2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қарашадағы № 1199 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 желтоқсанда № 9-2-173 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасы, 20-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелерінің 6, 7, 8-тармақтарының негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011.04.25 № 410 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін 2011 жылға белгіленген ең төменгі айлық жалақыдан кем емес мөлшерде жергілікті бюджеті қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне делдалдық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджеті қаражатынан өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде көрсетілген ұйымдар арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі тізбеде белгіленген ұйымдар көрсететін жұмыстар мен қызметтерге төлеу кезінде қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін ескерсін.

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 15 ноября 2010 года № 1199. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 22 декабря 2010 года № 9-2-173
На основании подпункта 5) статьи 7пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктов 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Рудного Костанайской области от 25.04.2011 № 410 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере, не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2011 год.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Администратору бюджетной программы государственному учреждению "Рудненский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Рудного учитывать виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых предприятиями, определенными в перечне.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг
КЕЛІСІЛДІ:
"Качарец" пәтер иелері
тұтыну кооперативінің
төрағасы
__________ Д. Ережепов
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Қостанай облысы әділет
департаментінің Рудный
қаласының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Ж. Бірімжанова
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі тіркеу
қызметі және құқықтық
көмек көрсету комитетінің
"Қостанай облысы бойынша
жылжымайтын мүлік жөніндегі
Орталығы" Республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Рудный
филиалының басқарушысы
__________________ Д. Зуев
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық
комитеті Қостанай облысы
бойынша салық департаментінің
Рудный қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ О. Рабченюк
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі
істер департаменті Рудный
қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ Қ. Сатыбалдин
"Қостанай облысы Рудный
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Ғ. Шалтықов
"Рудный қалалық мемлекеттік
мұрағаты" "Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты"
мемлекеттік мекеме филиалының
меңгерушісі
__________________ Қ. Тілеуова
Әкімдіктің
2010 жылғы 15 қарашадағы
№ 1199 қаулысымен бекітілді
Әкімдіктің
2011 жылғы 22 шілдедегі
№ 917 қаулысымен бекітілді
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемдері, қоғамдық жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011.04.25 № 410 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді); өзгерту енгізілді - 2011.07.22 № 917 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемдері,
сағатпен
1
Рудный қаласы
әкімдігінің "Горняцк
поселкесі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
1992
2
"Қашар поселкесі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                              Н. Денинг
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу Рудному
Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
___________________ О. Рабченюк
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны города Рудный
Костанайской области"
_______________ Г. Шалтыков
Начальник государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города
Рудного Департамента
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан"
____________ К. Сатубалдин
Начальник государственного
учреждения "Управление
юстиции города Рудного
Департамента юстиции
Костанайской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
___________ Ж. Бримжанова
Председатель потребительского
кооператива собственников
квартир "Качарец"
________________ Д. Ережепов
Управляющий Рудненского
филиала Республиканского
государственного казенного
предприятия "Центр по
недвижимости по Костанайской
области" Комитета
регистрационной службы и
оказания правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан
___________________ Д. Зуев
Заведующий филиалом
государственного учреждения
"Государственный архив
Костанайской области"
"Рудненский городской
государственный архив"
________________ К. Тлеуова
Утвержден
постановлением акимата
от 15 ноября 2010 года
№ 1199
Утвержден
постановлением акимата
от 22 июля 2011 года
№ 917
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ,
размеры оплаты труда безработных, участвующих
в общественных работах
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Рудного Костанайской области от 25.04.2011 № 410 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями от 22.07.2011 № 917 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Виды работ
Объемы
работ,
в часах
1
Государственное учреждение
"Аппарат акима поселка
Горняцкий" акимата города
Рудного
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1992
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима поселка
Качар"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника

3952
3
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін
қамтамасыз ету
департаментінің
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты
аппаратының) Қостанай
облыстық сотының
кеңсесі" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
13520
4
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Қостанай
облысы бойынша салық
департаментінің Рудный
қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
29880
5
"Қостанай облысы Рудный
қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
3984
6
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі
істер департаменті
Рудный қаласының ішкі
істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
29880
7
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Қостанай облысы әділет
департаментінің Рудный
қаласының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
19920
8
"Рудный қаласы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі (мемлекеттік
орган)
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
9488
9
"Рудный қалалық
мемлекеттік мұрағаты"
"Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты"
мемлекеттік мекемесінің
филиалы
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
1992
10
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету
комитетінің "Қостанай
облысы бойынша
жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталығы"
республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Рудный
филиалы
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
8768
11
Рудный қаласы
әкімдігінің "Қалалық
мәдениет және демалыс
саябағы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін қалалық
мәдениет және
демалыс саябағын
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
15360
12
Рудный қаласы
әкімдігінің "Зеленстрой"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласының аумағын
көгалдандыру
бойынша жұмыстарда
күнделікті көмек
көрсету

3952
3
Государственное учреждение
"Канцелярия Костанайского
областного суда
Департамента по
обеспечению деятельности
судов при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного
Суда Республики
Казахстан)"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
13520
4
Государственное учреждение
"Налоговое управление по
городу Рудному Налогового
департамента по
Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
29880
5
Государственное учреждение
"Отдел по делам обороны
города Рудный Костанайской
области"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3984
6
Государственное учреждение
"Управление внутренних дел
города Рудного
Департамента внутренних
дел Костанайской области
Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
29880
7
Государственное учреждение
"Управление юстиции города
Рудного Департамента
юстиции Костанайской
области Министерства
юстиции Республики
Казахстан"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
19920
8
Государственное учреждение
(государственный орган)
"Аппарат акима города
Рудного"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
9488
9
Филиал государственного
учреждения
"Государственный архив
Костанайской области"
"Рудненский городской
государственный архив"
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1992
10
Рудненский филиал
Республиканского
государственного
казенного предприятия
"Центр по недвижимости по
Костанайской
области" Комитета
регистрационной
службы и оказания правовой
помощи Министерства
юстиции Республики
Казахстан
Ежедневная помощь в
проведении
технических
работ, не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
8768
11
Государственное
коммунальное
казенное предприятие
"Городской парк культуры и
отдыха" акимата города
Рудного
Ежедневная помощь в
уборке и
благоустройстве
городского парка
культуры и отдыха,
которая не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
15360
12
Государственное
коммунальное предприятие
"Зеленстрой" акимата
города Рудного
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению
территории города
Рудного, которая не
требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника

24000
13
Рудный қаласы
әкімдігінің "РАХАТ"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласы көшелерінің
жүргінші жолын
бойлайтын
жиектерін үнемі
қолмен тазарту
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласының аумағын
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
79680
119520
14
"Качарец" пәтер иелері
тұтынушы кооперативі
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Қашар
поселкесін жинауда
және абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
39520
15
Рудный қаласы
әкімдігінің "Рудный
қалалық дене тәрбиесі
және спорт бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
"Атлет" спорт клубы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін аумақты
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
3984
16
Мүгедектерді қалыпқа
келтіру орталығы
"Жаңа Өмір" қоғамдық
бірлестігі
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіби даярлығын
талап етпейтін
техникалық
жұмыстар
жүргізуде
күнделікті көмек
1712
кестенің жалғасы:
Ұйымның атауы
Еңбекақы
төлеу
Жұмыс жағдайлары
1
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Горняцк поселкесі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы -
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
2
"Қашар поселкесі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
3
"Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы Соты
жанындағы Соттардың
қызметін қамтамасыз
ету департаментінің
(Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы Соты
аппаратының)
Қостанай облыстық
сотының кеңсесі"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
4
"Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрлігінің
Салық комитеті
Қостанай облысы
бойынша салық
департаментінің
Рудный қаласы
бойынша салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
5
"Қостанай облысы
Рудный қаласының
қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
6
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаменті Рудный
қаласының ішкі
істер басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
7
"Қазақстан
Республикасы Әділет
министрлігі
Қостанай облысы
әділет
департаментінің
Рудный қаласының
әділет басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
8
"Рудный қаласы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
(мемлекеттік орган)
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
9
"Рудный қалалық
мемлекеттік
мұрағаты" "Қостанай
облысының
мемлекеттік
мұрағаты"
мемлекеттік
мекемесінің филиалы
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
10
Қазақстан
Республикасы Әділет
министрлігі Тіркеу
қызметі және
құқықтық көмек
көрсету комитетінің
"Қостанай облысы
бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі
орталығы" республикалық
мемлекеттік
қазыналық
кәсіпорнының Рудный
филиалы
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
11
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Қалалық мәдениет
және демалыс
саябағы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
12
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Зеленстрой"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
13
Рудный қаласы
әкімдігінің "РАХАТ"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
14
"Качарец" пәтер
иелері тұтынушы
кооперативі
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
15
Рудный қаласы
әкімдігінің "Рудный
қалалық дене
тәрбиесі және спорт
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің "Атлет"
спорт клубы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына 40
сағаттан артық емес,
екі демалыс күнімен,
бір сағаттан кем емес
түскі үзіліспен.
16
Мүгедектерді
қалыпқа келтіру
орталығы "Жаңа
Өмір" қоғамдық
бірлестігі
Ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға
бір қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан Республи-
касының еңбек заңнама-
сымен ескерілген
шектеулерді есепке
алып, аптасына
40 сағаттан артық
емес, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен

24000
13
Государственное
коммунальное предприятие
"РАХАТ" акимата города
Рудного
Регулярная ручная
очистка бордюр
вдоль проезжей
части улиц города
Рудного, которая
не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Ежедневная помощь в
уборке и
благоустройстве
территории города
Рудного, которая не
требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
79680
119520
14
Потребительский кооператив
собственников квартир
"Качарец"
Ежедневная помощь в
уборке и
благоустройстве
поселка Качар,
которая не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
39520
15
Государственное
коммунальное казенное
предприятие "Спортивный
клуб "Атлет"
государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел физической
культуры и спорта" акимата
города Рудного
Ежедневная помощь в
уборке и
благоустройстве
территории, которая
не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3984
16
Общественное
объединение
Центр
активной
реабилитации
инвалидов
"Жаңа Өмір"
Ежедневная помощь в
проведении
технических работ,
не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
1712
продолжение таблицы:
Наименование
организации
Оплата
труда
Условия работ
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима поселка
Горняцкий" акимата
города Рудного
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима поселка
"Качар"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
3
Государственное
учреждение
"Канцелярия
Костанайского
областного суда
Департамента по
обеспечению
деятельности судов
при Верховном Суде
Республики
Казахстан (аппарата
Верховного Суда
Республики
Казахстан)"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
4
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
городу Рудному
Налогового
департамента по
Костанайской
области Налогового
комитета
Министерства
финансов Республики
Казахстан"
1,5
минимальных
размера
заработной
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
5
Государственное
учреждение "Отдел
по делам обороны
города Рудный
Костанайской
области"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
6
Государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
7
Государственное
учреждение
"Управление юстиции
города Рудного
Департамента
юстиции
Костанайской
области
Министерства
юстиции Республики
Казахстан"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
8
Государственное
учреждение
(государственный
орган) "Аппарат
акима города
Рудного"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
9
Филиал
государственного
учреждения
"Государственный
архив Костанайской
области"
"Рудненский
городской
государственный
архив"
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
10
Рудненский филиал
Республиканского
государственного
казенного
предприятия "Центр
по недвижимости по
Костанайской
области" Комитета
регистрационной
службы и оказания
правовой помощи
Министерства
юстиции Республики
Казахстан
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
11
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Городской парк
культуры и отдыха"
акимата города
Рудного
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
12
Государственное
коммунальное
предприятие
"Зеленстрой"
акимата города
Рудного
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
13
Государственное
коммунальное
предприятие "РАХАТ"
акимата города
Рудного
2
минимальных
размера
заработной
платы
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
14
Потребительский
кооператив
собственников
квартир "Качарец"
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
15
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Спортивный клуб
"Атлет"
государственного
учреждения
"Рудненский
городской отдел
физической культуры
и спорта" акимата
города Рудного
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.
16
Общественное
объединение
Центр активной
реабилитации
инвалидов
"Жаңа Өмір"
1,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
– не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан,
с двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не менее
одного часа.