2010 жылы өндірістік қызметті ұйымдастыру және халыққа қызметтер саласын дамыту үшін меншікке кейіннен өтеусіз бере отырып шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға (жалдауға) немесе сенімгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша мемлекеттік коммуналдық меншіктің пайдаланылмайтын объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 436 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 3 желтоқсанда № 3741 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 31 қаңтардағы Заңына және "Өндірістік қызметті ұйымдастыру және халыққа қызметтер көрсету саласын дамыту үшін меншікке кейіннен өтеусіз бере отырып мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектілерін шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға (жалдауға) немесе сенімгерлік басқаруға беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 наурыздағы № 243 қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылы өндірістік қызметті ұйымдастыру және халыққа қызметтер көрсету саласын дамыту үшін меншікке кейіннен өтеусіз бере отырып шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға (жалдауға) немесе сенімгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша мемлекеттік коммуналдық меншіктің пайдаланылмайтын объектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. "2010 жылы шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға алуға (жалға беруге) немесе кейіннен меншікке өтеусіз беру құқығымен сенімгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша коммуналдық мемлекеттік меншіктің пайдаланылмайтын объектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 80 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3709 тіркелген, 2010 жылғы 7 сәуірдегі "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" MM бастығы
__________ С. Аймұхамбетова
Әкімдіктің
2010 жылғы 29 қазан
№ 436 қаулысымен бекітілген
2010 жылы өндірістік қызметті ұйымдастыру және халыққа қызметтер көрсету саласын дамыту үшін меншікке кейіннен өтеусіз бере отырып шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға (жалдауға) немесе сенімгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша мемлекеттік коммуналдық меншіктің пайдаланылмайтын объектілерінің тізбесі
Рет-
тік
саны
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы және
баланс ұстаушысы
Негіздеме
Объектінің
ахуалы
1
2
3
4
5
1.
Жалпы ауданы
463,3 шаршы
метр бұрынғы
қойма
ғимараты
Арқалық қаласы,
Горбачев көшесі,

Об утверждении перечня неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектом малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление для организации производственной деятельности и развития сферы услуг населению с последующей безвозмездной передачей в собственность в 2010 году
Постановление акимата Костанайской области от 29 октября 2010 года № 436. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 декабря 2010 года № 3741. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 243 "Об утверждении Правил предоставления субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление неиспользуемых объектов государственной собственности для организации производственной деятельности и развития сферы услуг населению с последующей безвозмездной передачей в собственность" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление для организации производственной деятельности и развития сферы услуг населению с последующей безвозмездной передачей в собственность в 2010 году.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление с правом последующей безвозмездной передачи в собственность в 2010 году" от 1 марта 2010 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3709, опубликовано 7 апреля 2010 года в газете "Қостанай таңы").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ
"Управление финансов
акимата Костанайской области"
___________ С. Аймухамбетова
Утвержден
постановлением акимата
от 29 октября 2010 года № 436
Перечень неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление для организации производственной деятельности и развития сферы услуг населению с последующей безвозмездной передачей в собственность в 2010 году
Поряд-
ковый
номер
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
1.
Здание
бывшего
склада общей
площадью
463,3
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Горбачева,

46/2, "Арқалық
қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
2
маусымдағы
№ 1-28/759
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
2.
Жалпы ауданы
247 шаршы
метр бұрынғы
баспахананың
бір қабатты
ғимараты
Аманкелді ауданы,
Аманкелді селосы,
Дүйсенбин көшесі,
44 А, "Аманкелді
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қостанай
облысы
Аманкелді
ауданы
әкімінің
орынбасары
2010 жылғы
9
маусымдағы
№ 02-17/495
хаты
Қирауға
ұшырауда
3.
Жалпы ауданы
327 шаршы
метр бұрынғы
орталық
қазандықтың ғимараты
Денисов ауданы,
Аршалы селосы,
Школьная көшесі,
13, "Денисов
ауданының қаржы
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қостанай
облысы
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
24
тамыздағы
№ 1134 хаты
Қирауға
ұшырауда
4.
Жалпы ауданы
119,3 шаршы
метр бұрынғы
мектеп
қазандығының
ғимараты
Денисов ауданы,
Аршалы селосы,
Школьная көшесі,
13а, "Денисов
ауданының қаржы
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қостанай
облысы
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
24
тамыздағы
№ 1134 хаты
Күрделі
жөндеуді
талап
етеді
5.
Жүк
тиеу-түсіру
алаңымен
теміржол
тұйығы
Денисов ауданы,
Денисов селосы,
бұрынғы
"Сельхозтехника"
акционерлік қоғамы
аумағы, "Денисов
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Қостанай
облысы
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
24
тамыздағы №
1134 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
6.
Жалпы ауданы
348,3 шаршы
метр бұрынғы
автомобиль
гаражы
ғимараты
Денисов ауданы,
Денисов селосы,
Советская көшесі,
62, "Денисов
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қостанай
облысы
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
24
тамыздағы
№ 1134 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
7.
Жалпы ауданы
168,1 шаршы
метр бұрынғы
монша
ғимараты
Денисов ауданы,
Некрасовка селосы,
Мир көшесі, 1,
Денисов ауданының
тұрғын
ұй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімінің
"Дидар"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қостанай
облысы
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
24
тамыздағы №
1134 хаты
Қирауға
ұшырауда
8.
Жалпы ауданы
479,6 шаршы
метр бұрынғы
кеңсе
ғимараты
Федоров ауданы,
Малороссийка
селосы, Садовая
көшесі, 3, "Федор
ауданы Украин
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қостанай
облысы,
Федоров
ауданы
әкімі 2010
жылғы 14
қырқүйек-
тегі
№ 2-28/936
хаты
Жағдайы
канағат-
танарлык
9.
Жалпы ауданы
161,5 шаршы
метр бұрынғы
алты пәтерлі
тұрғын үй
ғимараты
Денисов ауданы,
Зааят селолық
округі, Зааят
селосы, Дорожная
көшесі, 51,
"Денисов ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қостанай
облысы
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
6
қаңтардағы
№ 19 хаты
Қирауға
ұшырауда

46/2,
государственное
учреждение
"Отдел финансов
акимата города
Аркалыка"
Письмо акима
города
Аркалык
Костанайской
области
от 2 июня
2010 года №
1-28/759
Состояние
удовлетво-
рительное
2.
Одноэтажное
здание
бывшей
типографии
общей
площадью 247
квадратных
метров
Амангельдинский
район,
село Амангельды,
улица
Дуйсенбина, 44А,
государственое
учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Амангельдинского
района"
Письмо
заместителя
акима
Амангель-
динского
района
Костанайской
области от 9
июня 2010
года №
02-17/495
Подвер-
гается
разрушению
3.
Здание
бывшей
центральной
котельной
общей
площадью 327
квадратных
метров
Денисовский
район, село
Аршалы, улица
Школьная, 13,
государственное
учреждение
"Отдел финансов
Денисовского
района"
Письмо акима
Денисовского
района
Костанайской
области от
24 августа
2010 года №
1134
Подвер-
гается
разрушению
4.
Здание
бывшей
школьной
котельной
общей
площадью
119,3
квадратного
метра
Денисовский
район, село
Аршалы, улица
Школьная, 13 а,
государственное
учреждение
"Отдел финансов
Денисовского
района"
Письмо акима
Денисовского
района
Костанайской
области от
24 августа
2010 года №
1134
Требуется
капита-
льный
ремонт
5.
Железно-
дорожный
тупик с
погрузочно-
рагрузочной
площадкой
Денисовский
район, село
Денисовка,
территория
бывшего
акционерного
общества
"Сельхозтехника"
,
государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района"
Письмо акима
Денисовского
района
Костанайской
области от
24 августа
2010 года №
1134
Состояние
удовлетво-
рительное
6.
Здание
бывшего
автомобиль-
ного гаража
общей
площадь
348,3
квадратного
метра
Денисовский
район, село
Денисовка, улица
Советская, 62,
государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района"
Письмо акима
Денисовского
района
Костанайской
области от
24 августа
2010 года №
1134
Состояние
удовлетво-
рительное
7.
Здание
бывшей бани
общей
площадью
168,1
квадратного
метра
Денисовский
район, село
Некрасовка,
улица Мира, 1,
государственное
коммунальное
предприятие
"Дидар" отдела
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района
Письмо акима
Денисовского
района
Костанайской
области от
24 августа
2010 года №
1134
Подвер-
гается
разрушению
8.
Здание
бывшей
конторы
общей
площадью
479,6
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Малороссийка,
улица Садовая,
3,
государственное
учреждение
"Аппарат акима
Украинского
сельского округа
Федоровского
района"
Письмо акима
Федоровского
района
Костанайской
области от
14 сентября
2010 года №
2-28/936
Состояние
удовлетво-
рительное
9.
Здание
бывшего
шестик-
вартирного
жилого дома
общей
площадью
161,5
квадратного
метра
Денисовский
район, Зааятский
сельский округ,
село Зааятское,
улица Дорожная,
51,
государственное
учреждение
"Отдел финансов
Денисовского
района"
Письмо акима
Денисовского
района
Костанайской
области от 6
января 2010
года № 19
Подвер-
гается
разрушению