Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 5 ақпандағы № 2бр қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы № 264 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 наурызда № 3708 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8 және 11-баптарына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Барлық тұрғындардың көшіп кетуіне және қоныс аударуына байланысты мына елді мекендер таратылсын:
Денисов ауданы Заәйет ауылдық округінің Ақсу ауылы,
Қарабалық ауданы Қарабалық ауылдық округінің Назаров ауылы,
Таран ауданы Үшсор ауылдық округінің Үшсор ауылы,
Таран ауданы Набережный ауылдық округінің Халвай ауылы.
2. Таран ауданы Үшсор ауылдық округі Смайыл ауылы болып қайта құрылсын.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысы әкімі
____________ С. Кулагин
Сессия төрағасы, Қостанай
облыстық мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
______________ И. Аронова
"Қостанай облысы әкімінің аппараты"
Мемлекеттік мекемесі заңдық сараптау
және мемлекеттік қызмет мониторингі
бөлімінің меңгерушісі
_____________ Г. Төлеубаева
"Қостанай облысы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің құжаттамалық
қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы
_____________ Ж. Теңгебаева

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 5 февраля 2010 года № 2св и решение маслихата Костанайской области от 5 февраля 2010 года № 264. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2010 года № 3708
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылы", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 8 и 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения районных представительных и исполнительных органов акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В связи с выездом и переселением всех жителей упразднить следующие населенные пункты:
село Аксу Зааятского сельского округа Денисовского района,
село Назаровка Карабалыкского сельского округа Карабалыкского
района,
село Ушсорка Ушсорского сельского округа Тарановского района,
село Халвай Набережного сельского округа Тарановского района.
2. Преобразовать Ушсорский сельский округ Тарановского района в село Смайловка.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области
____________ С. Кулагин
Председатель сессии,
исполняющая обязанности
секретаря Костанайского
областного  маслихата
_____________ И. Аронова
Заведующий отделом юридической
экспертизы и мониторинга
государственных услуг
государственного учреждения
"Аппарат акима Костанайской области"
_______________ Г. Тулеубаева
Главный специалист отдела
документационного обеспечения
государственного учреждения
"Аппарат акима Костанайской области"
_______________ Ж. Тенгебаева