2011 жылға арналған кәсіби біліктілігін арттыруды және қайта даярлау мамандықтар тізбесін бекіту туралы
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 950 Қаулысы. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда № 11-2-153 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру ережесіне» сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған кәсіби біліктілігін арттыру және қайта даярлау мамандықтар тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «2010 жылға арналған кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру мамандықтар тізбесін бекіту туралы» қала әкімдігінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 1741 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11–2–125 тіркелген, 2009 жылы 31 желтоқсандағы № 52 (1439) «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Боранбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О.Сарбөпеев
КЕЛІСІЛДІ:
Қ.Қ. Боранбаева
29 желтоқсан 2010 ж
Н.Б.Ғұмарова
29 желтоқсан 2010 ж
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р.К.Джантлеуова
29 желтоқсан 2010 ж
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.И.Абубикиров
29 желтоқсан 2010 ж
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2010 жылы 29 желтоқсандағы
№ 950 қала әкімдігінің қаулысына
қосымша
2011 жылға арналған табысы аз адамдар қатарындағы жұмыспен
қамтылғандарды және жеті жасқа дейінгі балаларды бағып -
күтумен айналысатын адамдарды, сондай-ақ жұмыссыздарды кәсіби даярлауды, қайта даярлауды және олардың біліктілігін арттырудың мамандықтар тізбесі
N
Мамандықтар тізімі
Оқуға жібері-
летін адамдар-дың саны
Соның ішінде оралман-дар саны
Оқу мер-
зімі
Орташа
оқу
ақысы
1 айға
Тұру
ақысы
1 ай-ға
Та-
мақ-тану ақы-сы
1 айға
Жол-дың жал-пы құ-ны, мың тең-ге
Ме-
ди-
ци-
на-
лық куә-лан-дыру тө-лемі
Бар-
лық шығын  (мың тең-ге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Электрондық есептеу машинасының операторы
25
10
1 ай

Об утверждении списка по Профессиональной переподготовке и повышения квалификации на 2011 год
Постановление акимата города Жанаозен от 29 декабря 2010 года № 950. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен 31 декабря 2010 года № 11-2-153
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «Правила профессиональной подготовки, переподготовки и повышения квалификации» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить перечень специальностей по профессиональной переподготовке и повышения квалификации на 2011 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города от 14 декабря 2009 года № 1741 «Об утверждении списка профессиональной подготовки, переподготовки и повышении квалификации на 2010 год» (зарегистрирован в реестре нормативных правовых актов под № 11-2-125, опубликован в газете «Жанаозен» от 31 декабря 2009 года № 52 (1439).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города К. Боранбаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города                             О. Сарбопеев
СОГЛАСОВАНО:
Боранбаева К.К.
29 декабря 2010г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел
экономики и бюджетного планирования»
Гумарова Н.Б.
29 декабря 2010г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел финансов»
Джантлеуова Р.К.
29 декабря 2010г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел занятости и
социальных программ»
Абубикиров М.И.
29 декабря 2010г.
Приложение
к постановлению акимата
города Жанаозен
от 29 декабря № 950
Перечень профессия предназначенных для малообеспеченных и лиц, занятых уходом за детьми в возрасте до семи лет, направленных на профессиональную подготовку, переподготовку и их повышение квалификации на 2011 год.
Список по специаль-ности
На-
прав-лен-
ные на обу-
чение
Из них орал-манов
Срок обу-
чение
Сред-няя стои-мость обу-
чении
На про-
жива-ние
На пи-та-ние
На про-
езд
На медо-смотр
Все-го за-
трат в тг
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Оператор электронно вычисли-
тельных машин
25
10
1 месяц