Мәслихаттың 2005 жылғы 21 қазандағы № 189 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010 жылғы 20 қазандағы № 347 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қарашада № 9-1-155 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 01.04.2016 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 21 қазандағы № 189 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-28 тіркелген, 2005 жылдың 8 қарашасында "Қостанай" газетінде жарияланған) мына өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Целинниктер алаңы (Спорт сарайы ауданында Таран көшесі)" деген сөздер "Герцен көшесі бойындағы Текстильщиков аллеясына іргелес аумақ" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
№ 4 сайлау округі
бойынша депутаты А. Айдосов
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы Г. Уралова

О внесении изменения в решение маслихата от 21 октября 2005 года № 189 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 20 октября 2010 года № 347. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 25 ноября 2010 года № 9-1-155. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 12
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 01.04.2016 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 21 октября 2005 года № 189 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-28, опубликованное в газете "Костанай" от 8 ноября 2005 года) следующее изменение:
в пункте 1 слова "площадь Целинников (улица Тарана в районе Дворца спорта)" заменить словами "территорию, прилегающую к аллее Текстильщиков по улице Герцена.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
депутат по
избирательному округу № 4 А. Айдосов
Секретарь Костанайского
городского маслихата Г. Уралова