2011 жылға "Жастар іс - тәжірибесін" ұсынушы немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесін бекіту туралы
Мұнайлы ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 246-қ Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 ақпанда № 11-7-87 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы «Жаңа он жылдық – жаңа экономикалық өрлеу Қазақстанның жаңа мүмкіндіктері» атты Қазақстан халқына Жолдауына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға «Жастар іс - тәжірибесін» ұсынушы немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің тізбесі және еңбек ақы мөлшеріқосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Оңдабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Е.Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
Мұнайлы аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы
Ж.К.Тұманбаева
29 желтоқсан 2011 ж
«КЕЛІСІЛДІ»
Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімінің бастығы
А.М.Толыбаева
29 желтоқсан 2011 ж
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
30 желтоқсан 2010 ж
№ 246 - қ қаулысына қосымша
2011 жылға "Жастра іс - тәжірибесін" ұсынушы немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі және еңбек ақы мөлшері
Кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер атауы
Жұмыс-
сыздар саны
(адам)
Бір адамға төленетін еңбек ақы мөлшері (теңге)
Жұмыс мерзімі
Қаржыланды-ру көзі
1
«Мұнайлы аудандық жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
2
«Мұнайлы аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
3
«Атамекен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
2
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
4
«Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы Маңғыстау облыстық филиалы» Мұнайлы ауданы бөлімшесі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
5
«Мұнайлы ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасы» мемлекеттік мекемесі
2
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
6
«Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
7
«Мұнайлы аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
8
«Мұнайлы» газеті редакциясы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
9
«Мұнайлы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
10
«Мұнайлы аудандық әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
5
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
11
«Маңғыстау облыстық халыққа қызмет көрсету орталығы» мемлекеттік мекемесінің Мұнайлы ауданы бойынша филиалы
1
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
12
Мұнайлы ауданы әкімдігінің «Маңғыстау Жылу» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
5
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
13
Мұнайлы ауданы әкімдігінің «Маңғыстау Энерго» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
5
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
14
«Мұнайлы аудандық экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1
26 000
6 ай
Жергілікті бюджет
Барлығы: 40

Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений предоставляющие или создающие "Молодежную практику"
Постановление акимата Мунайлинского района от 30 декабря 2010 года № 246-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 11 февраля 2011 года № 11-7-87
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», в соответствии с Посланием Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 29 января 2010 года «Новое десятилетие – новый экономический подъем – новые возможности Казахстана», Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер оплаты труда и перечень предприятий, организаций и учреждений предоставляющие или создающие «Молодежную практику» на 2011 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ондабаева К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             Е.Абилов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Мунайлинского
районного отдела занятости
и социальных программ
Туманбаева Ж.К.
29 декабря 2010 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Мунайлинского
районного отдела экономики
и финансов
Толыбаева А.М.
29 декабря 2010 г.
Приложение к постановлению
акимата Мунайлинского района
от 29 декабря 2010 г. № 246 - қ
Размер оплаты труда и перечень предприятий, организаций и
учреждений предоставляющие или создающие «Молодежную практику» на 2011 год.
Наименование
предприятий,
организаций
и учреждений
Коли-
чество
безра-
ботных(человек)
Размер
оплаты
труда
на одного
человека
(тенге)
Срок
работы
Источник
финанси-
рования
1
Государственное
учреждение
«Мунайлинский
районный отдел
земельных
отношений»
2
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
2
Государственное
учреждение
«Мунайлинский
районный отдел
внутренних дел»
2
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
сельского округа
Атамекен»
2
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
4
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
Мунайлинское
районное
отделение
«Мангистауского
областногогосударственно-го
центра по выплате
пенсий»
1
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
5
Государственное
учреждение
«Управление
государственноесанитарно-
эпидемиологи-
ческого
надзора по
Мунайлинскому
району»
2
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
6
Государственное
учреждение
«Мунайлинский
районный отдел
занятости и
социальных
программ»
4
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
7
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
«Мунайлинская
центральная
районная
больница»
4
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
8
Государственное
коммунальное
предприятие
«Редакция газеты
«Мунайлы»
1
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
9
Государственное
учреждение «Отдел
по делам обороны
Мунайлинского
района»
5
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
10
Государственное
учреждение
«Управление
юстиции
Мунайлинского
района»
5
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
11
Мунайлинский
филиалгосударственно-го
учреждения
«Мангистауский
областной центр
обслуживания
населения»
1
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
12
Государственное
коммунальное
предприятие
«Мангистау Жылу»
Мунайлинского
районного акимата
5
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
13
Государственное
коммунальное
предприятие
«Мангистау
Энерго»
Мунайлинского
районного акимата
5
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
14
Государственное
учреждение
«Мунайлинский
районный отдел
экономики и
финансов»
1
26 000
6 месяцев
Местный
бюджет
Всего: 40