля 2010 года
Начальник
управления юстиции
Нуринского района
Токжуманов Г.Б.
25 февраля 2010 года
Старший инспектор
уголовно–исполнительной
инспекции по Нуринскому району
Цой А.В.
25 февраля 2010 года
Председатель общественного
объединения по содержанию и
уходу одиноких и оставшихся
без попечения пожилых людей
Тусупбекова Г.И.
25 февраля 2010 года
Приложение
к постановлению акимата района
N 04/04 от 25 февраля 2010 года
Перечень предприятий, организаций, учреждений Нуринского района, организующих общественные работы на 2010 год, виды и объемы работ: