Мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 307 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 4 мамырда № 3716 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3700 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтарда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"88481781,6" деген сандар "88531781,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"32010,6" деген сандар "82010,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"88198669,2" деген сандар "88248669,2" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Қ. Жаманбалин
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ М. Щеглова
"30" сәуір 2010 жыл
Мәслихаттың
2010 жылғы 30 сәуірдегі
№ 307 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 243 1-шешіміне қосымша
Қостанай облысының 2010 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 30 апреля 2010 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2010 года № 3716
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" от 20 декабря 2009 года № 243 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3700, опубликовано 7 января 2010 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "88481781,6" заменить цифрами "88531781,6";
цифры "32010,6" заменить цифрами "82010,6";
в подпункте 2):
цифры "88198669,2" заменить цифрами "88248669,2";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                    К. Джаманбалин
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования акимата Костанайской области"
_____________________ М. Щеглова
"30" апреля 2010 года
Приложение 1
решению маслихата
от 30 апреля 2010 года № 307
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2009 года № 243
Бюджет Костанайской области на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
көрсету
267127,0
020
Аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне ең төменгі
күнкөрістің мөлшері өскеніне
байланысты мемлекеттік атаулы
әлеуметтік көмегін және 18 жасқа
дейінгі балаларға айсайынғы
мемлекеттік жәрдемақыға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
303988,0
027
Аудандар (облыстық маңызы бар
қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік
жұмыс орындары және жастар
тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
ағымдағы нысаналы трансферттер
540000,0
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан Республикасының
аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ
оларға және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарды төлеуді
қамтамасыз етуге берілетін
республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
11689,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына кірмеген,
1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу орындарында
әскери қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери қызметшілерге,
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызметте болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу үшін
республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
275140,0
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына кірмеген,
1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу орындарында
әскери қызметтен өткен, запасқа

003
Социальная поддержка инвалидов
267127,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам
районов (городов областного
значения) на выплату государственной
адресной социальной помощи и
ежемесячного государственного
пособия на детей до 18 лет в связи с
ростом размера прожиточного минимума
303988,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам
районов (городов областного
значения) на расширение программы
социальных рабочих мест и молодежной
практики
540000,0
029
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на обеспечение проезда
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых Государств,
по территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и сопровождающим
их лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
11689,0
031
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) для выплаты единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам, приравненным к
ним, военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3 сентября
1945 года в воинских частях,
учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в
Великой Отечественной войне
1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной войне
275140,0
032
Целевые текущие трансферты из
областного бюджета бюджетам районов
(городов областного значения) для
выплаты единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3 сентября
1945 года в воинских частях,
учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в
Великой Отечественной войне