Мүгедектер үшін 2010 жылға арналған жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 223 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 сәуірде № 9-2-158 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1)-тармақшасына, 2010 жылғы 18 ақпандағы № 2 сараптама қорытындысына сәйкес және статистикалық мәліметтердің негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы бойынша жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде 867 жұмыс орнымен мүгедектер үшін 2010 жылға арналған квота белгіленсін.
2. "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) мүгедектерді квотаға сәйкес жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бойынша шаралар қолдансын;
2) мүгедектерді квота есебінен жұмысқа орналастыру мониторингін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімнің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Н. Денинг

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2010 год
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 26 марта 2010 года № 223. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 30 апреля 2010 года № 9-2-158
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", экспертным заключением от 18 февраля 2010 года № 2 и на основании статистических данных, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2010 год квоту для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по городу Рудному в количестве 867 рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ";
1) принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов в соответствии с квотой;
2) проводить мониторинг трудоустройства инвалидов в счет квоты.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ишмухамбетова А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Н. Денинг